• ۱۱:۱۶ ۱۳۹۶/۵/۲۱

      برنامه مسابقات هفته سوم از دور برگشت رقابت های لیگ منطقه ای نوجوانان کشور اعلام شد.
      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، برنامه رقابت های هفته سوم از دور برگشت مسابقات لیگ منطقه ای کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی نوجوانان به شرح زیر است:

      توابع تهران- قزوین (میزبان تهران- 22 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: شهرام چراغی- سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (داور درجه یک بین المللی از البرز)

      تهران – مرکزی (میزبان تهران- 22 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: شهرام چراغی- سرپرست فنی: مزدک گیتی (داور درجه یک بین المللی از همدان)

      یزد – کرمان (میزبان میبد- 25 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: حسن یاری نیا – سرپرست فنی: امیرحسین رهنما (داور درجه یک بین المللی از سمنان)

      مازندران – خراسان رضوی (میزبان محمودآباد- 28 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: هادی حبیبی – سرپرست فنی: ناصر فروتن (داور درجه یک بین المللی از تهران)

      سمنان – یزد (میزبان دامغان- 29 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: هادی حبیبی – سرپرست فنی: مسعود رستمی پور (داور درجه یک بین المللی از تهران)

      کرمانشاه – لرستان (میزبان کرمانشاه- 29 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: حسن یاری نیا – سرپرست فنی: محمد رحیم پور (داور درجه یک بین الملی از کردستان)

      گیلان- البرز (میزبان گیلان- 29 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: شهرام چراغی- سرپرست فنی: غلامرضا طاهرخانی (داور درجه یک بین المللی از قزوین)

      اصفهان – خوزستان (میزبان اصفهان – 30 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: محمدرضا محمدپور – سرپرست فنی: غلامرضا بهارلو (داور درجه یک بین المللی از چهارمحال و بختیاری)

      کرمان – سمنان (اول شهریورماه - میزبان سیرجان- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: هادی حبیبی – سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (داور درجه یک بین المللی از بوشهر)

      آذربایجان شرقی- اردبیل (2 شهریورماه- میزبان تبریز- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: جواد کریمی- سرپرست فنی: ابراهیم کریمی (داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی)

      خوزستان- اصفهان (2 شهریورماه- میزبان آبادان- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: هادی حبیبی – سرپرست فنی: غلامرضا بهارلو (داور درجه یک بین المللی از چهارمحال و بختیاری)

      همچنین یک مسابقه از هفته اول از دور برگشت نیز به شرح زیر برگزار می شود.
      خوزستان – اصفهان (میزبان آبادان- 24 مردادماه- ساعت 17)
      سرپرست مسابقات: هادی حبیبی- سرپرست فنی: غلامرضا بهارلو (داور درجه یک بین المللی از چهارمحال و بختیاری)