• پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا- ترکمنستان

   کسب سه مدال برنز توسط تیم آلیش مردان در بخش کلاسیک

   • ۱۱:۵۷ ۱۳۹۶/۷/۱
   تیم مردان کشورمان صاحب سه مدال برنز رقابت های آلیش در بخش کلاسیک بازی های داخل سالن آسیا شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های آلیش مردان در بخش کلاسیک پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا، از صبح امروز (شنبه) در شهر عشق آباد ترکمنستان در حال برگزاری است که تیم مردان کشورمان با کسب سه مدال برنز محمد غلامی، محمود پروانه و عبدالواحد محمدی در این رقابت ها به کار خود پایان داد.

   نتایج نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

   در وزن 60 کیلوگرم قاسم نوروزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل فیض اله اوماتوف از ازبکستان مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

   در وزن 70 کیلوگرم محمد غلامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم روسلان تاگانوف از ازبکستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در این مرحله مقابل ایخومجون ماشرابوف از ازبکستان مغلوب شد و به مدال برنز رسید.

   در وزن 80 کیلوگرم هادی سلیمی در دور اول نسیم شاه سخی زادا از افغانستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل اسنبک کودایبردیف از قرقیزستان شکست خورد و حذف شد.

   در وزن 90 کیلوگرم حامد میرزاپور در مبارزه نخست مقابل شریکبای امانیلا از قرقیزستان مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

   در وزن 100 کیلوگرم محمود پروانه پس از استراحت در دور اول در دور دوم واسانت قلی از هند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله مقابل اسلامجون کولداشیف از ازبکستان شکست خورد و صاحب مدال برنز شد.

   در وزن 100+ کیلوگرم عبدالواحد محمدی پس از استراحت در دور نخست در دور بعد مقابل پوریوباتار گونگور از مغولستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله مقابل جیپبر آتامامدوف از ترکمنستان مغلوب شد و به مدال برنز رسید.