• رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی- تهران

      رده بندی نفرات برتر مشخص شد

      • ۲۱:۵۳ ۱۳۹۶/۴/۱۶
      رده بندی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای 15 و 16 تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

      رده بندی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

      کشتی فرنگی:

      59 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی (خوزستان) 2- محسن حاجی پور (مازندران) 3- شیرزاد بهشتی طلا (کرمانشاه) 4- میثم دلخانی (فارس) 5- مصیب اکبری (توابع تهران) 6- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) 7- محمد نوربخش (تهران) 8- ایوب گراوند (هرمزگان) 9- حسین گرایی (فارس) 10- باقر توکلیان (فارس)
      66 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی (خوزستان) 2- امین سوری (خوزستان) 3- محمدرضا گرایی (فارس) 4- علی ارسلان (مازندران) 5- سامان عبدولی (خوزستان) 5- وحید میرفتح الهی (تهران) 6- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) 7- حامد آقاکاشی (قزوین) 8- نیما اسماعیلی (تهران) 9- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان)
      71 کیلوگرم: 1- فرشاد بلفکه (لرستان) 2- برومند اصلان (لرستان) 3- محمدعلی گرایی (فارس) 4- مجید خلیلی (قزوین) 5- پرهام قنبری (فارس) 6- اصغر عالی محمدی (تهران) 7- مهرداد داداشی (گیلان) 8- عظیم گرمسیری (خوزستان) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- جواد صابری پور (اصفهان)
      75 کیلوگرم: 1- پیام بویری (خوزستان) 2- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) 3- پژمان پشتام (تهران) 4- فرشاد رستمی کیا (خوزستان) 5- هادی علیزاده پورنیا (قم) 6- حسین فروزنده (تهران) 7- علی نوروزی (توابع تهران) 8- سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) 9- رسول گرمسیری (خوزستان)
      80 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- مجید دهقان (فارس) 3- علی زینتی رفاه (قم) 4- مهدی ابراهیمی (قم) 5- مهدی محمدزاده (مازندران) 6- سعید کشاورز (قزوین) 7- مهدی هدایی (خوزستان) 8- رضا محمدعلی پور (اردبیل) 9- کیوان رضایی (فارس) 10- میلاد خسروی (لرستان)
       85 کیلوگرم: 1- حسین نوری (زنجان) 2- سامان عزیزی (کردستان) 3- مهدی فلاح (تهران) 4- ایمان انصاری (توابع تهران) 5- محمد ابراهیمی (کردستان) 6- امیر کرمی (ایلام) 7- دانیال اکبری افروزی (گلستان)
      98 کیلوگرم: 1- سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- محمد یگانه (ایلام) 4- علی اکبر حیدری (قم) 5- امید افتخاری اصل (البرز) 6- محمد مدرسی (چهارمحال و بختیاری) 7- امیرحسین میری (کرمانشاه) 8- مهدی علیاری (تهران)
      130 کیلوگرم: 1- شهاب قوره جیلی (تهران) 2- بهنام مهدی زاده (تهران) 3- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 4- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 5- محسن فتاحی (گیلان) 6- شادمان عظیمی (فارس) 7- سید یونس جعفری (کرمانشاه) 8- علی خلج (قزوین)


      کشتی آزاد:

      57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- نادر حاج آقا نیا (کرمان) 3- محمد طهماسبی زاده (گلستان) 4- حمید خلیلی (مازندران) 5- علیرضا حاتمی (کیش)
      61- 1- بهنام احسان پور (مازندران) 2- مسعود اسماعیل پور (مازندران) 3- مهران نصیری (مازندران) 4- ایمان صادقی (مازندران) 5- پژمان جوربنیان (تهران) 6- محمد ملکی (آذربایجان شرقی) 7- محمد نامجو مطلق (گیلان)
      65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری (زنجان) 2- فرزاد عموزاده (مازندران) 3- مرتضی قیاسی (لرستان) 4- پیمان بیابانی (تهران) 5- نوید زنگنه (توابع تهران) 6- میثم حیدری (زنجان) 7- سیاوش احمدزاده (کردستان) 8- سامان بهاری (قزوین) 9- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 10- فرزاد کولیوند (تهران)
      70 کیلوگرم: 1- سعید داداش پور (تهران) 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 3- جمال عبادی (خوزستان) 4- اصغر جبلی (خوزستان) 5- حامد رشیدی (کرمانشاه) 6- سعید صالحی (کردستان) 7- تیمور گنج علیا (قزوین)
      74 کیلوگرم: 1- پیمان یاراحمدی (لرستان) 2- حسین الیاسی (مازندران) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) 4- مسعود کمروند (مرکزی) 5- حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) 6- بهمن تیموری (کرمانشاه) 7- امید حسن تبار (مازندران) 8- محمد زارعی (کردستان) 9- محمدرضا خدر (سمنان) 10- سید علی موسوی (گیلان)
      86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- عزت اله اکبری (مازندران) 3- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) 4- علیرضا کریمی (البرز) 5- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) 6- کامران قاسم پور (مازندران) 7- وحید شاه محمد (همدان) 8- حنیف باقرزاده (آذربایجان غربی) 9- جمال رمضانی (خوزستان) 10- نادر حامدی پور (فارس)
      97 کیلوگرم: 1- امیر محمدی (خراسان شمالی) 2- حسن رحیمی (تهران) 3- عباس طحان (مازندران) 4- مجتبی گلیج (مازندران) 5- حسین رمضانیان (مازندران) 6- اکبر سبحانی (اردبیل) 7- حمید کمروند (مرکزی) 8- سینا غلامی (مازندران) 9- حسین شهبازی (تهران)
      125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- کمیل قاسمی (مازندران) 3- امین طاهری (تهران) 4- جعفر شمس ناتری (گیلان) 5- سید رضا موسوی (مازندران) 6- مهران میرزایی (همدان) 7- امیررضا امیری (لرستان) 8- جابر صادق زاده (مازندران) 9- امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) 10- پویا رحمانی (فارس)

      کشتی پهلوانی:

      60 کیلوگرم: 1- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) 2- محسن خرم جاه (البرز) 3- سجاد صالح پور (اصفهان) 4- امین خدابخش (خراسان رضوی)
      70 کیلوگرم: 1- محمد نادری (زنجان) 2- حمید الهیان (خراسان شمالی) 3- علیرضا کشاورز (فارس) 4- فرهاد عبدی (تهران) 5- جلال علیزاده (خراسان شمالی) 6- ابراهیم ولیان (بوشهر)
      80 کیلوگرم: 1- احمد جفاکش (خراسان شمالی) 2- هادی قدیمی (خراسان رضوی) 3- سید جعفر قاسمی (مازندران) 4- فرید محمدی (خراسان شمالی)
      90 کیلوگرم: 1- ارشک محبی (کرمانشاه) 2- رسول صحرایی (خراسان رضوی) 3- مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی) 4- محمدحسن رستمی (گیلان) 5- احسان قلی زاهد (بوشهر) 6- احسان واحدی (مرکزی)
      100 کیلوگرم: 1- جلیل پیرمردی (تهران) 2- امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) 3- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)
      100+ کیلوگرم: 1- احمد میرزاپور (خراسان رضوی) 2- اشکان مردانی (لرستان) 3- صابر کولیوند (البرز) 4- محمدوثوق فیلابی (خراسان رضوی)


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: