• رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور، گروه الف- خرم آباد

      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
      قهرمانی مازندران و تهران در کشتی آزاد و فرنگی

      • ۲۱:۲۰ ۱۳۹۶/۸/۱۲
      نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه الف مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه الف روزهای 11 و 12 آبان ماه در شهر خرم آباد برگزار شد.

      نتایج مسابقات برگزار شده و اسامی نفرات و تیم های برتر به شرح زیر است:

      رده بندی تیمی فرنگی: 1- تهران 2- لرستان 3- خوزستان 4- فارس 5- البرز 6- مازندران 7- کردستان 8- توابع تهران 9- خراسان رضوی 10- کرمانشاه

      نتایج دیدارهای فرنگی کسب عنوان اول تا دهم:
      فینال: تهران، برنده 5 – لرستان 5 (امتیاز مثبت 22 به 21 به سود تهران)
      رده بندی: خوزستان 7- فارس 3
      کسب مقام پنجم: البرز، برنده 5- مازندران 5 (امتیاز مثبت 23 به 20 به سود البرز)
      کسب مقام هفتم: کردستان 7- توابع تهران 3
      کسب مقام نهم: خراسان رضوی 6- کرمانشاه 4

      رده بندی تیمی آزاد: 1- مازندران 2- کرمانشاه 3- تهران 4- البرز 5- همدان 6- توابع تهران 7- گیلان 8- لرستان 9- آذربایجان شرقی 10- قزوین

      نتایج دیدارهای آزاد کسب عنوان اول تا دهم:
      فینال: مازندران 7- کرمانشاه 3
      رده بندی: تهران 7- البرز 3
      کسب مقام پنجم: همدان 6- توابع تهران 4
      کسب مقام هفتم: گیلان 6- لرستان 4
      کسب مقام نهم: آذربایجان شرقی 9- قزوین صفر (مسابقه به سود آذربایجان شرقی به دلیل وزن کشی نکردن تیم قزوین)

      نتایج 40 دیدار مقدماتی که تاکنون برگزار شده به شرح زیر است:
      کشتی فرنگی دور اول:
      گروه الف:
      البرز 7- کردستان 3
      تهران 6- خوزستان 4
      گروه ب:
      لرستان 8- توابع تهران 2
      فارس 7- مازندران 3

      کشتی آزاد دور اول:
      گروه الف:
      توابع تهران 6- آذربایجان شرقی 4
      مازندران 8- تهران 2
      گروه ب:
      کرمانشاه 8- البرز 2
      همدان 7- لرستان 3

      کشتی فرنگی دور دوم:
      گروه الف:
      خوزستان 8- کرمانشاه 2
      تهران 5، برنده – البرز 5 (امتیاز مثبت 21 به 20)
      گروه ب:
      فارس 7- خراسان رضوی 3
      مازندران 6- لرستان 4

      کشتی آزاد دور دوم:
      گروه الف:
      مازندران 9- گیلان یک
       تهران 8 – توابع تهران 2
      گروه ب:
      کرمانشاه 9- قزوین یک
      البرز 6- لرستان 4

      کشتی فرنگی دور سوم:
      گروه الف:
      خوزستان 7- کردستان 3
      تهران 8- کرمانشاه 2
      گروه ب:
      فارس 8- توابع تهران 2
      مازندران 7- خراسان رضوی 3

      کشتی آزاد دور سوم:
      گروه الف:
      تهران 8- گیلان 2
      مازندران 9- آذربایجان شرقی یک
      گروه ب:
      البرز 8- قزوین 2
      کرمانشاه 6- همدان 4

      کشتی فرنگی دور چهارم:
      گروه الف:
      خوزستان 6- البرز 4
      کردستان 6- کرمانشاه 4
      گروه ب:
      لرستان 5، برنده- فارس 5 (امتیاز مثبت 24 به 18 به سود لرستان)
      توابع تهران 7- خراسان رضوی 3

      کشتی آزاد دور چهارم:
      گروه الف:
      مازندران 9- توابع تهران یک
       گیلان 6- آذربایجان شرقی 4
      گروه ب:
      کرمانشاه 6- لرستان 4
      همدان 8- قزوین 2

      کشتی فرنگی دور پنجم:
      گروه الف:
      لرستان 7- خراسان رضوی 3
      توابع تهران، برنده 5- مازندران 5 (امتیاز مثبت برابر- ضربه فنی بیشتر به سود توابع)
      گروه ب:
      تهران 8- کردستان 2
      البرز 6- کرمانشاه 4

      کشتی آزاد دور پنجم:
      گروه الف:
      تهران 8- آذربایجان شرقی 2
      توابع تهران 7- گیلان 3
      گروه ب:
      البرز 6- همدان 4
      لرستان 7- قزوین صفر (تیم قزوین به صورت کامل در وزن کشی صبح روز دوم حضور نداشت)

      رده بندی گروه ها در پایان رقابت های مقدماتی کشتی فرنگی به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- تهران 2- خوزستان 3- البرز 4- کردستان 5- کرمانشاه
      گروه ب: 1- لرستان 2- فارس 3- مازندران 4- توابع تهران 5- خراسان رضوی


      رده بندی گروه ها در پایان رقابت های مقدماتی کشتی آزاد به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- مازندران 2- تهران 3- توابع تهران 4- گیلان 5- آذربایجان شرقی
      گروه ب: 1- کرمانشاه 2- البرز 3- همدان 4- لرستان 5- قزوین


      نتایج انفرادی کشتی فرنگی


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      مسلم نادری خادم

      رضا خدری

      حمیدرضا خامسی

      شاهو رحیمی

      رامین باستان

      علی یاری زاده

      محمد فارسی

      میلاد جاودانی



      خراسان رضوی

      البرز

      لرستان

      کردستان

      تهران

      خوزستان

      توابع تهران

      کرمانشاه



      60

      شیرزاد بهشتی طلا

      محمد فقیری

      بهروز ملکی

      کیانوش غضنفریان

      محمد محرابی

      محمد پیامنی

      رحمان شاه محمدی

      علیرضا کاردگر

      یونس آقامحمدی

      هادی شعبانی

      تهران

      توابع تهران

      خوزستان

      مازندران

      البرز

      لرستان

      خراسان رضوی

      فارس

      کردستان

      فارس

      63

      محمد نوربخش

      امید قادری

      سامان عبدولی

      رضا عباسی

      ایمان داودی

      نبی اله کریمی محمدی

      عبدالواحد فاطمی

      اشکان میرکاری



      تهران

      خراسان رضوی

      خوزستان

      البرز

      فارس

      مازندران

      کردستان

      لرستان



      67

      حسن اسدی

      وحید میرفتح الهی

      محمدرضا گرایی

      محمدسعید عزیزی

      نیما اسماعیلی

      هدایت کبیری

      مسعود آدینه وند

      طاهر هاشم زهی



      خوزستان

      توابع تهران

      فارس

      کرمانشاه

      تهران

      البرز

      لرستان

      خراسان رضوی



      72

      مهدی زیدوند

      محمدحسین حسینی

      سامان نجم سهیلی

      عظیم گرمسیری

      بهنام افشارنیک

      امیر فرودی

      محمدرضا آقانیا

      جعفر توسلی

      پدرام نادری


      البرز

      خراسان رضوی

      لرستان

      خوزستان

      توابع تهران

      کردستان

      مازندران

      فارس

      کرمانشاه


      77

      حمیدرضا جعفری

      رسول گرمسیری

      افشین اسلامی

      مهرداد بهرامی

      پیمان جلیلیان

      امیر شاه پروری

      علی نوروزی

      رضا فولادوند

      مسلم امیری


      فارس

      خوزستان

      مازندران

      تهران

      کرمانشاه

      البرز

      توابع تهران

      لرستان

      کردستان


      82

      کیوان رضایی

      محمد ابراهیمی

      مهدی محمدزاده کارگر

      مهدی خانی چگینی

      جمال اسماعیلی

      علیرضا شیخی

      علی شریفی

      حسین دامن افشان

      سعید صادقی

      رامین نوری

      فارس

      کردستان

      مازندران

      لرستان

      تهران

      البرز

      خوزستان

      خراسان رضوی

      توابع تهران

      کرمانشاه

      87

      بهروز هدایت

      میلاد خسروی

      مهدی بالی

      مسعود مرادی

      سینا ساعدی

      میثم ترکمان پری

      سیدعلی هاشمی

      حامد احمدزاده

      مسعود رشیدیان

      محمد امین نامجو

      کرمانشاه

      لرستان

      مازندران

      خوزستان

      کردستان

      توابع تهران

      تهران

      البرز

      خراسان رضوی

      فارس

      97

      صمد کاظمی

      ادریس ابراهیمی

      امیرحسین میری

      علی خلیل زاده

      داود اخباری

      مجید رحیمی

      امید افتخاری اصل

      سهیل کهنسال

      بهزاد نقیب


      لرستان

      کردستان

      کرمانشاه

      مازندران

      تهران

      توابع تهران

      البرز

      خوزستان

      البرز


      130

      ابوالفضل نجفی

      پارسا نظری

      امید حاجی تبار

      مسعود نعمت چکانی

      آرمان نظری

      حمید احمدی

      سجاد موسوی

      مجتبی رضایی



      تهران

      فارس

      مازندران

      خوزستان

      لرستان

      کردستان

      خراسان رضوی

      البرز



      مقام تیمی

      اول

      دوم

      سوم

      چهارم

      پنجم

      ششم

      هفتم

      هشتم

      نهم

      دهم

      تهران

      لرستان

      خوزستان

      فارس

      البرز

      مازندران

      کردستان

      توابع تهران

      خراسان رضوی

      کرمانشاه













      نتایج انفرادی کشتی آزاد

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      57

      حمید خلیلی اوزانی

      میثم فیروزآبادی

      فرهاد جلایی

      شاهین شیری

      شهروز قاسمپور

      علیرضا اسدی

      علی فاتحی

      محسن ملکی

      حسن حیدری

       

      مازندران

      همدان

      تهران

      لرستان

      آ- شرقی

      البرز

      توابع تهران

      توابع تهران

      گیلان

       

      61

      محمد رمضان پور

      رضا اسدی پور

      محمد نامجومطلق

      علی اکبر هاشمی

      محمد ملکی

      علی پیرزاده

      علیرضا جعفری

      افشین خوشبخت

       

       

      مازندران

      همدان

      گیلان

      لرستان

      آ- شرقی

      تهران

      همدان

      البرز

       

       

      65

      مرتضی قیاسی

      حسن مرادقلی

      بهنام احسان پور

      سیدعباس حسینی

      مرتضی فرزین فر

      آرمان خاکساری

      مجید طالب بیگی

      علیرضا جعفری

       


      لرستان

      تهران

      مازندران

      گیلان

      همدان

      البرز

      آ-شرقی

      همدان

       


      70

      محمدرضا سرگو

      حسین مصطفوی

      مهدی یگانه جعفری

      محمدجواد میرزائیان

      یزدان ثنائی نیا

      پیمان حقی

      فرهاد نوری

      تیمور گنج علیا

      حسن قاسمی

      میلاد رضایتی

      البرز

      آ-شرقی

      مازندران

      لرستان

      کرمانشاه

      تهران

      تابع تهران

      قزوین

      همدان

      گیلان

      74

      حامد رشیدی

      سعید داداشپور

      حسن بیرانوند

      محسن مصطفوی

      یوسف رمضانی

      محسن عباسی

      سیدمهرشاد اکبری

      احسان عبدالملکی

      صادق پاریاب

       

      کرمانشاه

      تهران

      لرستان

      آ-شرقی

      توابع تهران

      البرز

      مازندران

      همدان

      گیلان

       

      79

      بهمن تیموری

      امیدحسن تبار

      علیرضا قاسمی

      سیدعلی موسوی

      علیرضا نادعلی

      عباس یزدانی

      محمد زارعی

      اکبر مرادی

      یونس مرادی

       

      کرمانشاه

      مازندران

      تهران

      گیلان

      البرز

      همدان

      توابع تهران

      آ-شرقی

      لرستان

       

      86

      کامران قاسمپور

      حامد عاشق حسینی

      علیرضا کریمی

      رضا افضلی

      معین شفقی

      محمدعلی ایمانی

      میلاد دوانقی

      وحید بیرانوند

      یحیی شکربیگی

       

      مازندران

      تهران

      همدان

      کرمانشاه

      گیلان

      آ-شرقی

      توابع تهران

      لرستان

      کرمانشاه

       

      92

      محمدجواد ابراهیمی

      ارشک محبی

      سیدمحمدحسین میرباغبان

      کوروش قره شیخلو

      هادی وفایی پور

      بهنام حقیقی

      علیرضا امیری

      رضا شاه محمدپور

       


      مازندران

      کرمانشاه

      توابع تهران

      البرز

      همدان

      گیلان

      تهران

      آ-شرقی

       


      97

      اباذر اسلامی

      دانیال شریعتی نیا

      حسین شهبازی

      روزبه محبی

      مسعود خواجه صالحانی

      سامان فروزش

      عارف بارانی

      شهرام یارری

      محسن رضایی

      رضا همتی پور

      مازندران

      همدان

      تهران

      کرمانشاه

      توابع تهران

      گیلان

      لرستان

      آ-شرقی

      البرز

      آ-شرقی

      125

      جعفر شمس ناتری

      یداله محبی

      جابر صادق زاده

      مهران میرزایی شافع

      مجید کرمی

      الیاس بختیاری

      نیما باستی

       

       


      گیلان

      کرمانشاه

      مازندران

      همدان

      توابع تهران

      البرز

      تهران

       

       


      مقام تیمی

      اول

      دوم

      سوم

      چهارم

      پنجم

      ششم

      هفتم

      هشتم

      نهم

      دهم

      مازندران

      کرمانشاه

      تهران

      البرز

      همدان

      توابع تهران

      گیلان

      لرستان

      آذربایجان شرقی

      قزوین

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       



      نتایج کامل این رقابت ها در لینک های زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: