صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 شنبه 9 اردیبهشت 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    رقابت های بین المللی جام کشتی گیران و مربیان اوکراین/
رقابت های بین المللی جام کشتی گیران و مربیان اوکراین/
پايان كار نمايندگان ايران با كسب 2 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۴۰۱ ۲۰:۴۵ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ادامه
نمايندگان كشورمان به كار خود در رقابت هاي بين المللي جام كشتي گيران و مربيان اوكراين با كسب 2 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز پايان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های جام کشتی گیران و مربیان مطرح اوکراین روزهاي 13 و 14 اسفندماه در شهر کیف اوكراين برگزار شد.

تيم هاي كشتي آزاد و فرنگي باشگاه رعد پدافند هوايي به نمايندگي از كشورمان در اين رقابت ها حضور داشتند كه در پايان و در رشته كشتي آزاد به يك مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز و در كشتي فرنگي به يك مدال طلا و يك نقره دست يافتند.

براي تيم كشتي آزاد باشگاه رعد پدافند هوايي رضا افضلي در وزن 74 كيلوگرم به مدال طلا، حامد رشيدي و مصطفي قياسي در اوزان 70 و 86 كيلوگرم به مدال نقره و رضا اطري، پيمان بياباني و حسين شهبازي در اوزان 57، 61 و 97 كيلوگرم به مدال برنز رسيدند و مرتضي قياسي و پويا رحماني در اوزان 65 و 125 كيلوگرم از دور رقابت ها كنار رفتند.

همچنين براي تيم كشتي فرنگي باشگاه رعد پدافند هوايي نيز فرشاد بلفكه در وزن 71 كيلوگرم به مدال طلا و شيرزاد بهشتي طلا در وزن 59 كيلوگرم به مدال نقره دست يافتند، داود عابدين زاده در وزن 85 كيلوگرم پنجم شد و محمدرضا گرايي، هادي عليزاده پورنيا، مهدي محمدزاده و شهاب قوره جيلي در اوزان 66، 75، 80 و 130 كيلوگرم از دور رقابت ها كنار رفتند.

نتايج نمايندگان كشورمان در روز دوم اين رقابت ها به شرح زير است:

در کشتی آزاد و در وزن 61 کیلوگرم، پیمان بیابانی در دور نخست آندری استویانوف از اوکراین را شکست داد وی در دور بعد نیز با نتیجه 8 بر صفر از سد داوید دوبری از رومانی گذشت اما در مرحله نیمه نهایی مقابل احمد نبی گوارزاتیلوف از آذربایجان با نتیجه 9 بر 3 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار ولادمیر دوبوف از بلغارستان را با نتيجه 9 بر 2 شكست داد و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 70 کیلوگرم حامد رشیدی در کشتی نخست مقابل واسلی میخایلوف از اوکراین با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید. وی در دور دوم نیز با نتیجه 6 بر 4 از سد جیسون چامبرلاین از آمریکا گذشت و راهی دیدار نیمه نهایی شد. رشیدی در این دیدار نیز مقابل سیمون رادولوف از اوکراین با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال مقابل جیمز گرین از آمریکا شكست خورد و به مدال نقره رسيد.
در وزن 86 کیلوگرم مصطفی قیاسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل استفان ورب از مجارستان با نتیجه 7 بر 3 به پیروزی رسید، وی در دور سوم با نتیجه 6 بر 2 از سد گئورگی سردکوف از بلغارستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قیاسی در این دیدار نیز با نتیجه 4 بر 2 بوریس ماکویف از اسلواکی را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال با نتيجه 8 بر صفر (ضربه فني) مقابل گاجی مراد ماگمومد سعیداف از آذربایجان شكست خورد و به مدال نقره بسنده كرد.
در وزن 125 کیلوگرم پویا رحمانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل دانیلو کارتاوی از اوکراین با نتیجه 10 بر 4 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، رحمانی از دور رقابت ها کنار رفت.

در کشتی فرنگی و در وزن 66 کیلوگرم، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل شرهی هارکوشا از اوکراین با نتیجه 7 بر 5 به پیروزی رسید وی در دور سوم مقابل داتو چخارتیشویلی از گرجستان با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر گرج در دور بعد، گرایی از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 75 کیلوگرم هادی علیزاده پورنیا در دور اول مقابل میهایل باردوف از مولداوی با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت اما در مسابقات این گروه با نتیجه 5 بر 3 مقابل وارشام بورانیان از ارمنستان شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 85 کیلوگرم داود عابدین زاده در دیدار نخست مقابل گوگا گاگنیدزه از بلاروس با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید وی در دور بعد با نتیجه 4 بر 3 مقابل میکالای استادوب از بلاروس به پیروزی رسید اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر 2 مقابل الکساندر شیشمان از اوکراین شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. عابدین زاده در این دیدار مقابل ژان بلنیوک قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیک از اوکراین با نتيجه 2 بر صفر شكست خورد و پنجم شد.
در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور اول مقابل الکساندر چرنتسکی از اوکراین با نتیجه 6 بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این اوکراینی در دورهای بعد، قوره جیلی از دور رقابت ها کنار رفت. 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار