• ۱۰:۴۶ ۱۳۹۶/۱۰/۱۶

      اسامی نفرات قبول شده در یازدهمین و دوازدهمین کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، یازدهمین و دوازدهمین کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد و فرنگی در استان های اصفهان و گیلان برگزار شد.
      اسامی نفرات قبول شده در این کلاس ها به شرح زیر است:

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: اصفهان زمان: 29/09/1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      آرش کاویان

      اصفهان

      56

      11

      5/14

       

      قبول

      2

      امیر براتی

      مرکزی

      52

      5/10

      5/12

       

      قبول

      3

      امین قائمی

      گلستان

      49

      75/10

      25/14

       

      قبول

      4

      روح اله موسائی

      مرکزی

      52

      75/10

      75/11

       

      قبول

      5

      سعید تقوی

      اصفهان

      49

      15

      75/13

       

      قبول

      6

      علی اکبر قربی نائینی

      اصفهان

      53

      12

      5/13

       

      قبول

      7

      علیرضا باباچی

      اصفهان

      49

      5/12

      25/13

       

      قبول

      8

      فرزاد صادقی رونیزی

      اصفهان

      50

      5/10

      25/14

       

      قبول

      9

      مجید مهدوی

      سمنان

      51

      5/10

      11

       

      قبول

      10

      محسن طالبی مزرعه

      اصفهان

      50

      5/11

      25/13

       

      قبول

      11

      محمدرضا عبدالحمیدی

      اصفهان

      49

      13

      15

       

      قبول

      12

      اسماعیل خرمی

      اصفهان

      49

      11

      25/11

       

      قبول

      13

      امیر علیرضائی ورنوفاندرانی

      اصفهان

      49

      5/10

      12

       

      قبول

      14

      امیر باقری گله

      اصفهان

      54

      5/12

      25/13

       

      قبول

      15

      حسین غفاریان زارع

      اصفهان

      49

      13

      75/13

       

      قبول

      16

      سعید قانونی

      اصفهان

      49

      5/10

      75/10

       

      قبول

      17

      علی اسلامی

      اصفهان

      49

      25/11

      75/10

       

      قبول

      18

      سیدنظام هاشمی شیخ آبادی

      اصفهان

      55

      13

      75/13

       

      قبول

      19

      فرج اله بهرامی

      اصفهان

      51

      75/10

      5/10

       

      قبول

      20

      وحید غفاری

      اصفهان

      49

      5/10

      15

       

      قبول

      21

      سیدمحمد قریشی

      اصفهان

      50

      75/12

      5/14

       

      قبول

      22

      مهدی فتاحی

      مرکزی

      4

      5/10

      75/11

       

      قبول

      23

      مهدی یزدانیان

      اصفهان

      50

      5/12

      5/13

       

      قبول

      24

      حمید کلاوئی

      مرکزی

      51

      75/10

      25/14

       

      قبول

      25

      حسن فایضی مهابادی

      اصفهان

      50

      13

      5/11

       

      قبول

      26

      رضا سعادت

      قم

      51

      5/11

      15

       

      قبول

      27

      منصور فدائی

      قم

      51

      12

      75/11

       

      قبول

      28

      علیرضا مطلبی

      مرکزی

      51

      5/12

      75/11

       

      قبول

      29

      عبدالرضا غلامی

      ایلام

      50

      5/10

      5/14

       

      قبول

      30

      مجتبی مولایی

      قم

      50

      11

      25/11

       

      قبول

      31

      حسین بخشی

      خ.جنوبی

      52

      5/10

      15

       

      قبول

      32

      سعید نامیان

      قم

      49

      75/10

      25/12

       

      قبول

                     

      حداقل نمره قبولی: آزمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5/10، آزمون نظری 5/10 است.

      مدرس: علی اصغر بذری

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: اصفهان زمان: 30/09/1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      علیرضا استکی اورگانی

      اصفهان

      53

      13

      13

       

      قبول

      2

      ابراهیم غریب زاده

      اصفهان

      60

      12

      25/12

       

      قبول

      3

      امیر شفیعی فرد

      اصفهان

      50

      12

      5/13

       

      قبول

      4

      سیدحسین میراحمدی

      اصفهان

      50

      5/12

      5/13

       

      قبول

      5

      حمزه بلدی

      اصفهان

      57

      12

      75/13

       

      قبول

      6

      حمیدرضا خسروی

      اصفهان

      50

      12

      11

       

      قبول

      7

      حمیدرضا محمدی

      اصفهان

      49

      5/13

      75/11

       

      قبول

      8

      داود اسدی

      اصفهان

      50

      14

      75/11

       

      قبول

      9

      رسول کریم زاده

      اصفهان

      49

      5/11

      25/14

       

      قبول

      10

      علی اکبر جعفری

      اصفهان

      50

      15

      13

       

      قبول

      11

      علی میرزایی

      اصفهان

      51

      12

      5/11

       

      قبول

      12

      محسن نوروزی

      اصفهان

      50

      5/12

      75/13

       

      قبول

      13

      محمد خدادادی

      اصفهان

      50

      13

      25/11

       

      قبول

      14

      محمد زراعتی شمس آبادی

      اصفهان

      52

      12

      5/14

       

      قبول

      15

      محمد قندهاری

      اصفهان

      51

      5/12

      25/13

       

      قبول

      16

      محمد قهرمان شهرکی

      چ.ب

      53

      5/10

      25/12

       

      قبول

      17

      مسعود قصری

      اصفهان

      52

      5/11

      14

       

      قبول

      18

      محمد شاه نظری

      اصفهان

      51

      13

      5/13

       

      قبول

      19

      مهدی حمزه حسین آبادی

      اصفهان

      52

      5/13

      14

       

      قبول

      20

      مهدی کثیری نسب

      اصفهان

      50

      5/11

      5/10

       

      قبول

      21

      مهران پناهیده

      اصفهان

      49

      5/13

      25/12

       

      قبول

      22

      الیاس کاظم زاده زارزانی

      اصفهان

      49

      5/10

      14

       

      قبول

      23

      بهمن شیخانی شمس آبادی

      اصفهان

      52

      14

      5/14

       

      قبول

      24

      رحیم سلطانی

      اصفهان

      49

      5/14

      75/14

       

      قبول

      25

      سیدمحمسن حسینی

      اصفهان

      55

      5/10

      25/13

       

      قبول

      26

      علی اصغر کولانی

      اصفهان

      51

      12

      75/13

       

      قبول

      27

      علیرضا محمودی کوهی

      اصفهان

      52

      5/10

      75/10

       

      قبول

      28

      محمد حاجتی شیمنی

      اصفهان

      52

      11

      5/14

       

      قبول

      29

      محسن امین الرعیایی یمنی

      اصفهان

      51

      12

      5/14

       

      قبول

      30

      محمد امینی علویجه

      اصفهان

      50

      5/11

      25/12

       

      قبول

      31

      جعفر محمدصالحی

      اصفهان

      56

      11

      12

       

      قبول

      32

      احمد افشاری

      اصفهان

      50

      5/13

      15

       

      قبول

      33

      قاسم آرام

      اصفهان

      49

      12

      14

       

      قبول

      34

      عزت اله لموچی

      خوزستان

      51

      13

      75/11

       

      قبول

      37

                   

      حداقل نمره قبولی: آزمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5/10، آزمون نظری 5/10 است.

      مدرس: علی اصغر بذری

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی فرنگی

      مکان: اصفهان زمان: 27 و 28/09/1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      آزمون­های نظری 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      امیرحسن خداکرمی

      اصفهان

      58

      75/11

      5/10

       

      قبول

      2

      امین خاکسار حقانی

      چ.ب

      68

      14

      5/10

       

      قبول

      3

      محمد ریاحی دهکردی

      چ.ب

      70

      25/14

      5/14

       

      قبول

      4

      رضا انوری

      خوزستان

      68

      15

      15

       

      قبول

      5

      پویا بویری پیانی

      خوزستان

      58

      14

      5/10

       

      قبول

      6

      عارف غیبی

      چ.ب

      49

      12

      5/10

       

      قبول

      7

      مظاهر زمانی

      مرکزی

      49

      5/14

      15

       

      قبول

      8

      صادق صفدریان دهکردی

      چ.ب

      50

      75/13

      14

       

      قبول

      9

      مجید ابراهیمی

      مرکزی

      49

      5/14

      5/14

       

      قبول

      10

      داود سلیمانی

      اصفهان

      52

      14

      11

       

      قبول

      11

      امجد اخوان ارجمند

      اصفهان

      65

      5/14

      11

       

      قبول

      12

      فضل اله بهرامی

      اصفهان

      65

      5/14

      5/10

       

      قبول

      13

      صالح کیان ارثی

      اصفهان

      50

      25/13

      5/10

       

      قبول

      14

      مجید فاتح

      اصفهان

      50

      25/14

      5/13

       

      قبول

      15

      داود باقریان

      مرکزی

      54

      5/10

      5/10

       

      قبول

      16

      مقداد براتی

      خوزستان

      0

      75/11

      13

       

      قبول

      17

      اکبر عالی مهری دوپوکی

      خوزستان

      70

      25/14

      5/13

       

      قبول

      18

      رضا اسدپور

      خوزستان

      70

      14

      5/14

       

      قبول

      19

      ایمان حبیبی

      خوزستان

      50

      14

      15

       

      قبول

      20

      سجاد حبیبی

      خوزستان

      64

      25/14

      15

       

      قبول

      21

      مسعود سروری

      خ.جنوبی

      60

      25/13

      11

       

      قبول

      22

      فردین داودی

      خوزستان

      49

      75/13

      5/13

       

      قبول

      حداقل نمره قبولی: آزمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5/10، آزمون نظری 5/10 است.

      مدرس: حسن رنگرز

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی آزاد

      مکان: گیلان – صومعه سرا زمان: 03/10/1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      معین احمدی

      گیلان

      51

      5/10

      15

       

      قبول

      2

      حامد سعادت

      گیلان

      60

      11

      75/14

       

      قبول

      3

      حامد شیخوردی پور

      گیلان

      54

      11

      5/13

       

      قبول

      حداقل نمره قبولی: آزمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5/10، آزمون نظری 5/10 است.

      مدرس: حسین کریمی

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا

      نتیجه نهایی آزمون­های کلاس مربی­گری درجه ملی (استاژ) کشتی فرنگی

      مکان: گیلان – صومعه سرا زمان: 02/10/1396

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های عملی 70

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      نمره نهایی 100

      نتیجه نهایی

      1

      امید رجبی ویسرودی

      گیلان

      51

      5/10

      5/13

       

      قبول

      2

      پیمان استوار ناوان

      گیلان

      50

      5/10

      25/11

       

      قبول

      3

      صادق عزیزی ایشکوه

      گیلان

      56

      5/13

      25/13

       

      قبول

      4

      محمدعلی عالیان دیلمی

      گیلان

      49

      5/10

      5/12

       

      قبول

      5

      میعاد خادم الشریعه

      گیلان

      50

      12

      75/14

       

      قبول

      6

      رضا شیردل کاریزکی

      گلستان

      50

      12

      13

       

      قبول

      7

      هاشم چگینی

      البرز

      57

      11

      5/13

       

      قبول

      حداقل نمره قبولی: آزمون عملی 49، آزمون آمادگی جسمانی 5/10، آزمون نظری 5/10 است.

      مدرس: ناصر نوربخش

      نماینده و آزمون­گر آمادگی جسمانی و نظری: حسن یاری نیا



اتوماسیون اداری ژوبین