• رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان- لهستان

   وزن کشی چهار وزن دوم برگزار شد
   نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

   • ۱۹:۳۹ ۱۳۹۶/۸/۳۰
   مراسم وزن کشی چهار وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان (امیدها) بعداز ظهر امروز به وقت لهستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان از صبح امروز در شهر بیدگوشچ لهستان در حال برگزاری است و فردا (چهارشنبه) با مشخص شدن نفرات برتر چهار وزن دوم به پایان می رسد.

   مراسم وزن کشی این رقابت ها بعد از ظهر امروز برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

   در وزن 59 کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با لوییز اورتا سانچز از کوبا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آلمان و ژاپن می رود در این وزن 22 نفر وزن کشی کرده اند.

   در وزن 66 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند امین کاویانی نژاد در دور اول با مانیش از هند مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران قرقیزستان و فرانسه روبرو می شود.

   در وزن 80 کیلوگرم مهدی ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برهان آکبوداک از ترکیه می رود و در صورت شکست این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران قزاقستان، بلاروس و کشتی گیر مجارستان کشتی می گیرد. در این وزن 21 نفر حضور دارند.

   در وزن 130 کیلوگرم که 22 نفر به روی باسکول رفته اند امین میرزازاده در دور اول با سینگ مهارس از هند کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و چک مبارزه می کند.