• چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان- اصفهان

      رده بندی تیم ها در پایان دیدار مقدماتی مشخص شد
      نتایج کامل دیدارهای مقدماتی

      • ۱۸:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۲۳
      رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان مشخص شد.

       به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 6 هزار نفری 25 آبان شهر اصفهان آغاز شده است و فردا شب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

      15 دیدار مقدماتی این مسابقات برگزار شد و در پایان رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

      گروه A ـ: 1- سینا صنعت ایذه 2- دینامو ارمنستان  3- المپیک هاپس رومانی 4- پائوک یونان

      گروه B ـ: 1- گئورگین کلاب گرجستان  2-  شهدای مدافع حرم قم 3- تاجیک ایر تاجیکستان

      گروه C ـ: 1- بیوک شهیر ترکیه 2– سامسون اوکراین 3- اس سی بوداپست مجارستان

      گروه D ـ: 1- بیمه رازی اصفهان 1- مسکو روسیه 3- فیزیکال آکادمی قرقیزستان

      بر این اساس مسابقات برای حضور در دیدار فینال بین تیم های اول گروه ها A و  B – C و D صبح فردا (جمعه) برگزار می شود و تیم های برنده راهی دیدار فینال و تیم های بازنده راهی دیدار رده بندی می شوند.
      همچنین مسابقات بین تیم های دوم و سوم گروه ها نیز امشب برگزار می شود تا تکلیف تیم های حاضر در دیدارهای کسب عنوان پنجم تا دوازدهم مشخص شود.

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

      دور اول:
      گروه Aـ:
      سیناصنعت ایذه 8- المپیک هاپس رومانی 2
      دینامو ارمنستان 9- پائوک یونان یک
      گروه Bـ:
      گئورگیان کلاب گرجستان 8- شهدای مدافع حرم قم 2
      گروه Cـ:
      بیوک شهیر ترکیه 6- سامسون اوکراین 4
      گروه Dـ:
      بیمه رازی اصفهان 10- فیزیکال آکادمی قرقیزستان صفر

      دور دوم:
      گروه Aـ:
      سینا صنعت ایذه 6- دینامو ارمنستان 4
      المپیک هاپس رومانی 7- پائوک یونان 3
      گروه Bـ:
      گئورگیان کلاب گرجستان 9- تاجیک ایر تاجیکستان یک
      گروه Cـ:
      بیوک شهیر ترکیه 10- اس سی بوداپست مجارستان صفر
      گروه Dـ:
      بیمه رازی اصفهان 10- مسکو روسیه صفر

      دور سوم:
      گروه Aـ:
      دینامو ارمنستان 8- المپیک هاپس رومانی 2
      سیناصنعت ایذه 10 - پائوک یونان صفر
      گروه Bـ:
      شهدای مدافع حرم قم 7- تاجیک ایر تاجیکستان 3
      گروه Cـ:
      سامسون اوکراین 8- بوداپست اس سی مجارستان 2
      گروه Dـ:
      مسکو روسیه 9- فیزیکال آکادمی قرقیزستان یک



      نتایج کامل رقابت های فوق (انفرادی) در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: