• نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی آلیش، ترکمن گورش و قزاق کوراش مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی آلیش، ترکمن گورش و قزاق کوراش مردان در رده ی سنی بزرگسالان، امروز (جمعه 5 خردادماه) در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:


      رقابت های انتخابی تیم ملی آلیش:

      (با شرکت 22 کشتی گیر از 11 استان در قالب 12 تیم و با انجام 33 کشتی)
      60 کیلوگرم: 1- حمید بهرامی (تهران) 2- روح اله نعمتیان (قم) 3- رضا تقی زاده (مازندران)
      70 کیلوگرم: 1- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) 2- محمدتقی پهلوان زاده (گلستان) 3- محمد نبی زاده (سمنان) 4- مصطفی پرویزی (خراسان شمالی)
      80 کیلوگرم: 1- هادی سلیمی (سمنان) 2- یاسر محمدی رستم (مازندران) 3- سعید خلیلی (گلستان)
      90 کیلوگرم: 1- داود عوض زاده (گلستان) 2- یعقوب جلایر (خراسان شمالی) 3- مجتبی حسینی مقدم (مازندران)
      100 کیلوگرم: 1- عبداله ایری (گلستان) 2- محمد ریاحی (چهارمحال و بختیاری) 3- جلیل پیرمری (تهران) 3- وحید مرادی (کرمانشاه)
      100+ کیلوگرم: 1- عبدالواحد محمدی (تهران) 2- احمد طغانی (خراسان رضوی) 3- علی ابدالی (خوزستان) 4- محمدرضا صدقی (توابع تهران)


      رقابت های انتخابی تیم ملی ترکمن گورش:

      (با شرکت 29 کشتی گیر از 10 استان در قالب 10 تیم و با انجام 40 کشتی)
      57 کیلوگرم: 1- قاسم نوروزی (خراسان شمالی) 2- علی خلیلی (گلستان) 3- هادی باغی (سمنان) 4- یونس عیسی بیگلو (تهران)
      62 کیلوگرم:1- ناصر قربان پور (گلستان) 2- عبداله برزگر (سمنان) 3- رضا یزدانی (خراسان شمالی)
      68 کیلوگرم: 1- اسماعیل امیری (اصفهان) 2- علی علیزاده (مازندران) 3- فرشید ناصری (گلستان) 4- عبدالخالق رجال (گلستان)
      75 کیلوگرم: 1- قاسم دزای (گلستان) 2- احمد خادمی (خراسان شمالی) 3- میثم عبادی (تهران)
      82 کیلوگرم: 1- حبیب اله ترابی (خراسان جنوبی) 2- حمزه حیدری (مازندران) 3- محمد نیکومنش (خراسان رضوی) 4- سعید نادری (کرمانشاه)
      90 کیلوگرم: 1- حامد میرزاپور (خراسان رضوی) 2- بهروز کوهی (خراسان شمالی) 3- نوراله پورغاز (گلستان) 4- مهدی ابراهیمی (مازندران)
      100 کیلوگرم: 1- محمود پروانه (خراسان شمالی) 2- علی میرابی (گلستان) 3- عبدالناصر کرد (گلستان) 4- اسماعیل رحیمی شیرزنی (خراسان رضوی)
      100+ کیلوگرم: 1- حبیب غلام پور (تهران) 2- ایمان فاریابی (کرمان)


      رقابت های انتخابی تیم ملی قزاق کوراش:

      (با شرکت 23 کشتی گیر از 10 استان در قالب 11 تیم)
      70 کیلوگرم: 1- امید خدمتی (تهران) 2- مهدی نجفی (توابع تهران) 3- سید سجاد محمدی (خراسان جنوبی) 4- میثم رستمی (کرمانشاه) 5- محسن ابراهیمی (مازندران) 6- محمدجواد میرزائیان (لرستان)
      90 کیلوگرم: 1- علی مهدی زاده (خراسان رضوی) 2- رضا قربانی (توابع تهران) 3- علی فلاح (مازندران) 4- حسن غفاری (فارس) 5- وحید مرادی (کرمانشاه) 6- میلاد حنفی (تهران)
      90+ کیلوگرم: 1- سعید قاسمی (خراسان شمالی) 2- دانا رضا زاده بابایی (مازندران) 3- محمد محمدی (توابع تهران) 4- افشین صادقی (کرمانشاه) 5- فرهاد نجفی (تهران) 6- عارف بارانی (لرستان)