• روزهای 5 و 6 مردادماه و در اصفهان

      کارگاه تکمیلی مربیگری آلیش بانوان برگزار می شود

      • ۱۰:۱ ۱۳۹۶/۴/۳۱
      کارگاه تکمیلی (دانش افزایی) مربیگری آلیش بانوان روزهای 5 و 6 مردادماه در شهر اصفهان برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این کارگاه تکمیلی پیرو دومین دوره مربیگری (استاژ) بانوان که بهمن ماه سال گذشته در شهرستان کرج برگزار گردید برگزار می شود.

      تمامی شرکت کنندگانی که در دوره مورد اشاره حضور داشتند (اسامی به پیوست) برای دریافت دفترچه مربیگری درجه ملی آلیش موظف هستند در این کارگاه شرکت کنند، در غیر این صورت فدراسیون کشتی از صدور دفترچه برای آنان معذور خواهد بود.

      یادآوری:
      قهرمانان دارای مدال های آسیایی، جهانی، بازی های آسیایی و المپیک در رده سنی بزرگسالان که متقاضی مربیگری هستند می توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند و بعد از گذراندن این دوره آموزشی به آن ها نیز دفترچه مربیگری اعطاء خواهد شد.

      مدارک و لوازم مورد نیاز:
      اسکن مدارک قهرمانان بر روی CD با پسوند jpg شامل: 1- معرفی نامه از هیأت استان مربوط 2- شناسنامه 3- کارت ملی 4- عکس پرسنلی 5- گواهی سلامت از پزشک معتبر 7- بیمه ورزشی معتبر در سال 1396 8- دارا بودن حکم قهرمانی آسیایی یا جهانی در رشته آلیش (در صورت ناقص بودن یا نداشتن مدارک مورد اشاره، از متقاضیان ثبت نام به عمل نخواهد آمد).
      همراه داشتن لباس (چاپان) شال و پوشش های مناسب فعالیت فنی در کشتی آلیش و دیگر فعالیت های میدانی الزامی است.
      مسئولیت قانونی مخدوش بودن و یا جعل هریک از مدارک مورد اشاره بر عهده مسئولان هیأت کشتی استان معرف و فرد صاحب اسناد خواهد بود.
      مکان: اصفهان، خیابان کاوه، جنب چهارراه جابر انصاری، خانه کشتی اصفهان.
      شماره های تماس: 09133118248 آقای ابوذر شیرانی- 03134406151 هیأت کشتی استان اصفهان.

      اسامی نفرات شرکت کننده:
      1- سید عالمه فخرالدین (گیلان)
      2- مریم ارم آبادی (مازندران)
      3- سید محرم موسویان (مازندران)
      4- فاطمه حسین زاده پوستی (مازندران)
      5- فاطمه کهنی (خوزستان)
      6- الهام کوچک زاده (خوزستان)
      7- زینب سیاحی (خوزستان)
      8- سارا علیپور (تهران)
      9- فاطمه کمانگری (گلستان)
      10- پریسا شهاب نوکنده (گلستان)
      11- زهرا جندیلی (ایلام)
      12- اشرف مینایی (تهران)
      13- نسرین حمیده فر (فارس)
      14- نوشین تقی لو (زنجان)
      15- زیبا نصیری (زنجان)
      16- لیلا غنی لو (زنجان)
      17- سحر حفظی (آذربایجان غربی)
      18- فرزانه یاری کامرانی (کرمانشاه)
      19- الهه رضایی قلعه (البرز)
      20- الهه مرادی راد (لرستان)
      21- الهه دلفانی (کرمانشاه)
      22- سپیده گل منصوری (کرمانشاه)
      23- سحر امیریان (کرمانشاه)
      24- مریم طاهرپسند ماسوله (تهران)
      25- سهیلا حسین زاده (آذربایجان شرقی)
      26- ساناز گروسی (البرز)
      27- فاطمه حیدروند (اردبیل)
      28- زهرا شاه احمدی (البرز)
      29- پرستو زارعی (البرز)
      30- مهری یاری کامرانی (البرز)
      31- مهین رضازاده (آذربایجان غربی)
      32- سپیده محمدی (آذربایجان غربی)
      33- ناهید امینی پور (البرز)
      34- سمانه قنبری پاک (همدان)
      35- فرزانه احدی راد (همدان)
      36- الهه مرشدی (البرز)
      37- لیلا فیضی گزورسفلی (البرز)
      38- صبا کشاورزیان (خراسان رضوی)
      39- عاطفه بانوی (خراسان رضوی)
      40- فاطمه هدایت نژاد (خوزستان)