صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 شنبه 9 اردیبهشت 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجان/(همراه با عکس)
رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجان/(همراه با عکس)
تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران نایب قهرمان شد
کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۹۷۷ ۱۹:۳۹ ۱۳۹۶/۱/۲۶ ادامه
تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در رقابت هاي بين المللي كشتي آزاد جام فدراسيون آذربايجان با کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز به مقام نایب قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، تيم منتخب کشتی آزاد نوجوانان كشورمان از صبح امروز (شنبه) با 12 كشتي گير به مصاف رقباي خود در رقابت هاي بين المللي كشتي جام فدراسيون آذربايجان كه در شهر باكو برگزار مي شود، رفت. در این مسابقات کشتی گیرانی از کشورهای ايران، روسيه، آذربايجان، تركيه، گرجستان، اوكراين، ازبكستان، تاجيكستان،  قرقیزستان، قزاقستان و بلاروس حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها عباس فروتن در وزن 85 کیلوگرم و علی رضا عبداللهی در وزن 100 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند و اشکان کوشکی در وزن 63 کیلوگرم و محمد خدابخشی در وزن 50 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.، تیم کشورمان نیز در این رقابت ها پس از آذربایجان نایب قهرمان شد و تیم گرجستان سوم شد.


- نتایج نمایندگان کشورمان این مسابقات به شرح زیر است:


در وزن 85 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دورهای بعد کشتی گیرانی از قرقیزستان و آذربایجان را شکست داد و فینالیست شد.، وی در دیدار نهایی با شکست 11 بر صفر حریف ازبکستانی صاحب گردن آویز طلا شد.
در وزن 100 کیلوگرم علی رضا عبداللهی پس از استراحت در دور اول در دورهای بعد نمایندگان گرجستان و آذربایجان را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد.، وی در دیدار پایانی حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.
در وزن 76 کیلوگرم میثم زارع در دور نخست به کشتی گیر آذربایجانی باخت اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال وی در گروه شانس مجدد حریف گرجستانی را مغلوب کرد و راهی دیدار رده بندی شد.، وی در این مسابقه مقابل حریف آذربایجانی باخت و پنجم شد. در همین وزن محمد حسین اشرفی با یک پیروزی مقابل نماینده آذربایجان و شکست برابر کشتی گیر اوکراینی از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 69 کیلوگرم نیک زاد علی زاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم حریف گرجستانی را برد اما در مرحله نیمه نهایی به نماینده آذربایجان باخت و به دیدار رده بندی راه یافت.، وی در این مسابقه در حالی که با نتیجه 5 بر صفر از حریف آذربایجانی خود پیش بود شکست خورد و به مقام پنجم رسید. در همین وزن هادی شرفبیانی با شکست مقابل حریف آذربایجانی از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 63 کیلوگرم اشکان کوشکی ابتدا کشتی گیرانی از گرجستان و آذربایجان را شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی به حریف آذربایجانی باخت و راهی دیدار رده بندی شد.، در همین وزن امیر حسین مقصودی ابتدا حریف گرجستانی را برد اما در دور بعد به نماینده آذربایجان باخت اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی راهی گروه شانس مجدد شد و در این مرحله با غلبه بر حریف گرجستانی به دیدار رده بندی راه یافت تا برای کسب مدال برنز به مصاف کوشکی برود. در دیدار رده بندی کوشکی با برتری مقابل مقصودی صاحب مدال برنز شد.
در وزن 58 کیلوگرم مرتضی پور مرتضوی با شکست مقابل حریف آذربایجانی از دور رقابت ها حذف شد.
در وزن 54 کیلوگرم علی حیدری گودرزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم حریف آذربایجانی را برد اما در دور سوم مقابل دیگر نماینده میزبان باخت و راهی دیدار رده بندی شد. وی با شکست در این مسابقه به مقام پنجم رسید.
در وزن 50 کیلوگرم محمد خدابخشی در دور های اول و دوم کشتی گیران آذربایجان و ازبکستان را برد اما در مرحله نیمه نهایی به حریف آذربایجانی باخت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این مبارزه با پیروزی مقابل حریف آذربایجانی به مدال برنز رسید.
در وزن 42 کیلوگرم هم مهدی ویسی با شکست مقابل حریف ازبکستانی از دور رقابت ها کنار رفت.سرویس عکس:


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس1


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس2


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس3


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس4


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس5


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس6


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس7


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس8


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس9


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس10


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس11


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس12


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس13


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس14


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس15


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس16


رقابت هاي بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجانهمراه با عکس17
 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار