• رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور، گروه الف- البرز

      تیم توابع تهران به عنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۳:۵۳ ۱۳۹۶/۷/۲۸
      تیم توابع تهران به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه الف دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه الف روزهای 27و 28 مهرماه در مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان کرج استان البرز برگزار شد و در پایان تیم توابع تهران با شکست 6 بر 4 تیم مازندران به عنوان قهرمانی رسید. تیم تهران نیز با نتیجه 7 بر 3 تیم لرستان را مغلوب کرد و سوم شد.

      نتایج دیدارهای کسب مقام نخست تا دهم به شرح زیر است:

      فینال: توابع تهران 6- مازندران 4
      رده بندی: تهران 7- لرستان 3
      مقام 5-6: کرمانشاه 6- همدان 4
      مقام 7-8: البرز 5 – خراسان رضوی 5 (برنده البرز امتیاز مثبت 26 به 18)
      مقام 9 و 10: گیلان 6- آذربایجان شرقی 4

      رده بندی تیم های برتر: 1- توابع تهران 2- مازندران 3- تهران 4- لرستان 5- کرمانشاه 6- همدان 7- البرز 8- خراسان رضوی 9- گیلان 10- آذربایجان شرقی

      رده بندی گروه ها پس از پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- مازندران 2- تهران 3- همدان 4- البرز 5- آذربایجان شرقی
      گروه ب: 1- توابع تهران 2- لرستان 3- کرمانشاه 4- خراسان رضوی 5- گیلان

      نتایج مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:
      دور پنجم:
      گروه الف:
      البرز 8- آذربایجان شرقی 2
      تهران 7- همدان 3
      گروه ب:
      کرمانشاه 9- گیلان یک
      لرستان 6- خراسان رضوی 4

      دور چهارم:
      گروه الف:
      مازندران 6- تهران 4
      همدان 6- البرز 4
      گروه ب:
      توابع تهران 8- لرستان 2
      خراسان رضوی 7- گیلان 3

      دور سوم:
      گروه الف:
      مازندران 7- البرز 3
      همدان 6- آذربایجان شرقی 4
      گروه ب:
      توابع تهران 8- گیلان 2
      کرمانشاه 8- خراسان رضوی 2

      دور دوم:
      گروه الف:
      مازندران 7- همدان 3
      تهران 10- آذربایجان شرقی صفر
      گروه ب:
      توابع تهران 9- خراسان رضوی یک
      لرستان 6- کرمانشاه 4

      دور اول:
      گروه الف:
      مازندران 10- آذربایجان شرقی صفر
      تهران 8- البرز 2
      گروه ب:
      توابع تهران 9- کرمانشاه یک
      لرستان 7- گیلان 3

      نتایج کامل دیدارهای فوق در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.


      رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      57

      عرفان آئینی

      علی قپانوری

      رضا بیات

      محمد کابلی

      امیر پرسته

      محسن دادگر وچین

      متین زارعی

      علیرضا جلایر

      مهدی وهاب زاده

      امیرحسین عبدی زاده

      توابع

      همدان

      لرستان

      البرز

      مازندران

      تهران

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      آذربایجان شرقی

      گیلان

      61

      محمد میراحمدی

      میرعلی باوفا سادات

      مهدی حسن آبادی

      مهدی فیروزگاه

      علی اکبر زرودی

      مهدی شیرازی

      علی غلامی

      اسماعیل ناظریان

      رضا علیجانزاده

      معین حشمت

      لرستان

      تهرن

      کرمانشاه

      البرز

      مازندران

      توابع

      آذربایجان شرقی

      خراسان رضوی

      مازندران

      گیلان

      65

      امیرحسین مقصودی

      سجاد چهاردولی

      کمیل نورمحمدی

      سهراب ادهم خلیلی

      حافظ دشتیان

      محمدرضا باقری

      حامد آریش

      محمد ولی نظری

      علی اکبری

      آرش صالحی

      توابع

      همدان

      تهران

      لرستان

      کرمانشاه

      مازندران

      البرز

      گیلان

      آذربایجان شرقی

      گیلان

      70

      امیرحسین کاوسی

      رضا مقتدر سنجبد

      علیرضا مرادی

      سیدحسین حسینی

      وحید خازن چین

      حسن هادی باسمنج

      امیرحسین صادقی

      محمدرضا مقدسی

      شایان آقابیک زاده

      امیرحسین صمدی

      مازندران

      توابع

      کرمانشاه

      تهران

      خراسان رضوی

      آذربایجان شرقی

      همدان

      لرستان

      گیلان

      البرز

      74

      محمد طالبی

      حمیدرضا علی بخشی

      رضا رک رک

      سعید سلطانی لرگانی

      محمد میرزایی

      امیرحسین یعقوبی

      مهدی عباسدوست

      مجمدرضا قنبرزاده

      محمد شهبازنژاد

      یوسف صاحبعلی

      توابع

      همدان

      لرستان

      تهران

      کرمانشاه

      البرز

      گیلان

      مازندران

      آذربایجان شرقی

      تهران

      79

      سجاد غلامی

      مجتبی اصغری

      علی سواد کوهی

      حیدر قربانی

      علی سلمانی

      احسان ابراهیم وند

      سالار زمانی

      امیرمحمد مختاری

      علیرضا صحرایی

      اشکان قمریان

      البرز

      گیلان

      مازندران

      توابع

      تهران

      لرستان

      آذربایجان شرقی

      همدان

      خراسان رضوی

      کرمانشاه

      86

      حسین جلالی نژاد

      سید سجاد سیدی

      محمدرضا مرادیان

      مجتبی پیچ کا

      علیرضا صادقی

      مصطفی نجفی

      عرفان حسین زاده

      مهدی بابایی

      الیاس طریقی

      محمد جعفری

      لرستان

      مازندران

      کرمانشاه

      تهران

      البرز

      خراسان رضوی

      آذربایجان شرقی

      همدان

      توابع

      توابع

      92

      میثم عبدی

      امیرحسین شیور

      محمدرضا قیاسی

      مهدی طاهری

      رضا ارجی

      میثم شریفی

      امیربهادر ترابی

      محمد حسنوند

      رضا حیدرزاده

      عرفان مرادی

      توابع

      مازندران

      کرمانشاه

      تهران

      خراسان رضوی

      همدان

      البرز

      لرستان

      گیلان

      آذربایجان شرقی

      97

      سجاد عزیزی

      امیررضا فتاحی

      سیدرضا چراغی

      محمدسعید امیری

      رامین کیانژاد

      پوریا افشار

      مهدی صدری

      علیرضا پوراسد

      عرفان ظهیری

      آرمان کاظمی

      تهران

      توابع

      مازندران

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      گیلان

      همدان

      آذربایجان شرقی

      البرز

      لرستان

      125

      شایان جلیل زاده

      علی محمد نوری

      احمد ویسی

      مهدی غلامی

      شایان حدادی

      محمدمصطفی ترابی

      علی رهبری

      جواد امان خدایی

      رامین میرزایی

      نعیم حسن زاده

      توابع

      تهران

      مازندران

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      البرز

      گیلان

      آذربایجان شرقی

      لرستان

      مازندران

      مقام تیمی

      اول

      دوم

      سوم

      چهارم

      پنجم

      ششم

      هفتم

      هشتم

      نهم

      دهم

      توابع

      مازندران

      تهران

      لرستان

      کرمانشاه

      همدان

      البرز

      خراسان رضوی

      گیلان

      آذربایجان شرقی