• رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور، گروه ج – رشت

      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
      قهرمانی استان گیلان

      • ۱۵:۵۰ ۱۳۹۶/۸/۲۵
      نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج "گرامیداشت جانباختگان زلزله کرمانشاه"، روزهای 24 و 25 آبان ماه در سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت برگزار شد.

      رده بندی تیمی: 1- گیلان 2- خراسان شمالی 3- خراسان جنوبی 4- زنجان 5- آذربایجان غربی 6- گلستان 7- بوشهر 8- سیستان و بلوچستان 9- کهگیلویه و بویراحمد 10- همدان


      نتایج انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:


      نتایج دیدارهای کسب عنوان اول تا نهم:

      فینال: گیلان 6- خراسان شمالی 4
      رده بندی: خراسان جنوبی، برنده 5- زنجان 5 (امتیاز مثبت 22 برابر- پیروزی با امتیاز بیشتر به سود خرسان جنوبی)
      کسب مقام 6-5: آذربایجان غربی، برنده 5- گلستان 5 (امتیاز مثبت 23 به 22 به سود آذربایجان غربی)
      کسب مقام 8-7: بوشهر، برنده 5- سیستان و بلوچستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 23 به سود بوشهر)
      کسب مقام 10-9: کهگیلویه 5- همدان 4 (دو کشتی گیر در یک وزن کشتی گیر نداشتند)



      نتایج مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:

      دور اول:

      گروه الف:
      گیلان 9- بوشهر یک
      آذربایجان غربی، برنده 5 – همدان 5 (امتیاز مثبت 23 به 20 به سود آذربایجان غربی)

      گروه ب:
      گلستان، برنده 5- خراسان شمالی 5 (امتیاز مثبت 21 به 20 به سود گلستان)
      سیستان و بلوچستان 6- کهگیلویه و بویراحمد 4

      دور دوم:

      گروه الف:
      زنجان 6- بوشهر 4
      گیلان 7- همدان 3

      گروه ب:
      خراسان شمالی 7- کهگیلویه و بویراحمد 3
      خراسان جنوبی، برنده  5 – گلستان 5 (امتیاز مثبت 23 به 22 به سود خراسان جنوبی)

      دور سوم:

      گروه الف:
      آذربایجان غربی، برنده 5 – بوشهر 5 (امتیاز مثبت 21 به 19 به سود آذربایجان غربی)
      گیلان 9- زنجان یک

      گروه ب:
      سیستان و بلوچستان 7- گلستان 3
      خراسان شمالی 6- خراسان جنوبی 4

      دور چهارم:

      گروه الف:
      بوشهر 5 – همدان 4 (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)
      زنجان، برنده 5- آذربایجان غربی 5 (امتیاز مثبت 23 به 21 به سود زنجان)

      گروه ب:
      گلستان 6- کهگیلویه و بویراحمد 4
      خراسان جنوبی، برنده 5- سیستان و بلوچستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 22 به سود خراسان جنوبی)

      دور پنجم:

      گروه الف:
      گیلان 6- آذربایجان غربی 4
      زنجان، برنده – 5- همدان 5 (امتیاز مثبت 27 به 19 به سود زنجان)

      گروه ب:
      خراسان شمالی 8- سیستان و بلوچستان 2
      خراسان جنوبی 8- کهگیلویه و بویراحمد 2


      رده بندی انفرادی:

      55 کیلوگرم: 1- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) 2- احسان چایچی (خراسان جنوبی) 3- رضا بحرکاظمی (گیلان) 4- حمید سیروس مقدم (کهگیلویه و بویراحمد) 5- یونس کمیش علی آبادی (همدان) 6- بهزاد محمدی (زنجان) 7- حامد داوری (خراسان شمالی) 8- جواد اعتمادی (بوشهر)
      60 کیلوگرم: 1- مهران محسنی (همدان) 2- مرتضی عنایت (سیستان و بلوچستان) 3- امیر آهنگر (گلستان) 4- مهدی مقدم (زنجان) 5- حبیب سعادت بخش (گیلان) 6- سعید تختایی (خراسان شمالی) 7- مهدی حیدری (آذربایجان غربی) 8- سید مهدی یوسفی فر (کهگیلویه و بویراحمد) 9- شکراله شادمان (خراسان جنوبی) 10- امید فرجی (بوشهر)
      63 کیلوگرم: 1- مهدی یاری فرد (زنجان) 2- احمد علاجی خالقدار (گلستان) 3- هانی لنگرمراد (خراسان شمالی) 4- امین معتمد بکلویی (گیلان) 5- محمد سلطانی (آذربایجان غربی) 6- میثم توجکی (سیستان و بلوچستان) 7- علی آرایشی (خراسان جنوبی)
      67 کیلوگرم: 1- امیرحسین گروسی (همدان) 2- امیر اسماعیل آبادی (خراسان شمالی) 3- سعید غلامی (سیستان و بلوچستان) 4- محسن طاهری (آذربایجان غربی) 5- حسین میرزایی (گیلان) 6- عبدالحسین بیراتی (بوشهر) 7- محمدرضا جمشیدی (خراسان جنوبی) 8- علی طاهری (زنجان)
      72 کیلوگرم: 1- علیرضا افتخاری مقدم (خراسان جنوبی) 2- مهران داداشی (گیلان) 3- مهدی یونس فر (کهگیلویه و بویراحمد) 4- ابراهیم کدایی (بوشه) 5- حسین جلیل خانی (زنجان) 6- علی اکبر محمدی (خراسان شمالی) 7- هاتف اسماعیل زاده (آذربایجان غربی) 8- محمد ایمانی (همدان) 9- سجاد بلوچ باقری (گلستان) 10- محمدمهدی دریکوندی (سیستان و بلوچستان)
      77 کیلوگرم: 1- فرید محمدی (خراسان شمالی) 2- مهدی عباسی (زنجان) 3- سید محمد چوبچیان (گیلان) 4- سلمان کهقاپور (سیستان و بلوچستان) 5- رضا پاسبان (خراسان جنوبی) 6- قاسم اسدی (گلستان) 7- فرامرز بیات (همدان) 8- حسن آب بخش (بوشهر) 9- عمران مرادزاده (آذربایجان غربی) 10- علی خزایی فر (همدان)
      82 کیلوگرم: 1- ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی) 2- سیدمحمدرضا زینی (گیلان) 3- یونس دهقانی (خراسان شمالی) 4- بهداد چمن گلی (آذربایجان غربی) 5- سید حسین افتخاری (زنجان) 6- محمدرضا خلیفه (بوشهر) 7- کوروش ارغا (کهگیلویه و بویراحمد)
      87 کیلوگرم: 1- دانیال اکبری (گستان) 2- عبداله پروانه (خراسان شمالی) 3- سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) 4- محمد جودی (بوشهر) 5- بهنام محمدی (گیلان) 6- مهدی آذرخش (زنجان) 7- سید فرزاد یوسفی (کهگیلویه و بویراحمد)
      97 کیلوگرم: 1- سجاد رسولی (گیلان) 2- علیرضا خزاعی (سیستان و بلوچستان) 3- محسن احمدی (بوشهر) 4- امیررضا کارگری (کهگیلویه و بویراحمد) 5- هوشنگ کاظمی (آذربایجان غربی) 6- محمد سلطانی (خراسان شمالی) 7- امیرحسین جهانشاهی (گلستان) 8- مسلم گیوی (همدان) 9- سید محمدحسینی (گلستان) 10- مهرداد اسدی (زنجان)
      130 کیلوگرم: 1- محمد سروش رنجبر (همدان) 2- میثم لشگری (سیستان و بلوچستان) 3- رضا شورمیج (گیلان) 4- وحید برقک (کهگیلویه و بویراحمد) 5- وحید آزادبخت (خراسان شمالی) 6- صادق جدی (خراسان جنوبی) 7- ابوالفضل رمضانی (گیلان) 8- احسان الوندی (زنجان)

      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: