صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    رقابت هاي جام جهاني كشتي فرنگي- آبادان/
رقابت هاي جام جهاني كشتي فرنگي- آبادان/
روسيه به عنوان قهرماني رسيد
تيم هاي برتر مشخص شدند
نتايج كامل مسابقات
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۴۲۱ ۱۹:۴ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ادامه
تيم روسيه به عنوان قهرماني رقابت هاي جام جاني كشتي فرنگي در آبادان رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، سي و پنجمين دوره رقابت هاي جام جهاني كشتي فرنگي با حضور 8 تيم برتر جهان روزهاي 26 و 27 اسفندماه در سالن كوثر شهر آبادان برگزار شد و در پايان تيم روسيه به عنوان قهرماني رسيد.

در ديدار فينال اين رقابت ها تيم هاي روسيه و آذربايجان به مصاف هم رفتند كه نتيجه كشتي 5 بر 3 به سود روسيه به پايان رسيد.
نتايج انفرادي اين مسابقه به شرح زير است:

روسيه 5 – آذربايجان 3

59 كيلوگرم: مينگيان سيمينوف، برنده 9 – طالح ممدوف 2
66 كيلوگرم: آرتم سوركوف، برنده 8- نوفال بابايف صفر
71 كيلوگرم: ابوزيد مانتسيگوف يك - رسول چونايف، برنده 2
75 كيلوگرم: رومن ولاسوف، برنده 2- الوين مورساليف صفر
80 كيلوگرم: ادلان آكيف يك – رفيق حسين اف، برنده يك
85 كيلوگرم: داويت چاكوتادزه، برنده 2 – اسلام عباس اف يك
98 كيلوگرم: ماكسيم صفريان صفر- اورخان نورايف، برنده 3
130 كيلوگرم: سرگئي سيمينوف، برنده يك- صباح شريعتي يك

رده بندي تيمي اين رقابت ها به شرح زير است:
1- روسيه 2- آذربايجان 3- ايران 4- تركيه 5- آلمان 6- اوكراين 7- قزاقستان 8- بلاروس


نتايج ساير ديدارها به شرح زير است:

ديدار رده بندي:

ايران 6- تركيه 2

59 كيلوگرم: سامان عبدولي، برنده 9- همت رستم صفر
66 كيلوگرم: مهدي زيدوند، برنده 4 – آتاكان يوكسل صفر
71 كيلوگرم: محمدعلي گرايي، برنده 9- ايلكر سومنز صفر
75 كيلوگرم: رسول گرمسيري يك - امره كوش، برنده 2
80 كيلوگرم: يوسف قادريان، برنده 2- اصلان آتم يك
85 كيلوگرم: مهدي فلاح، 2- متهان باشار يك (اين ديدار با نظر مسئولان برگزاري مسابقات به دليل جابه جايي كشتي گيران به نفع حريف ترك پايان يافت.)
98 كيلوگرم: مهدي علياري، برنده 7- جنگ ايلديم يك
130 كيلوگرم: بهنام مهدي زاده، برنده 2- علي نالي ارسلان يك

توضيح: در ديدار وزن 85 كيلوگرم حسين نوري بعنوان كشتي گير معرفي شده بود كه به دليل مصدوميت حاضر نشد و به جاي وي مهدي فلاح مبارزه كرد كه با نظر مسئولان برگزاري مسابقات، نتيجه ديدار  به سود حريف ترك تمام شد.


كسب مقام پنجم: آلمان 5- اوكراين 3
59 كيلوگرم: كريستوفر كرامر 2- ژورا آبوويان، برنده 3
66 كيلوگرم: اريك ويس يك – پرويز نصيب اف، برنده 2
71 كيلوگرم: ماكسيميليان شوابه، برنده 2 صربه فني – روسلان اسرافيلوف صفر
75 كيلوگرم: فلوريان نيوماير، برنده 2- ميكولا داراگان يك
80 كيلوگرم: پاسكال ايزل، برنده 7 – دميترو پيشكوف يك
85 كيلوگرم: رامسين عزيزسير، برنده 2- يوري شكريوبا صفر
98 كيلوگرم: پيتر اوهلر، برنده 7- ولادمير واسيليف صفر
130 كيلوگرم: كريستين يوهن، صفر- الكساندر چرنتسكي، برنده 8 ضربه فني

كسب مقام هفتم:
قزاقستان 6- بلاروس 2
59 كيلوگرم: ژانسيريك سارسنبايف، برنده 7- ماكسيم كاژارسكي 3
66 كيلوگرم: دانيار كالينوف، برنده – ياروسلاو كارداش، حاضر نشد
71 كيلوگرم: ديمو ژاداريف 2- پاول لياح، برنده 4
75 كيلوگرم: ماخات يرژيپوف يك- ايهور كاسيانكوف، برنده 9
80 كيلوگرم: دولت ژاكسيليكوف، برنده 6- راديك كوليكف يك
85 كيلوگرم: عظمت كوستوبايف، برنده 4- ميكولاي استادوب يك
98 كيلوگرم: عليم خان سيزديكوف، برنده 8 ضربه فني- ايهور ياسكاوتس صفر
130 كيلوگرم: دامير كاظم بايف، برنده 6 ضربه فني- گئورگي چوگوشويلي صفر


نتايج ديدارهاي مقدماتي به شرح زير است:
دور اول:
گروه يك:
روسيه 8- قزاقستان صفر
ايران 7- آلمان يك
گروه دو:
آذربايجان 5 – تركيه 3
اوكراين 7- بلاروس يك
دور دوم:
گروه يك:
روسيه 5- ايران 3
آلمان 6- قزاقستان 2
گروه دو:
آذربايجان 5- بلاروس 3
تركيه 5- اوكراين 3
دور سوم:
گروه يك:
روسيه 7- آلمان يك
ايران 6- قزاقستان 2
گروه 2:
آذربايجان 5- اوكراين 3
تركيه 6- بلاروس 2

نتايج انفرادي اين مسابقات به شرح زير است:
روسيه 8- قزاقستان صفر:
59 كيلوگرم: استفان ماريانيان، برنده 3- ژانسريك سارسنبايف صفر
66 كيلوگرم: الكسي كيانيكين، برنده 2- دانيار كالينوف يك
71 كيلوگرم: يوري دنيس اف، برنده 4- دميو ژاداريف 2
75 كيلوگرم: چنگيز لابازانوف، برنده 5- ماخات يرژيپوف يك
80 كيلوگرم: ادلان آكيف، برنده 5- دولت ژاكسيليكوف يك
85 كيلوگرم: يوگني ساليف، برنده يك- عظمت كاستوبايف يك
98 كيلوگرم: ماكسيم صفريان 8- عليم خان سيزديكوف يك
130 كيلوگرم: بوريس واينشتين 5- دامير كاظم بايف يك

آذربايجان 5- تركيه 3
59 كيلوگرم: روشن بايراموف 3- رستم همت، برنده 6 – ضربه فني
66 كيلوگرم: كامران ممدوف 2-  آتاكان يوكسل، برنده 5
71 كيلوگرم: حسن علي اف، برنده يك – ايلكر سومنز يك
75 كيلوگرم: الوين مورساليف، برنده 3- امره كوش يك
80 كيلوگرم: رفيق حسين اف، 2 - اصلان آتم، برنده 2
85 كيلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 7- متهان باشار صفر
98 كيلوگرم: اورخان نورايف، برنده 3- جنگ ايلديم يك
130 كيلوگرم: صباح شريعتي، برنده 2- علي نالي ارسلان صفر

ايران 7- آلمان يك
59 كيلوگرم: محسن حاجي پور، برنده 2 – كريستوفر كرامر صفر
66 كيلوگرم: مهدي زيدوند، برنده 2- اريك ويس صفر
71 كيلوگرم: محمدعلي گرايي، برنده 7 - ماكسيميليان شوابه صفر
75 كيلوگرم: سعيد عبدولي، برنده 7- فلوريان نيوماير 2
80 كيلوگرم: يوسف قادريان، برنده 11- پاسكال ايزل 2
85 كيلوگرم: حسين نوري، برنده 2- رامسين عزيزسير يك
98 كيلوگرم: سيد مصطفي صالحي زاده، برنده 5 – اوليور هاسلر صفر
130 كيلوگرم: امير قاسمي منجزي 2- ادوارد پاپ، برنده 5

اوكراين 6 – بلاروس 2
59 كيلوگرم: ژورا آبويان، برنده 8- ماكسيم كاژارسكي 4
66 كيلوگرم: پرويز نصيب اف، برنده 3- ياروسلاو كارداش 2
71 كيلوگرم: روسلان ايسرافيلوف، صفر-  پاول لياح، برنده 2
75 كيلوگرم: ميكولاي داراگان، برنده 9 ضربه فني – ايهور كاسيانكوف يك
80 كيلوگرم: دميترو پيشكوف، برنده 3- راديك كوليف صفر
85 كيلوگرم: يوري شكريوبا، برنده 2- ميكلاي استادوب يك
98 كيلوگرم: ولادمير واسيليف، برنده 7- ايهور ياسكاوتس يك
130 كيلوگرم: الكساندر چرنتسكي 4- گئورگي چوگاشويلي، برنده 4

ايران 3- روسيه 5

59 کیلوگرم: سامان عبدولي يك - مینگیان سیمینوف (برنز المپيك- نقره اروپا)، برنده 3
66 کیلوگرم: علی ارسلان 4 - آرتم سورکوف، (قهرمان بازي هاي اروپايي) برنده 7
71 کیلوگرم: محمدعلی گرائی برنده 4- ابوزید مانتسیگوف صفر
75 کیلوگرم: سعید عبدولی يك- رومن ولاسوف، (قهرمان المپيك و جهان) برنده 5
80 کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده 3 - رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) صفر
85 کیلوگرم : حسین نوری صفر - داویت چاکوتادزه، برنده (قهرمان المپيك) 9
98 کیلوگرم: سید مصطفی، برنده 2 - ماکسیم استفاریان صفر
130 کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده يك - سرگئی سمینوف (برنز المپيك) برنده، 2

آذربايجان 5 – بلاروس 3
59 كيلوگرم: طالح ممدوف يك - ماكسيم كاژارسكي، برنده 2
66 كيلوگرم: نوفال بابايف، برنده 8- ياروسلاو كارداش صفر
71 كيلوگرم: حسن علي اف، برنده 9- پاول لياح صفر
75 كيلوگرم: الوين مورساليف، برنده 10- ايهور كاسيانكوف 2
80 كيلوگرم: رفيق حسين اف، برنده 2- راديك كوليف صفر
85 كيلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 3- ميكلاي استادوب صفر
98 كيلوگرم: اورخان نورايف 7-  ايهور ياسكاوتس، برنده 8
130 كيلوگرم: صباح شريعتي (كشتي نگرفت)- گئورگي چوگوشويلي، برنده

آلمان 6- قزاقستان 2
59 كيلوگرم: كريستوفر كرامر، برنده 4- ژانسريك سارسنبايف 3
66 كيلوگرم: اريك ويس صفر- دانيار كالينوف، برنده 5
71 كيلوگرم: ماكسيميليان شوابه صفر- ديمو ژاداريف، برنده يك
75 كيلوگرم: فلوريان نيوماير، برنده 3- تامرلان شادوكايف صفر
80 كيلوگرم: پاسكال ايزل، برنده 5- دولت ژاكسيليكوف يك
85 كيلوگرم: رامسين عزيزسير، برنده 2- عظمت كوستوبايف يك
98 كيلوگرم: اوليور هاسلر، برنده 4- عليم خان سيزديكوف 2
130 كيلوگرم: ادوارد پاپ، برنده 6- دامير كاظم بايف 3

تركيه 5- اوكراين 3
59 كيلوگرم: همت رستم، برنده 9- ژورا آبوويان صفر
66 كيلوگرم: آتاكان يوكسل، يك- پرويز نصيب اف، برنده 2
71 كيلوگرم: ايلكر سونمز، برنده 2- روسلان اسرافيلوف يك
75 كيلوگرم: امره كوش، برنده 5- ميكولا داراگان يك
80 كيلوگرم: اصلان آتم يك – دميترو پيشكوف، برنده 4
85 كيلوگرم: متهان باشار، برنده 4- يوري شكريوبا يك
98 كيلوگرم: سليمان دميرچي، برنده 8- ولادمير واسيليف صفر
130 كيلوگرم: علي نالي ارسلان صفر- الكساندر چرنتسكي، برنده 8

روسيه 7- آلمان يك
59 كيلوگرم: استفان ماريانيان، برنده 3- كريستوفر كرامر يك
66 كيلوگرم: الكسي كيانيكين، برنده 5- اريك ويس يك
71 كيلوگرم: يوري دنيس اف، برنده 4 ضربه فني- ماكسيميليان شوابه صفر
75 كيلوگرم: چنگيز لابازانوف، برنده 6- فلوريان نيوماير يك
80 كيلوگرم: ادلان آكيف، برنده 10- پاسكال ايزل 4
85 كيلوگرم: يوگني ساليف، برنده 2- رامسين عزيزسير، يك
98 كيلوگرم: ماكسيم صفريان يك- پيتر اوهلر، برنده يك
130 كيلوگرم: سرگئي سيمينوف، برنده 4 ضربه فني- كريستين يوهن صفر

آذربايجان 5- اوكراين 3
59 كيلوگرم: طالح ممدوف، برنده 9 – ژورا آبوويان يك
66 كيلوگرم: كامران ممدوف 2- پرويز نصيب اف، برنده 2
71 كيلوگرم: رسول چونايف، برنده 7- روسلان اسرافيلوف صفر
75 كيلوگرم: الوين مورساليف، برنده 11- آرتم ماتياش يك
80 كيلوگرم: رفيق حسين اف يك- دميترو پيشكوف، برنده 3
85 كيلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 3- يوري شكريوبا يك
98 كيلوگرم: اورخان نورايف، برنده يك- ولادمير واسيليف يك
130 كيلوگرم: اويان نظرياني يك – ميكولا كوچمي، برنده 2

ايران 6- قزاقستان 2
59 كيلوگرم: محسن حاجي پور، برنده 2 – ژانسريك سارسنبايف يك
66 كيلوگرم: علي ارسلان، برنده 3- دانيار كالينوف 2
71 كيلوگرم: افشين بيابانگرد، برنده يك – ديميو ژاداريف يك
75 كيلوگرم: رسول گرمسيري صفر- ماخات يرژيپوف، برنده 3
80 كيلوگرم: رامين طاهري، برنده 3– دولت ژاكسيليكوف صفر
85 كيلوگرم: مهدي فلاح يك - عظمت كوستوبايف، برنده يك
98 كيلوگرم: مهدي علياري 10- عليم خان سيزديكوف يك
130 كيلوگرم: بهنام مهدي زاده، برنده 2 – دامير كاظم بايف  صفر

تركيه 6- بلاروس 2
59 كيلوگرم: همت رستم، برنده 2- ماكسيم كاژارسكي يك
66 كيلوگرم: انس باشار، برنده – ياروسلاو كارداش (حاضر نشد)
71 كيلوگرم: ايلكر سونمز، برنده 2- پاول لياح يك
75 كيلوگرم: امره كوش، برنده 2- ايهور كاسيانكوف يك
80 كيلوگرم: اصلان آتم يك- راديك كوليف، برنده 2
85 كيلوگرم: متهان باشار، يك – ميكلاي استادوب، برنده 2
98 كيلوگرم: سليمان دميرچي، برنده 8- ايهور ياسكاوتس صفر
130 كيلوگرم: علي نالي ارسلان، برنده 2- گئورگي چوگوشويلي صفر

نتايج كامل اين رقابت ها در لينك زير به صورت فايل PDF قابل دريافت است:


 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار