• رقابت های عمومی کشتی آزاد جوانان کشور- تهران

      نفرات برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۱۷:۴۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
      نفرات برتر رقابت های عمومی کشتی آزاد جوانان کشور در تهران مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی آزاد جوانان کشور "گرامیداشت جانباختگان کشتی سانچی" روزهای 28و 29 دی ماه در محل خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      57

      امیر پرسته

      رضا علیجان زاده

      پوریا ترکمان

      محسن دادگر

      محمد کابلی

      علی حافظی پور

      رضا خلافی

      علیرضا اسدی

      امید سرلک

      امیرحسین راست گردانی

      مازندران

      مازندران

      تهران

      تهران

      البرز

      لرستان

      خراسان رضوی

      البرز

      لرستان

      مرکزی

      61

      علی اکبر زرودی

      امیرمحمد یزدانی

      مهدی شیرازی

      مهدی فیروزگاه

      سجاد ترغو

      رضا رستمی

      وحید ورزیده

      اشکان جعفری

      علیرضا محراب

      محسن همتی

      مازندران

      مازندران

      توابع تهران

      البرز

      خراسان رضوی

      کرمانشاه

      توابع تهران

      البرز

      لرستان

      توابع تهران

      65

      محمدرضا پورحسنی نژاد

      علیرضا رحمانی مقدم

      علی فغانی

      رضا شیرازی

      حامد رحیمی

      علی سورنی

      ستار عزیزی

      مهدی اکبری

      ابوالفضل اسلامی

      حمیدرضا دل انور

      توابع تهران

      لرستان

      مازندران

      توابع تهران

      البرز

      کرمانشاه

      لرستان

      تهران

      توابع تهران

      یزد

      70

      حسن شاکری

      سهیل پرسته

      احمد مهدیزاده

      مسعود محمدی

      حافظ دشتبان

      حسین شاکری

      محمدصادق سلطان نژاد

      حامد آرایش

      محمد مراقلی

      محمدرضا عبدلی

      مازندران

      گیلان

      مازندران

      مرکزی

      کرمانشاه

      مازندران

      کرمان

      البرز

      تهران

      همدان

      74

      عبدالله شیخ اعظمی

      امیرحسین آریا نژاد

      حیدر قربانی

      محمدرضا قنبرزاده

      حسین عباسپور

      محمد افلاکی

      سجاد مقصودی

      سعید سلطانی

      محمدرضا پاک پور

      مهدی اسماعیل زاده

      مازندران

      مازندران

      توابع تهران

      مازندران

      مازندران

      توابع تهران

      تهران

      تهران

      تهران

      تهران

      79

      حمیدرضا باقری

      امیرحسین یعقوبی

      نیما بنگر

      آرمان بابائی

      مجتبی پیچ کا

      امیرمسعود درزی

      وحید حاجیان

      حسین علوی

      علیرضا صحرائی

      سالار زمانی

      کرمانشاه

      البرز

      تهران

      کرمانشاه

      تهران

      گلستان

      کردستان

      زنجان

      خراسان رضوی

      آذربایجان شرقی

      86

      ابوالفضل هاشمی

      مصطفی نجفی کلاته ئی

      الیاس طریقی

      علیرضا صادقی

      علیرضا سلطان قلی

      اشکان قمریان

      مهدی بابائی

      علی اکبر ملادهی

      مهیار فیض اللهی

      پوریا مرادی

      مازندران

      خراسان رضوی

      تهران

      البرز

      کرمانشاه

      کرمانشاه

      همدان

      مازندران

      البرز

      فارس

      92

      حامد منافیان

      رضا ارجی

      سبحان اصغری

      امیربهادر ترابی

      ابوالفضل رمضانی

      رسول رجب زاده

      پیمان مرادی

      محمد فقیه سعادتمند

      بهرام قاسمی

      امیرحسین نجم سهیلی

      آذربایجان شرقی

      خراسان رضوی

      مازندران

      البرز

      توابع تهران

      آذربایجان غربی

      اردبیل

      توابع تهران

      مازندران

      لرستان

      97

      علی زرودی

      محمد مهدیزاده

      محمد سعید امیری

      رامین کیان نژاد

      محمد منجزی

      علیرضا رکابی

      وحید اسفینی فرهانی

      علیرضا اسدپور

      پوریا افشار

      مهدی صدری

      مازندران

      توابع تهران

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      خوزستان

      مازندران

      مرکزی

      آذربایجان شرقی

      گیلان

      همدان

      125

      امیر یاری

      حسین بوچانی

      محمدرضا بیگی

      امیررضا صحرائی

      مهدی غلامی

      علی پاشائی

      جواد امان خدائی

      شایان حدادی

      محمد مصطفی ترابی

      سهیل حسینی

      البرز

      تهران

      توابع تهران

      مازندران

      کرمانشاه

      تهران

      آذربایجان شرقی

      خراسان رضوی

      البرز

      توابع تهران


      نتایج کامل مسابقات ، در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: