• رقابت های عمومی کشتی فرنگی نوجوانان کشور- سیرجان

      نفرات برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۱۵:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
      نفرات برتر رقابت های عمومی کشتی فرنگی نوجوانان کشور مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی فرنگی نوجوانان کشور "گرامیداشت جانباختگان کشتی سانچی" روزهای 25 و 26 دی ماه در مجموعه ورزشی امام علی (ع) شهر سیرجان استان کرمان برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      45 کیلوگرم

      امیر ده بزرگی

      محمد کریمی نیا

      علی حاجی وندنورائی

      کیانوش شمشیری

      مرتضی خدائی

      رضا صفا

      رضا باقری

      رضا یعقوبی لولاکی

      شاهین گراوند

      عباس مرادی

      فارس

      خراسان رضوی

      خوزستان

      تهران

      خوزستان

      قم

      اصفهان

      مازندران

      لرستان

      مرکزی

      48 کیلوگرم

      نیما محمدی

      مهدی علیپور

      سیدامیرحسین میرطالبی

      احمدرضا نجفی

      عرفان وظیفه دان

      احمدرضا رستمی

      عماد حقیقی

      محمد پاساد

      امیرحسین برزنونی

      وحید مهدیلو

      خوزستان

      گیلان

      مرکزی

      مازندران

      سیستان وبلوچستان

      فارس

      مازندران

      کهگیلویه وبویراحمد

      خراسان رضوی

      توابع تهران

      51 کیلوگرم

      محمد حسین ابوالحسنی

      ابراهیم طالبی

      محمدرضا مختاری

      علی مهمدی

      صدرا نبوی

      امیرحسین نصیری

      محمدرضا رضاپور فتح

      سامان آقایی

      محمدرضا عبدولی

      امیرحسین شمسعلی

      مازندران

      خوزستان

      اصفهان

      خوزستان

      خوزستان

      لرستان

      کهگیلویه وبویراحمد

      خوزستان

      خوزستان

      همدان

      55 کیلوگرم

      فرازاد محبی

      سیدامیرحسین زرین کمر

      محمدحسین محمودی

      سیددانیال سهرابی

      امیرحسین خوانساری

      محمداحمدی سالاروند

      امیرمحمد جمالی

      مجتبی مالک آبادی

      مجتبی جهانی

      رضا حاج قنبری

      سیرجان

      مازندران

      تهران

      خوزستان

      خوزستان

      لرستان

      مرکزی

      مرکزی

      تهران

      سیرجان

      60 کیلوگرم

      محمدامین جبالی فر

      میلاد رضا نژاد

      سجاد اختری

      حمیدرضا دادوند

      حسام الدین حسین زاده

      محمد جرنگ

      محمدحسین آرزم دخت

      یاشار مظلومیان

      علی اسکندری

      مهدی ساکی

      قم

      خوزستان

      تهران

      کهگیلویه وبویراحمد

      تهران

      خوزستان

      فارس

      تهران

      اصفهان

      لرستان

      65 کیلوگرم

      کامران ارقش

      عرفان واقف

      عرفان میرزایی

      پژمان کوشکی

      امیرحسین حسینی

      محمدرضا جانعلی پور

      فرزاد حسینی

      علیرضا مهمدی

      ابوالفضل سپهوند

      فردین نوایی

      خوزستان

      تهران

      اردبیل

      لرستان

      کهگیلویه وبویراحمد

      گیلان

      اردبیل

      اصفهان

      لرستان

      آذربایجان غربی

      71 کیلوگرم

      رضا ساکی

      علی عبدالهی

      ابوالفضل خدائی پور

      محمدرضا سلطانی

      محمد مولایی

      سیاوش آقاجانی

      علی لطفی

      مهدی امیرحاجلو

      حمیدرضا خاکسار

      محمدصادق کوشکی

      خوزستان

      فارس

      تهران

      قم

      اصفهان

      البرز

      فارس

      اصفهان

      اردبیل

      لرستان

      80 کیلوگرم

      علیرضا مرادی

      سعید کریمی زاده

      سالار مشروطی

      امیرحسین ملابابائی

      سیدحسین حسین زاده

      مهدی قبادی الوار

      محمدصادق عبدالهی

      سیدادریس حسینی

      ابوالفضل نبی زاده

      محمدمهدی رضایی پناه

      خوزستان

      خوزستان

      اردبیل

      تهران

      تهران

      لرستان

      قم

      گلستان

      مازندران

      مرکزی

      92 کیلوگرم

      مرتضی الغوثی

      سیدامیرحسین رضائی

      مسعود محسنی فر

      آرش صادقی

      ابوالفضل پایدار

      هادی قربانی

      علیرضا مرادی

      امیرحسین یعقوبی

      آروین بهرام خو

      شایان باباپور شیراوند

      مازندران

      مازندران

      تهران

      لرستان

      خوزستان

      تهران

      خوزستان

      گیلان

      گیلان

      لرستان

      110 کیلوگرم

      مهدی کلانتری

      محمد شریفات

      سعید حسین پور

      مرتضی موزرمی

      ابوالفضل اکبرشاهی

      آرمان امیراندی

      پارسا دمرچی

      مهدی نقوی

      محمدرضا جنگی

      محمد بالی حمزه ده

      اردبیل

      خوزستان

      خوزستان

      خراسان جنوبی

      توابع تهران

      مازندران

      البرز

      مازندران

      خراسان جنوبی

      مازندران



      نتایج کامل این مسابقات، در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: