• ۲۱:۱۹ ۱۳۹۶/۴/۹
      تیم های برتر رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) از امروز (جمعه) با حضور 13 تیم خارجی و 5 تیم داخلی در سالن شهید حیدریان شهر قم برگزار شد.

      رده بندی تیم های برتر و نتایج کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

      رده بندی تیمی: 1- ایران الف 2- آذربایجان 3- ترکیه 4- ارمنستان 5- ایران ب 6- ایران توسعه 7- ایران ج 8- تاجیکستان

      نتایج مسابقات:

      دیدار فینال: ایران الف 7- آذربایجان 3
      دیدار رده بندی: ترکیه 6- ارمنستان 4
      کسب مقام پنجم: ایران ب 6- ایران توسعه 4
      کسب مقام هفتم: ایران ج 8- تاجیکستان 2

      دیدارهای نیمه نهایی:

      ایران الف 9- ارمنستان یک
      آذربایجان 6- ترکیه 4

      دیدار برای حضور در مسابقات پنجم تا هفتم:

      ایران ب 7- ایران ج 3
      ایران توسعه 7- تاجیکستان 3

      تیم های برتر گروه ها در پایان دیدار های مقدماتی:

      گروه یک: 1- ایران الف 2- ایران ب
      گروه دو: 1- ارمنستان 2- ایران ج
      گروه سه: 1- ترکیه 2- ایران توسعه
      گروه چهار: 1- آذربایجان 2- تاجیکستان

      نتایج دیدارهای مقدماتی:

      گروه یک:

      ایران الف 8- ایران ب 2
      قرقیزستان 7- فنلاند 3
      ایران ب 9- فنلاند یک
      ایران الف 10- گرجستان صفر
      ایران الف 9- قرقیزستان یک
      ایران ب 9- گرجستان یک
      ایران الف 8- فنلاند 2
      گرجستان 8 – قرقیزستان 2
      ایران ب 10- قرقیزستان صفر
      فنلاند 7 – گرجستان 3


      گروه دو:

      ارمنستان 6- بلغارستان 4
      ارمنستان 8- ایران ج 2
      ایتالیا، برنده 5- استان قم 5 (امتیاز مثبت 22 به 19 به سود ایتالیا)
      ایران ج 9- قم یک
      ارمنستان 10- ایتالیا صفر
      ایران ج 6- بلغارستان 4
      ارمنستان 9- قم یک
      ایران ج 8- ایتالیا 2
      بلغارستان 9- ایتالیا یک
      بلغارستان 6- قم 4


      گروه سه:

      ترکیه 7- ایران توسعه 3
      اوکراین 6- غرب آسیا 3 (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)
      ایران توسعه 10 – غرب آسیا صفر
      ترکیه 10- اوکراین صفر
      ترکیه 9- غرب آسیا یک
      ایران توسعه 10- اوکراین صفر


      گروه چهار:

      آذربایجان 10- عراق صفر
      تاجیکستان 6- صربستان 4
      آذربایجان 8- تاجیکستان 2
      عراق 7- صربستان 3
      آذربایجان 10- صربستان صفر
      تاجیکستان 6- عراق 4


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.