• ۱۹:۱۰ ۱۳۹۶/۶/۲۹
   رقابت های کشتی با کمربند بخش کلاسیک پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا، امروز (چهارشنبه) در شهر عشق آباد ترکمنستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در بخش بانوان این رقابت ها تیم ایران توسط لیلا سیاهوشی و آسیه شجاعی در اوزان 50 و 70+ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج وزن کشی بانوان کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

   در وزن 50 کیلوگرم لیلا سیاهوشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم جاکتاب از هند را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در این مرحله مقابل ارگاشوا از ازبکستان شکست خورد و به مدال برنز رسید.

   در وزن 55 کیلوگرم زهرا یزدانی در دور نخست مغلوب عبدی رحمانووا از ترکمنستان شد و از دور مسابقات کنار رفت.

   در وزن 60 کیلوگرم که 5 نفر حضور دارند و رقابت ها به صورت دوره ای برگزار می شود، ریحانه شیخیان در دور نخست مغلوب مومانوا از قرقیزستان شد وی سه دیدار بعدی خود نیز مقابل کشتی گیران ترکمنستانی، فیلیپینی و قرقیزستانی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

   در وزن 65 کیلوگرم سحر غنی زاده در دور نخست مقابل ممدجونووا از ازبکستان شکست خورد و حذف شد.
   در وزن 70 کیلوگرم سارا علیپور نماینده کشورمان به دلیل شکستگی از ناحیه دست که ناشی از مصدومیت در مسابقات ترکمن گورش بود، وزن کشی نکرد.

   در وزن 70+ کیلوگرم آسیه شجاعی، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم پرهار از هند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. شجاعی در این مرحله مقابل محمدووا از ترکمنستان مغلوب شد و به مدال برنز رسید.