• رقابت های لیگ منطقه ای کشتی

      پایان دور رفت رقابت ها
      آغاز دور برگشت از فردا

      • ۸:۳۳ ۱۳۹۶/۵/۷
      دور رفت رقابت های لیگ منطقه ای کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی نوجوانان کشور پایان یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دور رفت رقابت های لیگ منطقه ای کشتی به صورت رفت و برگشت در مناطق مختلف کشور برگزار شد.

      نتایج دور رفت این مسابقات که در ماه های خرداد و تیرماه برگزار شد به شرح زیر است:

      هفته اول:

      دیدار تیم های زنجان – اردبیل (میزبان زنجان):
      آزاد: زنجان 8- اردبیل 2
      پهلوانی: اردبیل 3- زنجان صفر

      دیدار تیم های مازندران- گلستان (میزبان ساری):
      آزاد: مازندران 8- گلستان 2
      فرنگی: مازندران 8-  گلستان 2
      پهلوانی: مازندران 2- گلستان یک

      دیدار تیم های تهران- همدان (میزبان تهران)
      آزاد: همدان 5، برنده – تهران 5 (امتیاز فنی برابر- ضربه های فنی همدان بیشتر بود)
      فرنگی: تهران 9- همدان یک

      دیدار تیم های گیلان – قزوین (میزبان گیلان):
      آزاد: گیلان 6- قزوین 4
      فرنگی: گیلان 9- قزوین یک
      پهلوانی: گیلان 3- قزوین صفر

      دیدار تیم های توابع تهران- البرز (میزبان تهران):
      آزاد: توابع تهران 9- البرز یک
      فرنگی: البرز 6- توابع تهران 4

      دیدار تیم های قم – مرکزی (میزبان قم):
      آزاد: مرکزی 7- قم 3
      فرنگی: قم 8- مرکزی 2
      پهلوانی: قم 2- مرکزی یک

      کرمان- یزد (میزبان سیرجان):
      کشتی آزاد: کرمان 9- یزد یک
      کشتی فرنگی: کرمان 10- یزد صفر
      کشتی پهلوانی: کرمان 3- یزد صفر

      لرستان – کرمانشاه (میزبان خرم آباد):
      کشتی آزاد: کرمانشاه 6- لرستان 4
      کشتی فرنگی: لرستان 7- کرمانشاه 3
      کشتی پهلوانی: لرستان 3- کرمانشاه صفر

      هفته دوم:

      همدان – مرکزی (میزبان همدان):
      کشتی آزاد: همدان 9- مرکزی یک
      کشتی فرنگی: مرکزی 9- همدان یک
      کشتی پهلوانی: همدان 3- مرکزی صفر

      گلستان – خراسان رضوی (میزبان نوکنده)
      پهلوانی: خراسان رضوی 2- گلستان یک
      کشتی آزاد: گلستان 6- خراسان رضوی 4
      کشتی فرنگی: گلستان 6- خراسان رضوی 4

      تهران – قم (میزبان تهران)
      کشتی فرنگی: تهران 8- قم 2
      کشتی آزاد: تهران 9- قم صفر (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)

      قزوین – البرز (میزبان قزوین)
      کشتی فرنگی: البرز 5 – قزوین 5 (برنده البرز با امتیاز مثبت 25 به 21)
      کشتی آزاد: قزوین 6- البرز 4
      کشتی پهلوانی: البرز 2- قزوین یک

      مازندران- خراسان شمالی (میزبان قائم شهر)
      کشتی پهلوانی: مازندران 3- خراسان شمالی صفر
      کشتی فرنگی: مازندران 10- خراسان شمالی صفر
      کشتی آزاد: مازندران 9- خراسان شمالی یک

      گیلان – توابع تهران (میزبان بندر کیاشهر)
      کشتی آزاد: توابع تهران 8- گیلان 2
      کشتی فرنگی: گیلان 6- توابع تهران 4
      کشتی پهلوانی: توابع تهران 2- گیلان یک

      آذربایجان شرقی- زنجان (میزبان تبریز)
      کشتی آزاد: تبریز 6- زنجان 4
      کشتی پهلوانی: تبریز 2- زنجان یک

      یزد – سمنان (میزبان یزد)
      کشتی آزاد: یزد 8- سمنان 2
      کشتی فرنگی: یزد 5- سمنان 2
      کشتی پهلوانی: یزد 3- سمنان صفر

      هفته سوم:


      البرز- گیلان (میزبان کرج)
      کشتی آزاد: البرز 9 – گیلان یک
      کشتی فرنگی: گیلان 7- البرز 3
      کشتی پهلوانی: البرز 3- گیلان صفر

      خراسان رضوی - مازندران (میزبان مشهد)
      کشتی آزاد: مازندران 9- خراسان رضوی یک
      کشتی فرنگی: مازندران 9- خراسان رضوی یک
      کشتی پهلوانی: مازندران 3- خراسان رضوی صفر

      مرکزی – تهران (میزبان اراک)
      کشتی آزاد: تهران 9- مرکزی یک
      کشتی فرنگی: تهران 8- مرکزی 2
      کشتی پهلوانی: تهران 3- مرکزی صفر

      قزوین – توابع تهران (میزبان قزوین)
      کشتی آزاد: توابع تهران 8- قزوین 2
      کشتی فرنگی: قزوین 5، برنده- تهران 5 (امتیاز مثبت 24 به 23 به سود قزوین)
      کشتی پهلوانی: قزوین 2- توابع تهران یک

      گلستان – خراسان شمالی (میزبان بندر گز)
      کشتی آزاد: گلستان 6- خراسان شمالی 4
      کشتی فرنگی: گلستان 7- خراسان شمالی 3
      کشتی پهلوانی: گلستان 3- خراسان شمالی صفر

      اردبیل- آذربایجان شرقی (میزبان اردبیل)
      کشتی پهلوانی: اردبیل 2- آذربایجان شرقی یک
      کشتی فرنگی: آذربایجان شرقی 6 – اردبیل 4
      کشتی آزاد: آذربایجان شرقی 6 - اردبیل 4

      همدان- قم (میزبان همدان)
      کشتی آزاد: همدان 9- قم یک
      کشتی فرنگی: قم 9- همدان یک
      کشتی پهلوانی: همدان 3- قم صفر


      سمنان – کرمان (میزبان دامغان)
      کشتی آزاد: کرمان 8- سمنان 2
      کشتی فرنگی: کرمان 8- سمنان 2


      دور برگشت این رقابت ها نیز از فردا (یکشنبه) 8 مردادماه در مناطق مختلف کشور آغاز خواهد شد.