• ۲۱:۰ ۱۳۹۶/۴/۷
      نتایج و رده بندی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) مشخص شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان، جام یادگار امام (ره) امروز (چهارشنبه 7 تیرماه) در سالن ورنا منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

      رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:
      1- روسیه 2- ایران (منطقه آزاد چابهار) 3- آذربایجان 4- ایران (C) 5- ایران (B) 6- ایران توسعه 7- گرجستان 8- ایران روستایی

      نتایج دیدارهای فینال، رده بندی، کسب مقام پنجم و هفتم:
      فینال: روسیه 5، برنده – منطقه آزاد چابهار 5 (امتیاز مثبت 24 به 19 به سود تیم روسیه)
      رده بندی: آذربایجان 6- ایران Cـ 4
      مقام پنجم: ایران Bـ 8- ایران توسعه 2
      مقام هفتم: گرجستان 9- ایران روستایی یک

      نتایج دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:
      تیم های اول گروه ها:

      روسیه 7 – آذربایجان 3
      ایران (منطقه آزاد چابهار) 8- ایران (C) 2

      تیم های دوم گروه ها:

      ایران توسعه 7- ایران روستایی 3
      ایران Bـ  7- گرجستان 3

      رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی:
      گروه Aـ: 1- روسیه 2- ایران توسعه 3- اوکراین 4- ایتالیا
      گروه Bـ: 1- آذربایجان 2- ایران روستایی 3- مجارستان 4- عراق
      گروه Cـ: 1- ایران (C) 2- گرجستان 3- مغولستان 4- قرقیزستان
      گروه Dـ: 1- ایران (منطقه آزاد چابهار) 2- ایران (B) 3- ارمنستان 4- تاجیکستان


      نتایج دیدارهای مقدماتی:

      دور سوم:

      گروه A:
      روسیه 9- اوکراین یک
      ایران توسعه 10 – ایتالیا صفر
      گروه B:
      آذربایجان 10- عراق صفر
      ایران روستایی 5، برنده – مجارستان 5 (امتیاز مثبت 22 به 18 به سود ایران)
      گروه C:
      گرجستان 10- قرقیزستان صفر
      ایران (C) 8- مغولستان 2
      گروه D:
      ایران (چابهار) 7- ارمنستان 3
      ایران (B) 9- تاجیکستان یک

      دور دوم:

      گروه A:
      روسیه 9- ایتالیا یک
      ایران توسعه 7- اوکراین 3
      گروه B:
      آذربایجان 9 – مجارستان یک
      ایران (روستایی) 9- عراق یک
      گروه C:
      گرجستان 8- مغولستان 2
      ایران (C) 10 – قرقیزستان صفر
      گروه D:
      ایران (چابهار) 10- تاجیکستان صفر
      ایران (B) 8 - ارمنستان 2

      دور اول:

      گروه A:
      روسیه 9- ایران توسعه یک
      اوکراین 9 – ایتالیا یک
      گروه B:
      آذربایجان 9- ایران (روستایی) یک
      مجارستان 7- عراق 3
      گروه C:
      ایران (C) 9- گرجستان یک
      مغولستان 6- قرقیزستان 4
      گروه D:
      ایران (چابهار) 8- ایران (B) 2
      ارمنستان 9- تاجیکستان یک

      نتایج کامل (انفرادی) این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است..