• ۹:۴۸ ۱۳۹۶/۹/۱۸
      اسامی نفرات قبول شده در هشتمین کلاس استاژ مربیگری کشتی فرنگی اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، هشتمین کلاس استاژ مربیگری کشتی فرنگی روزهای 8 تا 10 آذرماه در شهر اهواز برگزار شد.

      اسامی قبول شدگان در این کلاس به شرح زیر است:


      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون های عملی

      از 70

      آزمون های نظری

      از 15

      آزمون های آمادگی جسمانی از 15

      نمره نهایی

      از 100

      1

      رسول گرمسیری

      خو زستان

      60

      5\11

      15

      5\86

      2

      احسان اخلاقی

      خوزستان

      50

      75\12

      25\13

      81

      3

      حسین نیکونهاد حسینی

      خوزستان

      49

      75\11

      5\11

      25\72

      4

      مسعود مرادی

      خوزستان

      49

      5\11

      25\11

      75\71

      5

      عظیم گرمسیری

      خوزسستان

      55

      15

      15

      85

      6

      عقیل داودی

      خوزستان

      60

      13

      5\14

      5\87

      7

      اسماعیل زرمانیانی

      خوزستان

      49

      5\10

      75\14

      25\74

      8

      جمال حبیبی

      خوزستان

      49

      75\13

      5\10

      25\73

      9

      محمد سرخی نژاد

      خوزستان

      54

      75\12

      75\14

      5\81

      10

      داریوش مقصودی

      خوزستان

      49

      5\10

      15

      5\74

      11

      اکبر دوپیکر

      خوزستان

      49

      11

      25\11

      25\71

      12

      وحید عابدی

      مرکزی

      49

      11

      25\12

      25\72

      13

      علی ابراهیمی

      مرکزی

      50

      5\11

      75\14

      25\76

      14

      مرتضی دهقانی

      مرکزی

      55

      13

      5\13

      5\81

      15

      محسن میرزایی

      لرستان

      50

      12

      75\11

      75\73

      16

      محمد بازوند

      لرستان

      50

      5\13

      75\10

      25\74

      17

      اکبر عبدی نسب

      کهگیلویه و بویراحمد

      65

      5\10

      75\10

      25\86

      18

      علیرضا خسروی

      چهارمحال و بختیاری

      49

      5\13

      25\13

      75\75

      19

      مرتضی حیدری کوخانی

      چهارمحال و بختیاری

      55

      12

      5\13

      5\80

      20

      حسین برز

      کهگیلویه و بویراحمد

      50

      5\10

      5\13

      74

      21

      امیرحمزه احمدزاده

      خوزستان

      50

      12

      75\10

      75\72

      22

      پوریا ایلبیگی دهکردی

      چهارمحال و بختیاری

      50

      5\10

      14

      5\74