• ۱۳:۵۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
      اسامی نفرات قبول شده در سیزدهمین و چهاردهمین کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سیزدهمین و چهاردهمین کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد روزهای 6 تا 9 دی ماه برگزار شد.
      اسامی نفرات قبول شده به شرح زیر است:


      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: آذربایجان غربی، سلماس                                                       زمان: 9\10\1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      آزمون مجدد

      کارگاه تکمیلی

      1

      آزاد نادری

      آ غربی

      50

      5\11

      11

       

      قبول

       

       

      2

      رضا عبدی

      آ غربی

      51

      5\10

      5\12

       

      قبول

       

       

      3

      میرصابر رضوی چوبلوجه

      آ غربی

      515

      5\10

      75\13

       

      قبول

       

       

      4

      حسین بنیسی ثابت

      آ غربی

      54

      5\14

      75\13

       

      قبول

       

       

      5

      رضا علیزاده

      آ غربی

      51

      5\10

      5\10

       

      قبول

       

       

      6

      فخرالدین حسنی­آذرپور

      آ غربی

      55

      5\11

      25\14

       

      قبول

       

       

      7

      محمدعلی نیک­سرشت

      آ غربی

      54

      5\10

      5\13

       

      قبول

       

       

      8

      عارف حبیبی ملکی

      آ غربی

      55

      5\13

      15

       

      قبول

       

       

      9

      سعید سکوتی

      آ غربی

      57

      12

      12

       

      قبول

       

       

      10

      بهمن رشیدیان ملکی

      آ غربی

      59

      15

      75\10

       

      قبول

       

       

      11

      عزیز رشیدی

      آ غربی

      54

      5\10

      75\12

       

      قبول

       

       

      12

      صادق شرافتمند یاری

      آ غربی

      49

      5\10

      75\13

       

      قبول

       

       

      13

      سیامک رنجبری­زاده

      آ غربی

      54

      5\10

      5\13

       

      قبول

       

       

      14

      جهانگیر شاکر

      آ غربی

      55

      11

      15

       

      قبول

       

       

      15 

      فرهاد رفیعی

      آ غربی

      57

      15

      25\13

       

      قبول 

       

       

      16

      ستار کشاورز

      کردستان

      51

      13

      25\12

       

      قبول 

       

       

      17

      افشین نامی سنندجی

      کردستان

      52

      5\12

      25\14

       

      قبول 

       

       

      حداقل نمره قبولی: آرمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5\10، آزمون نظری 5\10 است.

      مدرس: مهدی برائتی

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

       


      لازم به ذکر است کلاس استان هرمزگان قبولی نداشت.


اتوماسیون اداری ژوبین