• رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور، گروه الف- البرز

      تیم استان فارس به عنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۴:۳۳ ۱۳۹۶/۷/۲۶
      تیم استان فارس به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه الف دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه الف روزهای 25 و 26 مهرماه در شهرستان کرج استان البرز برگزار شد.

      رقابت های فینال و رده بندی و کسب عنوان های پنجم تا دهم صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد که تیم استان فارس با شکست تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید و تیم خوزستان نیز با گذر از سد تیم مازندران سوم شد.

      نتایج مسابقات فوق ب همراه نتایج مقدماتی و رده بندی انفرادی به شرح زیر است:

      فینال: فارس 7 – تهران 3
      رده بندی: خوزستان 7 - مازندران 3
      مقام 5-6: قم 8 – البرز 2
      مقام 7-8: لرستان 5 – کرمانشاه 5 (برنده لرستان، ضربه فنی بیشتر)
      مقام 9-10: خراسان رضوی 5- اصفهان 5 (برنده خراسان رضوی امتیاز مثبت 24 به 20)

      نتایج 20 دیدار مقدماتی برگزار شده به شرح زیر است:

      دور اول:

      گروه الف:
      خوزستان 8- لرستان 2
      فارس 6- قم 4

      گروه ب:
      تهران 6- کرمانشاه 4
      مازندران 7- خراسان رضوی 3

      دور دوم:

      گروه الف:
      خوزستان 9- اصفهان یک
      قم 6 – لرستان 4

      گروه ب:
      تهران 8- البرز 2
      مازندران 5- کرمانشاه 5 (برنده مازندران امتیاز مثبت 23 به 21)

      دور سوم:

      گروه الف:
      فارس 7- خوزستان 3
      لرستان 7- اصفهان 3

      گروه ب:
      تهران 8 – خراسان رضوی 2
      البرز 7- کرمانشاه 3

      دور چهارم:

      گروه الف:
      خوزستان 7-  قم 3
      فارس 9- اصفهان یک

      گروه ب:
      تهران 7- مازندران 3
      البرز 8- خراسان رضوی 2

      دور پنجم:

      گروه الف:
      فارس 7- لرستان 3
      قم 6- اصفهان 4

      گروه ب:
      کرمانشاه 8- خراسان رضوی 2
      مازندران 5- البرز 5 (برنده مازندران امتیاز مثبت 22 به 20)

      نتایج کامل رقابت های فوق در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



      نتایج انفرادی به شرح زیر است:


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      پویا ناصرپور

      علیرضا اسدی

      محمد دانیالی

      امیرحیدر محمدی

      مهدی قربانی صمد

      محمد هادی شعبانی

      محمدحسین محمودی

      فرهاد علیپور

      رضا علیزاده کفشگر

      میثم رضائی نژاد

      خوزستان

      اصفهان

      البرز

      کرمانشاه

      قم

      فارس

      تهران

      خراسان رضوی

      مازندران

       

      60

      سعید ارجمندی

      علیرضا نجاتی

      بهنام عبدولی

      محمد محرابی

      آرمین جاوید فر

      امیرمحمد یارمحمدزهی

      محمد کرمی

      پوریا کرمی

      علی نوربخش

       

      فارس

      قم

      خوزستان

      البرز

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      لرستان

      مازندران

      تهران

       

      63

      محمدجواد رضائی

      رضا تقی زاده

      ماهان معصومی

      حسین محمودی

      اشکان میرکاری

      حسین پیروار

      رضا جمالی منش

      محمدرضا قربانپور

      وحید عباسی

      محمدرضا زمانی

      قم

      مازندران

      فارس

      تهران

      لرستان

      البرز

      خوزستان

      خراسان رضوی

      کرمانشاه

      اصفهان

      67

      محمدرضا مختاری

      محمدسعید عزیزی

      حامد رضایی

      احمد خرسانی پور

      جواد شوکت

      امیرمحمد رضائی

      امیرحسین سلیمیان

      احسان هنردوست

      شهریار عزیزی

      رضا هدایتی

      فارس

      کرمانشاه

      تهران

      خوزستان

      قم

      مازندران

      اصفهان

      خراسان رضوی

      لرستان

      البرز

      72

      محمدرضا رستمی

      اشکان سعادتی فر

      محمد عرب

      علی ناقوسی

      محمدرضا شفاهی

      پدرام نادری

      حسین سلیمیان

      ولی اله غلامی

      سیدمهدی هاشمی

      سیدامیرحسین احمدپور

      فارس

      تهران

      البرز

      خوزستان

      قم

      کرمانشاه

      اصفهان

      مازندران

      خراسان رضوی

      مازندران

      77

      فردین عبدولی

      پیمان جلیلیان

      علی سلیمانی

      محمدحسن الماسی

      علیرضا زالی حصاری

      حسین ولی نیا

      محمد غلامی

      علیرضا امیری

      حسام اسدی

      محمد حیدری

      خوزستان

      کرمانشاه

      قم

      البرز

      تهران

      لرستان

      فارس

      خراسان رضوی

      مازندران

      اصفهان

      82

      محمدرضا رضائی

      حسین فروزنده

      ناصر علیزاده

      امیرمحمد ذاکریان پور

      داریوش قلی کیانی

      مجید بابایی مقدم

      حسین رستمی

      سیدمحمدحسینی

      محراب مهماندوست

       

      قم

      تهران

      مازندران

      فارس

      خوزستان

      لرستان

      البرز

      اصفهان

      خراسان رضوی

       

      87

      حسن فروزنده

      سینا نوریانی

      پارسا توکلی

      آرشام بهرام زاده

      حسن قربانی

      اکبر زکی پور

      حسین خانپور

      محمدرضا حبیبی

      امیرحسین قرنلی

      حسن مخدراتی

      تهران

      لرستان

      فارس

      البرز

      اصفهان

      خوزستان

      مازندران

      کرمانشاه

      قم

      خراسان رضوی

      97

      حیدر غرقی

      وحید دادخواه

      حامد عبدولی

      سبحان حسنوند

      حمیدرضا بادکان

      سینا امینی

      حسین مهدی نژاد

      سجاد سبکتکین

      امیررضایی

      امیرمهدی خدمتی

      فارس

      خراسان رضوی

      خوزستان

      لرستان

      تهران

      کرمانشاه

      مازندران

      اصفهان

      قم

      البرز

      130

      علی اکبر یوسفی

      عرفان ایوبی مطلق

      علی دارابی

      اصغر جهاندیده

      میلاد عبدولی

      حمیدرضا جعفریانی

      سجاد موسوی

      مهدی قدرتی شاتوری

      سینا دهقان

       

      مازندران

      تهران

      لرستان

      فارس

      خوزستان

      قم

      خراسان رضوی

      اصفهان

      کرمانشاه

       

      مقام تیمی

      اول

      دوم

      سوم

      چهارم

      پنجم

      ششم

      هفتم

      هشتم

      نهم

      دهم

      فارس

      تهران

      خوزستان

      مازندران

      قم

      البرز

      لرستان

      کرمانشاه

      خراسان رضوی

      اصفهان