• رقابت های کشتی دانش آموزان کشور- خرم آباد

      قهرمانی لرستان در کشتی آزاد و خوزستان در کشتی فرنگی
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۱:۲۵ ۱۳۹۶/۵/۱۴
      رقابت های کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزان کشور با قهرمانی تیم های لرستان و خوزستان در رشته های آزاد و فرنگی پایان یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزان کشور در مقطع دوم متوسطه (نوجوانان) روزهای 12 و 13 مردادماه در سالن تختی شهر خرم آباد برگزار شد و در پایان در رشته کشتی آزاد تیم لرستان و در رشته کشتی فرنگی تیم خوزستان عنوان های نخست را از آن خود کردند.

      همچنین اسماعیل پلوئی مربی سازنده استان تهران، بعنوان مربی نمونه این مسابقات انتخاب شد.

      حمید سیفی رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون کشتی و اعضای این کمیته نیز بر این رقابت ها نظارت داشتند.

      همچنین در حرکتی ابتکاری در کنار اهدای مدال های ورزشی به قهرمانان کشتی؛  نهال بلوط به آن ها اهداء شد.



      اسامی نفرات و تیم های برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:
      46 کیلوگرم: 1- سجاد بنیادی (شهرستان های تهران) 2- حسین رضوانیان (کرمان) 3- احمد اسحاقیان (خراسان شمالی) و مصیب شیرزاد (لرستان)
      50 کیلوگرم: 1- امیرحسین سبزعلی (لرستان) 2- علی شهبازی (کرمانشاه) 3- حمید کیوان (ایلام) و امیرپارسا قدرتی (البرز)
      54 کیلوگرم: 1- محمدرضا نوروزی مطلق (لرستان) 2- ابراهیم باباخانی (زنجان) 3- سجاد گودرزی (شهرستان های تهران) و حمیدرضا تقی زاده (تهران)
      58 کیلوگرم: 1- پیمان نعمتی (مازندران) 2- امیرارسلان دارابی (شهرستان های تهران) 3- محمد کابلی (البرز) و رضا انتظاری (کردستان)
      63 کیلوگرم: امیرحسین موسوی (تهران) 2- علی اکبر زرودی (مازندران) 3- علیرضا اشرفی (آذربایجان غربی) و سهراب ادهم خلیلی (لرستان)
      69 کیلوگرم: 1- محمدرضا عسگرپور (فارس) 2- سجاد مقصودی (تهران) 3- علیرضا عباسی (زنجان) و علی اکبر طالبشی (شهرستان های تهران)
      76 کیلوگرم: 1- سالار زمانی (آذربایجان شرقی) 2- جواد محمدی (خراسان رضوی) 3- محمدمهدی بیگدلی (البرز) و رضا شمس الدینی (لرستان)
      85 کیلوگرم: 1- علی سلمانی (شهرستان های تهران) 2- محمد کاظمی (مازندران) 3- علیرضا صادقی (البرز) و علی بیگلری (قزوین)
      رده بندی تیمی: 1- لرستان 56 امتیاز 2- شهرستان های تهران 45 امتیاز 3- البرز 38 امتیاز 4- مازندران 37 امتیاز 5- تهران 34 امتیاز 6- فارس 32 امتیاز

      کشتی فرنگی:
      46 کیلوگرم: 1- محمد اشکش (خوزستان) 2- امیرحسین چراغیان (مازندران) 3- فرهاد رضایی (اردبیل) و علیرضا قربانی (شهرستان های تهران)
      50 کیلوگرم: 1- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 2- محمدرضا مختاری (اصفهان) 3- علی نیوشا (بوشهر) و فرزاد محبی رائینی (کرمان)
      54 کیلوگرم: 1- امید آرامی (سیستان و بلوچستان) 2- امیرمحمد بختیاری (شهرستان های تهران) 3- رضا اسماعیلی (لرستان) و امین مرادخانی (آذربایجان غربی)
      58 کیلوگرم: 1- علیرضا بیغان (خوزستان) 2- امیرحیدر محمدی (کرمانشاه 3- محمدحسین آرزم دخت (فارس) و علی نوربخش (شهرستان های تهران)
      63 کیلوگرم: 1- حسین قاسمی (خوزستان) 2- آرمین جاویدفر (کرمانشاه) 3- سیدمحمدرضا علی نتاج (مازندران) و عرفان واقف (شهرستان های تهران)
      69 کیلوگرم: 1- علیرضا ارقش (خوزستان) 2- علی مختاریان ریزی (اصفهان) 3- علی صفدری (شهرستان های تهران) و حمیدرضا شکربیگی (لرستا«9
      76 کیلوگرم: 1- علیرضا زالی (تهران) 2- مصطفی الوندی (کردستان) 3- سعید کرمی (شهرستان های تهران) و حسین نیک بخت (فارس)
      85 کیلوگرم: 1- ابوالفضل شریفی (مازندران) 2- حسین قربانی (اصفهان) 3- آرمان نجاری (تهران) و داریوش قلی کیانی (خوزستان)
      رده بندی تیمی: 1- خوزستان 66 امتیاز 2- شهرستان های تهران 49 امتیاز 3- تهران 48 امتیاز 4- مازندران 38 امتیاز 5- اصفهان 28 امتیاز 6- لرستان 23 امتیاز