• رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور

      اسامی داوران و ناظران 6 دیدار اعلام شد

      • ۹:۵۳ ۱۳۹۶/۳/۲۹
      اسامی داوران و ناظران 6 دیدار از هفته های دوم و سوم رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، 6 دیدار از هفته های دوم و سوم رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در شهرهای مختلف برگزار می شود.

      اسامی داوران و ناظران این رقابت ها به شرح زیر است:

      سه شنبه 30 خردادماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیأت کشتی مرند- بیمه رازی جویبار (میزبان خانه کشتی مرند- زمان: بعد از افطار):

      رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
      سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
      نماینده هیأت کشتی استان: علی اکبر وظیفه خواه
      سرپرست فنی: غلامرضا طاهری خانی (داور درجه یک بین المللی- قزوین)
      داوران: مسعود رستمی پور (درجه یک بین المللی- تهران) احمد تاجیک (درجه یک بین المللی- تهران) علی اکبر صوفی (درجه 2 بین المللی- تهران) هومن طهماسبی (درجه 3 بین المللی- خراسان رضوی

      چهارشنبه 31 خردادماه: هفته سوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیأت کشتی مرند- رعد پدافند (میزبان خانه کشتی مرند- زمان: بعد از افطار):

      رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
      سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
      نماینده هیأت کشتی استان: علی اکبر وظیفه خواه
      سرپرست فنی: غلامرضا طاهری خانی (داور درجه یک بین المللی- قزوین)
      داوران: مسعود رستمی پور (درجه یک بین المللی- تهران) احمد تاجیک (درجه یک بین المللی- تهران) علی اکبر صوفی (درجه 2 بین المللی- تهران) هومن طهماسبی (درجه 3 بین المللی- خراسان رضوی

      پنج شنبه اول تیرماه:  هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه الف: مرحوم خواجه وندی نوشهر- شهدای مدافع حرم قم (میزبان سالن حسن رنگرز نوشهر- زمان: بعد از افطار):

      رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
      سرپرست مسابقات: حسن یاری نیا
      نماینده هیأت کشتی استان: مهدی توکلی
      سرپرست فنی: کامران سلطانی زاده (داور درجه یک بین المللی)
      داوران: بهروز رضا پور (درجه یک بین المللی- هرمزگان) مرتضی زورمند (درجه یک بین المللی- البرز) محمدرضا عطایی (درجه 2 بین المللی- آذربایجان شرقی) خلیل احمدی (درجه سه بین المللی- تهران)

      پنج شنبه اول تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: رعد پدافند – سینا صنعت ایذه (میزبان سالن شهدای هفتم تیر تهران- زمان: بعد از افطار)

      سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی
      نماینده هیأت کشتی استان: رضا غلامی
      سرپرست فنی: مهدی بشیرزاده (داور درجه یک بین المللی- خوزستان)
      داوران: هژار عباسی (درجه یک بین المللی- آذربایجان غربی) داود خوش منظر (درجه یک بین المللی- تهران) حسین چرمی (درجه دو بین المللی- زنجان) محمدباقر طباطبایی (درجه سه بین المللی- خراسان رضوی)

      جمعه 2 تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: آکادمی امید نوروزی- دانشگاه پیام نور خوزستان (میزبان خانه کشتی امید نوروزی شیراز- زمان: بعد از افطار)

      سرپرست مسابقات: شهرام چراغی
      نماینده هیأت کشتی استان: کاظم ناصری
      سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (درجه یک بین المللی- البرز)
      داوران: ناصر فروتن (درجه یک بین المللی- تهران) بهروز زاده هندیجانی (درجه یک بین المللی- خوزستان) ابوالفضل سبزعلی (درجه دو بین المللی- تهران) افشین صمدی زاده (درجه سه بین المللی- آذربایجان شرقی)

      پنج شنبه 9 تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه ب : هیأت کشتی خراسان رضوی- هیأت کشتی هرسین کرمانشاه (میزبان خانه کشتی مشهد- ساعت 18)

      سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی
      نماینده هیأت کشتی استان: حسن بامشکی
      سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (درجه یک بین المللی- بوشهر)
      داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین المللی- زنجان) امیرحسین رهنما (درجه یک بین المللی- سمنان) رضا صالح آبادی (درجه دو بین المللی- خراسان رضوی) حمیدرضا فرسیابی (درجه سه بین المللی- تهران)