• رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور، گروه ب- قم

      اردبیل به عنوان قهرمانی رسید
      تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۳:۳۷ ۱۳۹۶/۸/۱۲
      تیم اردبیل به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ب رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ب روزهای 11 و 12 آبان ماه در شهر قم برگزار شد.

      در دیدار فینال این رقابت ها تیم اردبیل با نتیجه 5 بر 5 و با توجه به امتیاز مثبت 23 به 23 از سد تیم قم گذشت و قهرمان شد.

      نتایج دیدارهای فینال و رده بندی به شرح زیر است:

      فینال: اردبیل، برنده 5- قم  5 (امتیاز مثبت 23 به 22 به سود اردبیل)
      رده بندی: ایلام 6- چهارمحال و بختیاری 4
      کسب مقام پنجم: مرکزی 6- اصفهان 4
      کسب مقام هفتم: قزوین 6- هرمزگان 4
      کسب مقام نهم: آذربایجان شرقی 5- کرمان 4)

      رده بندی نهایی تیمی: 1- اردبیل 2- قم 3- ایلام 4- چهارمحال و بختیاری 5- مرکزی 6- اصفهان 7- قزوین 8- هرمزگان 9- آذربایجان شرقی 10- کرمان


      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

      دور اول:
      گروه الف:
      قم 9- چهارمحال و بختیاری یک
      قزوین 6- آذربایجان شرقی 4
      گروه ب:
      اردبیل 9- مرکزی یک
      ایلام 6- کرمان 4

      دور دوم:
      گروه الف:
      قم 8- اصفهان 2
      قزوین 6- چهارمحال و بختیاری 4
      گروه ب:
      مرکزی 8- هرمزگان 2
      اردبیل 9- کرمان یک

      دور سوم:
      گروه الف:
      قم 9- آذربایجان شرقی یک
      چهارمحال و بختیاری 6- اصفهان 4
      گروه ب:
      ایلام 5، برنده – مرکزی 5 (امتیاز مثبت 21 به 20 به سود ایلام)
      اردبیل 8- هرمزگان 2

      دور چهارم:
      گروه الف:
      قم 9 – قزوین یک
      اصفهان 6- آذربایجان شرقی 4
      گروه ب:
      ایلام 7- هرمزگان 3
      مرکزی 8 – کرمان 2

      دور پنجم:
      گروه الف:
      چهارمحال و بختیاری 8- آذربایجان شرقی 2
      اصفهان 6- قزوین 4
      گروه ب:
      اردبیل 8- ایلام 2
      هرمزگان 6- کرمان 4

      نتایج انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      سپهرجعفری

      مهدی قربانی

      داور محمودی

      حامدراهی رهبر

      سینا مامی

      محمد شیخ دارانی

      محمد کرمی

      عادل حسین زاده

      امین نوروزی

      ×

      کیلو

      چهارمحال وب

      قم

      اردبیل

      مرکزی

      ایلام

      اصفهان

      قزوین

      آ . شرقی

      هرمزگان

      ×

      60

      علیرضانجاتی

      رامین آقاجانی

      هادی تختانی

      ایوب گراوند

      سیاوش منصور

      ابوالفضل شمسی

      علی رستار

      علیرضا اسدی

      مهدی امیری نیا

      ×

      کیلو

      قم

      چهارمحال وب

      آ . شرقی

      هرمزگان

      اردبیل

      مرکزی

      کرمان

      اصفهان

      ایلام

      ×

      63

      محمدجوادرضایی

      امیرحسین عرب

      امیرمهدی عسگری

      میلاد قاسمی

      علیرضاعبدالهی

      رشید قبادی

      رضا کریم زاده

      محمدنجاتی

      امیرحسین هاشمی

      ×

      کیلو

      قم

      قزوین

      کرمان

      اردبیل

      اصفهان

      ایلام

      چهارمحال وب

      مرکزی

      آ . شرقی

      ×

      67

      رضا کنعانی

      رضاقهرمانی زاده

      مهدی مرادحاصلی

      محمدرفیعی

      حامدآقاکاشی

      سعید بونیک

      حسین دادخدازاده

      توحیدنیازی

      مهدی رضایی

      ×

      کیلو

      اردبیل

      مرکزی

      قم

      اصفهان

      قزوین

      آ . شرقی

      کرمان

      ایلام

      چهارمحال وب

      ×

      72

      افشین بیابانگرد

      مجید خلیلی

      سعیدجودکی

      علیرضاپاسالاری

      امین دیدار

      جواد صابری

      احمدرضامختاری

      عباس شمسی

      حسین شعبانی

      امین شیبانی

      کیلو

      اردبیل

      قزوین

      ایلام

      قم

      چهارمحال وب

      اصفهان

      هرمزگان

      مرکزی

      آ . شرقی

      کرمان

      77

      برومنداصلان

      هادی علیزاده پورنیا

      شایان عفیفی

      اکبرمحبی

      محسن شاهی

      سهیل دودانگه

      سینا کبیری

      ایمان زینی وند

      ×

      ×

      کیلو

      مرکزی

      قم

      آ . شرقی

      هرمزگان

      اردبیل

      قزوین

      چهارمحال وب

      ایلام

      ×

      ×

      82

      عباس مهدیزاده

      رضامحمدعلیپور

      محمدرضارضایی

      مهدی گراوند

      مرتضی حیدری

      سجادایران نژاد

      علیرضاغلامی فر

      ایرج پورکریم

      مبین پاغوش

      حاتم بهرامی

      کیلو

      اصفهان

      اردبیل

      قم

      هرمزگان

      چهارمحال وب

      کرمان

      مرکزی

      آ . شرقی

      ایلام

      قزوین

      87

      علی قیطاسی

      امیرکرمی

      وحیدبیدار

      علی اسماعیلی

      علی منصورزاده

      محمدظفری

      شایان بازاده

      محمد مختاری

      علی اصغرخجسته

      ×

      کیلو

      قم

      ایلام

      اردبیل

      قزوین

      اصفهان

      چهارمحال وب

      هرمزگان

      مرکزی

      آ . شرقی

      ×

      97

      محمدیگانه

      غلامرضابلالی

      علی اکبرحیدری

      محمدمدرسی

      اکبرصابری

      مجیدمهرعلیان

      امیررضاموتاب

      احسان امرایی

      محمدرضاشمس

      ×

      کیلو

      ایلام

      اردبیل

      قم

      چهارمحال وب

      مرکزی

      قزوین

      آ . شرقی

      هرمزگان

      اصفهان

      ×

      130

      مهدی نوری

      نویداله قلی نوه سی

      شادمان عظیمی

      حمیدبیگ محمدی

      محمدجوادجمال

      بابک گودرزی

      رسول سلمانی

      مسعودمیرزاییان

      مسعودزیدآبادی

      حمید رضا زینلی پور

      کیلو

      اردبیل

      آ . شرقی

      قم

      ایلام

      مرکزی

      هرمزگان

      اصفهان

      چهارمحال وب

      کرمان

      قزوین

      مقام تیمی

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      اردبیل

      قم

      ایلام

      چهارمحال وب

      مرکزی

      اصفهان

      قزوین

      هرمزگان

      آ . شرقی

      کرمان




      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.