صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان – تهران/
رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان – تهران/
نفرات برتر مشخص شدند
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۲۹۷۶ ۱۹:۵ ۱۳۹۶/۱/۱۸ ادامه
نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان روزهای 17 و 18 فروردین ماه در محل خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:


كشتي آزاد:
50 كيلوگرم: 1- علي فاتحي (تهران) 2- امير پرسته (مازندران) 3- مجتبي نوروز صحرايي (توابع تهران) 4- وحيد ورزيده (توابع تهران) 5- عليرضا گودرزي (تهران) 6- جواد مرتمي (مازندران) 7- علي مهاجر (گلستان)
55 کیلوگرم: 1- نادر نصری (مازندران) 2- علیرضا سرلک (لرستان) 3- افشین رحمانی (مازندران) 4- علیرضا نمازی (مازندران) 5- وحید پاشایی (اردبیل) 6- عرفان آئینی (تهران) 7- امیر هراتی (خراسان رضوی) 7- محسن دادگر (تهران)
60 كيلوگرم: 1- يونس امامي (تهران) 2- ابوالفضل حاجي پور (مازندران) 3- رضا محمدي (توابع تهران) 4- مهدي مولايي (خوزستان) 5- آرش سليماني (خوزستان)
66 کیلوگرم: 1- امیرحسین حسینی (تهران) 2- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 3- حسن شاکری (مازندران) 4- فرهاد نوری (تهران) 5- کمیل نورمحمدی (توابع تهران) 6- علیرضا رحمانی مقدم (لرستان) 7- سجاد چهاردولی (همدان) 8- امیرحسین خوشدل (خراسان رضوی) 9- احمد مهدی زاده (مازندران) 10- امیرحسین اسفندیاری (اصفهان)
74 كيلوگرم: 1- محمد متقي نيا (خراسان رضوي) 2- علي سوادكوهي (مازندران) 3- فريبرز بابايي (مازندران) 4- ابراهيم قلي پور (مازندران) 5- سجاد غلامي (البرز) 6- محمدحسين قصاب باوفا (خراسان رضوي) 7- محسن مصطفوي (آذربايجان شرقي) 8- فرهاد عبدي (تهران) 9- ارسلان رجائي فر (بوشهر) 10- يوسف سبزي (قم)
84 کیلوگرم: 1- احمد بذری (مازندران) 2- حامد منافیان (آذربایجان شرقی) 3- سید ساجد سیدی (مازندران) 4- محمد قلی پور (مازندران) 5- علی آرین پور (کرمانشاه) 6- مهیار فیض الهی (البرز) 7- حسین جلالی نژاد (لرستان) 8- آرش نیرآبادی (گستان) 9- میثم زمانی مقدم (خراسان جنوبی) 10- رسول صحرایی (خراسان رضوی)
96 كيلوگرم: 1- دانيال شريعتي نيا (همدان) 2- اميررضا فتاحي (تهران) 3- ميثم عبدي (توابع تهران) 4- سجاد عزيزي (توابع تهران) 5- رضا ظاهري (مازندران) 6- اميرحسين شيور (مازندران) 7- اميرارسلان تاتاري (خراسان رضوي) 8- مهدي بابايي (همدان) 9- حبيب سلطان پور (آذربايجان غربي)
120 کیلوگرم: 1- شایان جلیل زاده (تهران) 2- نویداله قلی نویسی (آذربایجان شرقی) 3- نعیم حسین زاده (مازندران) 4- نیما باستی (تهران) 5- محمدوثوق فیلابی (خراسان رضوی) 6- توکل اسدیان (مازندران) 7- افشین میرزاپور (اردبیل) 8- حسین بوچانی (توابع تهران) 9- محسن صفری (ایلام)

كشتي فرنگي:
50 کیلوگرم: 1- پویا دادمرز (خوزستان) 2- علی یاری زاده (خوزستان) 3- محمد هادی شعبانی (فارس) 4- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 5- مهدی قربانی (قم) 6- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) 7- رضا علیزاده (مازندران) 8- براتعلی میرزایی (گلستان) 9- محمد فارسی (تهران)
55 كيلوگرم: 1- محمدجواد رضايي (قم) 2- بهنام عبدولي (خوزستان) 3- ميثم دلخاني (فارس) 4- اشكان ميركاري (لرستان) 5- علي رستار (كرمان) 6- مهدي محسن نژاد (خوزستان) 7- عارف كريم دوست (گيلان) 8- علي نوربخش (تهران) 9- كيانوش غضنفریان (مازندران)
60 کیلوگرم: 1- کرامت عبدولی (خوزستان) 2- حامد تاب (خوزستان) 3- یوسف حسینوند (خوزستان) 4- سعید رحیمی (فارس) 5- هانی لنگرمرادی (خراسان شمالی) 6- علیرضا نجاتی (قم) 7- رضا تقی زاده (مازندران) 8- امیرحسین عرب (قزوین) 9- رضا عباسی (البرز) 10- مسعود آدینه وند (لرستان)
66 كيلوگرم: 1- امين كاوياني نژاد (خوزستان) 2- حسين اسدي (خوزستان) 3- محمدسعيد عزيزي (كرمانشاه) 4- سجاد ايمن طلب (مازندران) 5- علي اكبر محمدي (خراسان شمالي) 6- محمدرضا مختاري (فارس) 7- محمد معصومی (فارس) 8- محمدرضا آقانيا (مازندران)
74 کیلوگرم: 1- محمد شربی نیازی (خوزستان) 2- سید محمد چوبچیان (گیلان) 3- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی) 4- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) 4- پیمان جلیل وند (کرمانشاه) 6- فرید محمدی (خراسان شمالی) 7- حسین شیرمهد (خوزستان) 8- عباس مهدی زاده (اصفهان) 9- اشکان سعادتی فرد (توابع تهران) 10- حسین فروزنده (تهران)
84 كيلوگرم: 1- محمدهادي ساروي (مازندران) 2- مهدي بالي (مازندران) 3- آرمان عليزاده (خوزستان) 4- عليرضا شيخي (البرز) 5- محمدرضا رضايي (قم) 6- حسن فروزنده (تهران) 7- رضا نجفي (گيلان) 8- امير كلواني (آذربايجان غربي)
96 کیلوگرم: 1- امیرمحمد نوروزی (تهران) 2- علی قاسمی (مازندران) 3- حمیدرضا بادکان (تهران) 4- حامد احمدزاده (البرز) 5- علی خلیل زاده (مازندران) 6- حسین آریا نژاد (مازندران) 7- جاسم حبیبی (مرکزی) 8- آرمان طهماسبی (کردستان) 9- محمدامین کیانی (کرمانشاه) 10- سهیل کهنسال (خوزستان)
120 كيلوگرم: 1- اميرمحمد حاجي پور (مازندران) 2- امين ميرزازاده (خوزستان) 3- مسعود ميرزائيان (چهارمحال و بختياري) 4- مجتبي رضايي (البرز) 5- ابوالفضل سبكتكين (اصفهان) 6- سجاد موسوي (خراسان رضوي)

 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار