• از سوی فدراسیون کشتی

      نتایج کلاس های مربیگری استان های کرمان، یزد و آذربایجان شرقی اعلام شد

      • ۱۰:۴۰ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
      نتایج کلاس های استاژ مربیگری کشتی آزاد و فرنگی  استان های کرمان، یزد و آذربایجان شرقی اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کلاس های مربیگری کشتی آزاد و فرنگی در استان کرمان و کشتی آزاد در استان های یزد و آذربایجان شرقی به شرح زیر است:



      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: کرمان     زمان: 25\10\1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      محمدحسین خالقی

      کرمان

      5\50

      5\10

      25\13

       

      قبول

      2

      امید کردنژاد

      کرمان

      53

      5\8

      75\12

       

      تجدید

      3

      محمدرضا روحانی راوری

      کرمان

      49

      5\10

      9

       

      تجدید

      4

      علی اصغر ایزدی

      کرمان

      52

      12

      25\13

       

      قبول

      5

      مجتبی سلجوقی

      کرمان

      5\49

      5\8

      5\14

       

      تجدید

      6

      امید نعمتی

      کرمان

      49

      غ

      25\11

       

      تجدید

      7

      بابک فتاحی اردکانی

      کرمان

      57

      6

      5\10

       

      تجدید

      8

      تقی محمدعلیزاده

      کرمان

      55

      11

      5\10

       

      قبول

      9

      بهنام ایمانی پور

      کرمان

      52

      5\7

      5\12

       

      تجدید

      10

      احسان زمانی

      کرمان

      5\49

      5\10

      9

       

      تجدید

      11

      محمد برزین

      کرمان

      53

      5\4

      15

       

      تجدید

      12

      محمدعظم ایران نژاد

      کرمان

      5\49

      5\10

      5\10

       

      قبول

      13

      وحید مریمی

      کرمان

      49

      5\8

      5\14

       

      تجدید

      14

      افشین باقری کیان

      کرمان

      51

      5\10

      12

       

      قبول

      15

      صادق شادباش

      کرمان

      49

      12

      14

       

      قبول

      16

      معین طیبی

      کرمان

      49

      5\6

      14

       

      تجدید

      17

      ولی اله پوریوسف

      کرمان

      62

      4

      5\12

       

      تجدید

      18

      مجید اقبالی

      کرمان

      49

      5\4

      75\7

       

      تجدید

      19

       

       

       

       

       

       

       

      حداقل نمره قبولی: آرمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5\10، آزمون نظری 5\10 است.

      مدرس: حسن حمیدی

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

       

       

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی فرنگی

      مکان: کرمان     زمان: 24\10\1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      محمد شیخ فخرالدینی

      کرمان

      57

      14

      11

       

      قبول

      2

      مهران شیخ فخرالدینی

      کرمان

      56

      5\12

      15

       

      قبول

      3

      سعیدکوهپایه زاده اصفهانی

      کرمان

      54

      12

      15

       

      قبول

      4

      مسعود قجریگانه

      کیش

      52

      8

      75\13

       

      تجدید

      5

      علی رنجبر همقاوندی

      کرمان

      50

      11

      14

       

      قبول

      6

      مهدی جعفری فرد

      کرمان

      59

      8

      75\12

       

      تجدید

      7

      حامد پرکوک کلایه

      ک.ب

      60

      12

      5\14

       

      قبول

      8

      سیدمهدی گلگیرسوار

      هرمزگان

      54

      5\7

      7

       

      تجدید

      9

      سعید قاصد

      اصفهان

      49

      5\6

      5\10

       

      تجدید

      10

      محمد هوشمند

      فارس

      57

      غ

      75\12

       

      تجدید

      11

      امید سرکوهی

      کرمان

      49

      8

      9

       

      تجدید

      12

       

       

       

       

       

       

       

      حداقل نمره قبولی: آرمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5\10، آزمون نظری 5\10 است.

      مدرس: محمدعلی چمیانی

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا


       

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: یزد     زمان: 27\10\1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      امیر طالبی ور

      یزد

      50

      8

      12

       

      تجدید

      2

      بیژن حاتمی

      یزد

      62

      14

      14

       

      قبول

      3

      حسن کریمی

      یزد

      51

      9

      15

       

      تجدید

      4

      حمید مهدی

      یزد

      52

      11

      75\12

       

      قبول

      5

      محمدناصر ناطقی

      خ.جنوبی

      53

      5\8

      15

       

      تجدید

      6

      علی جهانخواه

      یزد

      55

      11

      15

       

      قبول

      7

      مسعود نصیریان

      یزد

      50

      11

      5\11

       

      قبول

      8

      علی دهقانی

      یزد

      51

      5\10

      75\13

       

      قبول

      9

      فرزاد سلیمانی

      یزد

      50

      5\5

      5\14

       

      تجدید

      10

      مصطفی دهقانی

      یزد

      52

      13

      75\14

       

      قبول

      11

      محمدصادق احتشامی

      یزد

      49

      5\10

      5\14

       

      قبول

      12

      محمد کاظمی

      یزد

      51

      5\10

      75\13

       

      قبول

      13

      عباس میرشمسی

      یزد

      53

      5\10

      14

       

      قبول

      14

      حمید قلمداد

      فارس

      50

      5\10

      75\11

       

      قبول

      15

      عباسعلی مقصودی

      فارس

      49

      5\10

      6

       

      تجدید

      16

      علی نریمان

      فارس

      56

      5\10

      25\14

       

      قبول

      17

      علیرضا ملایی

      یزد

      50

      12

      8

       

      تجدید

      18

      مجتبی خاکزاد

      یزد

      53

      5\10

      25\14

       

      قبول

      19

      محمدرضا نعمتی پور

      یزد

      54

      5\6

      75\10

       

      تجدید

      20

      مرتضی مودیان

      یزد

      56

      14

      13

       

      قبول

      21

      ولی خیراندیش

      یزد

      50

      12

      25\14

       

      قبول

      22

      سعید سهیلی پور

      یزد

      57

      13

      25\12

       

      قبول

      23

      محمدحسن معصومی

      فارس

      49

      5\14

      12

       

      قبول

      24

      غلامرضا غلامحسین نژاد

      فارس

      50

      13

      14

       

      قبول

      25

      همایون فرهادی

      یزد

      60

      5\10

      9

       

      تجدید

      26

      علی اکبر برهانی

      یزد

      56

      7

      25\8

       

      تجدید

      27

      علی میرحسینی

      یزد

      60

      5\8

      13

       

      تجدید

       

      حداقل نمره قبولی: آرمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5\10، آزمون نظری 5\10 است.

      مدرس: مجید خدایی

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

       

       

       

       

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: تبریز     زمان: 29\10\1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      محمد سنگستانی

      آ.شرقی

      55

      15

      15

       

      قبول

      2

      فرشید گلستانی

      آ.شرقی

      50

      14

      5\11

       

      قبول

      3

      عباس اکبریان

      آ.شرقی

      51

      8

      5\14

       

      تجدید

      4

      محسن فخری سیس

      آ.شرقی

      35

      7

       

       

      قبول

      5

      حبیب مسگری

      آ.شرقی

      50

      5\10

      75\14

       

      قبول

      6

      کریم ابری

      آ.شرقی

      51

      12

      14

       

      قبول

      7

      فرهاد سرایلو

      آ.شرقی

      52

      13

      25\11

       

      قبول

      8

      مهدی عاملی مهربانی

      آ.شرقی

      51

      15

      11

       

      قبول

      9

      غلامرضا امیرنعیمی

      آ.شرقی

      53

      5\6

      5\12

       

      تجدید

      10

      اکبر قاسمی

      آ.شرقی

      50

      5\12

      14

       

      قبول

      11

      شهرود قاسم پور

      آ.شرقی

      56

      5\14

      75\14

       

      قبول

      12

      رضا روشن

      آ.شرقی

      52

      5\10

      25\14

       

      قبول

      13

      احمد توفیق

      آ.شرقی

      56

      5\10

      25\12

       

      قبول

      14

      نیما حسین زاده

      آ.شرقی

      53

      5\11

      10

       

      تجدید

      15

      نبی نیک خواه

      آ.شرقی

      52

      8

      5\12

       

      تجدید

      16

      سیدرضا صفوی

      آ.شرقی

      51

      5\12

      25\13

       

      قبول

      17

      مصطفی خرم

      آ.شرقی

      53

      5\13

      14

       

      قبول

      18

      اکبر مردی

      آ.شرقی

      60

      14

      15

       

      قبول

      19

      رامین طهماسبی

      آ.شرقی

      49

      5\10

      5\14

       

      قبول

      20

      سعید جلیلی

      آ.شرقی

      55

      5\13

      75\14

       

      قبول

      21

      صمد امینی

      آ.شرقی

      51

      15

      75\11

       

      قبول

      22

      رضا حسن پور

      آ.شرقی

      55

      5\4

      25\12

       

      تجدید

      23

      شهریار حبیبی

      آ.شرقی

      50

      5\10

      75\11

       

      قبول

      24

      امیر امیری مقدم

      آ.شرقی

      51

      5\12

      5\13

       

      قبول

      25

      احمد بهروزی

      آ.شرقی

      51

      5\12

      11

       

      قبول

      26

      محمود فضل الهی

      آ.شرقی

      50

      11

      5\13

       

      قبول

      27

      رجما دمرچلو

      آ.شرقی

      57

      5\4

      25\13

       

      تجدید

      28

      تورج تقی پور

      آ.شرقی

      50

      12

      25\11

       

      قبول

      29

      بابک یزدان خواه

      آ.شرقی

      49

      5\7

      5\14

       

      قبول

      30

      مدد جوانی

      آ.شرقی

      58

      8

      12

       

      تجدید

      31

      شهرام یاری

      آ.شرقی

      57

      13

      14

       

      قبول

      32

      احمد آذری

      آ.شرقی

      57

      5\13

      25\11

       

      قبول

      33

      عبدالرزاق خسروی

      آ.شرقی

      52

      15

      25\13

       

      قبول

      34

      رامین صفرپور

      آ.شرقی

      50

      12

      5\12

       

      قبول

      35

      کیومرث فرج زاده

      آ.شرقی

      55

      5

      5\10

       

      تجدید

      36

      بهرام علیجانی

      آ.شرقی

      55

      5\3

      5\14

       

      تجدید

      37

      بهنام خبازی

      آ.شرقی

      53

      5\10

      8

       

      تجدید

      38

      مهدی فرجی

      آ.شرقی

      51

      5\10

      25\13

       

      قبول

      39

      مرتضی محمدبنیاد

      آ.شرقی

      55

      4

      25\12

       

      قبول

      40

      آرش دانا

      آ.شرقی

      55

      4

      75\12

       

      تجدید

      41

      بابک نوری جمالی

      آ.شرقی

      50

      14

      25\4

       

      تجدید

      42

      صیاد مرادی

      آ.شرقی

      56

      5\10

      5\10

       

      قبول

      43

      امین میرزایی

      آ.شرقی

      52

      14

      14

       

      قبول

      44

      مقصود حسین پور

      آ.شرقی

      50

      5\10

      5\12

       

      قبول

      45

      مجید طالب بیگی

      آ.شرقی

      53

      5\14

      8\14

       

      قبول

      46

      عباس ابراهیمی

      اردبیل

      53

      5\10

      75\11

       

      قبول

      47

      سیدسعید حیدرنژاد

      آ.شرقی

      53

      14

      15

       

      قبول

      48

      احمد متین

      آ.شرقی

      55

      5

      14

       

      تجدید

      49

      میثم سلیمی

      آ.شرقی

      52

      5\4

      14

       

      تجدید

      50

      محسن مصطفوی

      آ.شرقی

      63

      5\11

      25\13

       

      قبول

      51

      حسین مصطفوی

      آ.شرقی

      62

      8

      5\14

       

      تجدید

      52

      حمید زیرکی

      آ.شرقی

      55

       

      14

       

      تجدید

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      حداقل نمره قبولی: آرمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5\10، آزمون نظری 5\10 است.

      مدرس: سیدمراد محمدی

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا