• چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان- اصفهان

      نتایج 12 دیدار مقدماتی مشخص شد
      سرگروهی تیم های بیمه رازی، گرجستان و ترکیه

      • ۱۷:۸ ۱۳۹۶/۹/۲۳
      نتایج 12 دیدار از رقابت های مقدماتی چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 6 هزار نفری 25 آبان شهر اصفهان آغاز شده است و فردا شب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

      12 دیدار مقدماتی در صبح روز نخست این رقابت ها برگزار شد که در گروه های B و C تیم های گئورگیان کلاب گرجستان و بیوک شهیر ترکیه با 2 پیروزی به عنوان نخست رسیدند. در گروه A این رقابت ها نیز تیم سینا صنعت ایذه با دو پیروزی پیشتاز است و یک دیدار دیگر با تیم پائوک یونان برای کسب عنوان نخست گروه خود در پیش دارد.
      در گروه D این رقابت ها نیز بیمه رازی اصفهان  در دو دیدار مقدماتی خود با نتایج قاطع 10 بر صفر از سد تیم های فیزیکال آکادمی قرقیزستان و مسکو روسیه گذشت و سرگروه شد.
      بدین ترتیب بر اساس برنامه رقابت ها صبح فردا و در دیدار های نیمه نهایی تیم های بیوک شهیر ترکیه و بیمه رازی اصفهان به مصاف هم می روند و با توجه به احتمال فراوان سرگروهی تیم سینا صنعت ایذه، دیگردیدار نیمه نهایی نیز بین تیم سیناصنعت و گئورگیان کلاب گرجستان برگزار خواهد شد. تیم های برنده این رقابت ها راهی دیدار فینال و تیم های بازنده نیز به دیدار رده بندی می روند.

      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

      دور اول:
      گروه Aـ:
      سیناصنعت ایذه 8- المپیک هاپس رومانی 2
      دینامو ارمنستان 9- پائوک یونان یک
      گروه Bـ:
      گئورگیان کلاب گرجستان 8- شهدای مدافع حرم قم 2
      گروه Cـ:
      بیوک شهیر ترکیه 6- سامسون اوکراین 4
      گروه Dـ:
      بیمه رازی اصفهان 10- فیزیکال آکادمی قرقیزستان صفر

      دور دوم:
      گروه Aـ:
      سینا صنعت ایذه 6- دینامو ارمنستان 4
      المپیک هاپس رومانی 7- پائوک یونان 3
      گروه Bـ:
      گئورگیان کلاب گرجستان 9- تاجیک ایر تاجیکستان یک
      گروه Cـ:
      بیوک شهیر ترکیه 10- اس سی بوداپست مجارستان صفر
      گروه Dـ:
      بیمه رازی اصفهان 10- مسکو روسیه صفر

      دور سوم:
      گروه Aـ:
      دینامو ارمنستان 8- المپیک هاپس رومانی 2
      گروه Cـ:
      سامسون اوکراین 8- بوداپست اس سی مجارستان 2

      نتایج کامل (انفرادی) دیدارهای فوق در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: