• ۲۰:۲۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
      نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در سیرجان مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با حضور 96 کشتی گیر در 8 دور و با انجام 198 کشتی روزهای 24 و 25 بهمن ماه در سالن امام علی (ع) شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار شد.


      اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      45

      امیررضاده بزرگی

      علی حاجیوند

      فردین کهرازه

      امیرحسین نریمانی

      مهدی جواهری

      مهدی احمدی

      هادی خواجوئی

      امیرحسین چراغیان0

      محمد کریم نیا

       

      فارس

      خوزستان

      سیستان وبلوچستان

      کرمانشاه

      قم

      گیلان

      کرمان

      مازندران

      خراسان رضوی

       

      48

      سجاد عباس پور

      نیما محمدی

      سعید اسماعیلی

      سیدامیرحسین میرطالبی

      مهدی علیپور

      متین سنجری

      صادق مرادی

      علیرضا قناعتی

      علیرضا غریب دشتی

       

      مازندران

      خوزستان

      خوزستان

      مرکزی

      گیلان

      کرمان

      خوزستان

      اصفهان

      گلستان

       

      51

      ایمان محمدی

      محمدحسین ابولحسنی

      امیر عبدی

      محمدرضا مختاری

      علی فرهناک فریمانی

      محمدحسین عزیزمحمدی

      سعید شهمرادی

      علی توکلی

       

       

      خوزستان

      مازندران

      قم

      اصفهان

      خراسان رضوی

      همدان

      گلستان

      آذربایجان شرقی

       

       

      55

      امیرحسین خوانساری

      علی اسکو

      عارف محمدی

      مهدی سعادتی

      فرزاد محبی رائینی

      مجتبی جهانی

      محمدحسین محمودی

      محمد جانقلی

      سیدمصطفی میرنژاد

      محمدمهدی زرین

      خوزستان

      مازندران

      خوزستان

      گلستان

      کرمان

      تهران

      تهران

      قم

      مازندران

      خراسان جنوبی

      60

      شاهین بداغی

      میلادرضا نژاد

      محمد اسکندری

      سینا رضایی

      محمدامین جبالی فر

      سجاد اختری

      امیررضا زارعی

      سیدامیرحسین زرین کمر

      حمیدرضا دادوند

       

      خوزستان

      خوزستان

      اصفهان

      خراسان رضوی

      قم

      تهران

      قزوین

      مازندران

      کهگیلویه وبویراحمد

       

      65

      حسین قاسمی

      کامران ارقش

      مرتضی پورعیسی

      سوران محمدی

      عرفان واقف

      حسین رنجبر پور

      عرفان میرزایی

      محمدرضا شاه بداغی

       

       

      خوزستان

      خوزستان

      مازندران

      کردستان

      تهران

      کرمانشاه

      اردبیل

      کرمان

       

       

      71

      مسعود کاوسی

      محمدمهدی هداوند

      علیرضا ارقش

      ابوالفضل خدایی پور

      امیررضا بیگلری

      مجتبی ولی الهی

      رضا ساکی

      فرهاد رکاب

      علی عبدالهی

      محمدامین صیدی

      خوزستان

      تهران

      خوزستان

      تهران

      مرکزی

      مازندران

      خوزستان

      خوزستان

      فارس

      هرمزگان

      80

      محمد ناقوسی

      علیرضا مرادی

      ابوالفضل رضایی

      علیرضا غفاری

      حسین حسینوند

      سالار مشروطی

      صادق احسان نیا

      حسن قربانی

      سعید کریمی راد

      مهدیا مهم دار

      خوزستان

      خوزستان

      خوزستان

      فارس

      خوزستان

      اردبیل

      گلستان

      اصفهان

      خوزستان

      ایلام

      92

      محمد نصرتی

      امیرحسین هاشم پور

      ایمان خانجانی

      مرتضی القوسی

      امیرمحمد اسماعیل زاده

      سیدامیرحسین رضایی

      مسعود محسنی فر

      امیرمحمد علائی

      سیدحمید افتخاری

      حسین پنجی

      تهران

      لرستان

      مازندران

      مازندران

      گیلان

      مازندران

      تهران

      خوزستان

      البرز

      قزوین

      110

      محمدرضا عبدیان

      مهدی کلانتری

      سعید حسین پور

      امیرمحمد بیات

      امیرحسین اسدی

      حمیدرضا اروج زاده

      ساسان آبسیه

      محمد شریفات

      مهدی موسی شعار

       

      تهران

      اردبیل

      خوزستان

      توابع تهران

      مازندران

      البرز

      گیلان

      خوزستان

      هرمزگان