• اسامی مربیان قبول شده در آخرین آزمون مربیان درجه 3 کشور در سال 95 اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان قبول شده در آخرین آزمون مربیان درجه سه کشور در سال 95، که در آذرماه سال جاری در شهرهای گرگان، اردبیل، کرج، همدان و زاهدان برگزار شد، از سوی انستیتو بین المللی کشتی به شرح زیر اعلام شد.

      اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

      زمان: 18 و 19/09/1395 - مکان: اردبیل - مرحله سوم ویژه غایبان

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      ولی حسنلو

      آ.غربی

      2

      حبیب علی نژاد

      آ.غربی

      3

      محسن محمد اقدم

      آ.غربی

      4

      غفار مظلوم

      آ. شرقی

      5

      اکبر محمد ولی لو

      آ. شرقی

      6

      ابراهیم غفاری

      آ. شرقی

      7

      فرج اله هارونی

      گیلان

      8

      حسین پیررسول زاده

      اردبیل

      9

      سیف اله کربلایی

      آ. شرقی

      10

      بهمن بنی لو منفرد

      زنجان

      11

      فرهاد ایمانی فرد

      اردبیل

      12

      رحمان فاقدی

      آ.شرقی

      13

      مسلم ضامنی

      آ.شرقی

      14

      رحیم نوین

      آ.شرقی

      15

      عبدالجمال مصطفی زاده

      آ.غربی

      16

      صلاح عمرنژاد

      آ.غربی

      17

      حسین قلی زاده

      آ.غربی

      18

      یاور برزگر

      اردبیل

      19

      محمدرضا خادم پیر

      زنجان

      20

      هادی گورکانی

      زنجان

      21

      رضا موسی زاده

      اردبیل

      22

      حسین رضاییان

      آ.شرقی

      23

      منصور برزگر

      اردبیل

      24

      حامد تراب میاندوآب

      آ.شرقی

      25

      محمد فلاحی شبلو

      اردبیل

      26

      سهراب فتحی

      اردبیل

      27

      عبداله طهماسب عالی

      اردبیل

      28

      نادر رحمانی

      اردبیل

      29

      حسین علی نجف زاده

      اردبیل

      30

      سلیم لسانی

      اردبیل

      31

      بهزاد صالحی

      آ.غربی

      32

      ابراهیم آذرنگ

      آ.غربی

      33

      علی اصغر چاوشی

      آ.غربی

      34

      فرید پوربیرامی

      اردبیل

      35

      شهروز دیبا

      اردبیل

      36

      ایرج نوروزی

      فارس

      37

      دلاورعلی (قیوم) برزگر

      اردبیل

      38

      رسول صباغی

      فارس

      39

      رحیم گیوی

      فارس

      40

      لطیف بقایی

      اردبیل

      41

      مرتضی ستوده

      اردبیل

      42

      حسین میرزایی

      اردبیل

      43

      میرعلی سیدی

      اردبیل

      44

      علی صدقی

      اردبیل

      45

      موسی بابازاده

      آ.غربی

      46

      قادر رزمی

      اردبیل

      47

      انور سلیمی هیجانی

      آ.غربی

      48

      رسول شیخه پور

      آ.غربی

      49

      علی شاه حسینی

      اردبیل

      50

      مهدی اصغرزاده

      اردبیل

      51

      منصور قربانی

      اردبیل

      52

      بهنام پرهیزکار

      اردبیل

      53

      بیوک عزیزنی خیاوی

      اردبیل

      54

      محمدرضا مستعان

      اردبیل

      55

      رضا مکاری زاده

      آ.شرقی

      56

      مقصود قطاعی سرای

      آ.شرقی

      57

      سیدرضا متولی

      اردبیل

      58

      مرتضی کنعان پور

      اردبیل

      59

      اکبر گله دار

      لرستان

      60

      روح اله بیرانوند

      لرستان

      61

      ایمان مهدوی میارکلایی

      گیلان

      62

      محمد شعبان زاده

      گیلان

      63

      میرابوطالب فخرالدین

      گیلان

      64

      مجید نیک طلب

      گیلان

      65

      سردار فرخنده

      اردبیل

      66

      سیدجواد شادمنعفت

      گیلان

      67

      علی رضا امینی

      گیلان

      68

      سینا فتحی

      گیلان

      69

      فرهاد قهرمانی

      گیلان

      70

      امید بایرام زاده

      اردبیل

      71

      سیدمجتبی فخرالدینی

      گیلان

      72

      جلال ابراهیم پور

      گیلان

      73

      صیام پرتو

      گیلان

      74

      مجید بابایی

      گیلان

      75

      یعقوب خرمی

      گیلان

      76

      ایرج افشار ویسه

      گیلان

      77

      امیر خورتابی

      گیلان

      78

      مسعود عابدین پور

      گیلان

      79

      مجتبی توشه خواه

      گیلان

      80

      آرمین رضایی

      گیلان

      81

      انعام اله بیک زاده

      گیلان

      82

      افشین چهاراقران

      گیلان

      83

      قدیر ابراهیمی

      گیلان

      84

      محسن غلام پور

      گیلان

      85

      محمد نوروزی

      گیلان

      86

      مجید محمدنژاد

      گیلان

      87

      غلام حسین دلاور کسبی

      گیلان

      88

      بهزاد خواجوی

      گیلان

      89

      علی جهاندیده

      گیلان

      90

      ابراهیم کاظمی مهر

      گیلان

      91

      عارف رضایی

      گیلان

      92

      سیدجلال شادمنفعت

      گیلان

      93

      سیدمجتبی موسویان

      گیلان

      94

      حمزه ارغش عزیزی

      خوزستان

      95

      محمدحسین ورحسینی

      البرز

      96

      محسن مشایخی

      البرز

      97

      مهدی ایجی

      تهران

      98

      امید معینی فرد

      تهران

      99

      حسین ایجی

      تهران

      100

      غلام کرمی

      تهران

      101

      دلاور دانشور

      اردبیل

      102

      عباس محرمی پیله ور

      اردبیل

      103

      فرض اله اصلانی

      اردبیل

      104

      عبداله نعمتی فر

      اردبیل

      105

      محمدحسین شاهمرادی

      کرمان

      106

      محسن سروش نیا

      کرمان

      107

      بهروز شهسواری

      کرمان

       

       

      اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

      زمان: 2 و 03/09/1395 - مکان: زاهدان - مرحله سوم – ویژه غایبان

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      فرامرز فروغی نژاد

      س.ب

      2

      محمدعلی کاظمی صحافی

      کرمان

      3

      فریدون ایزدپناه

      س.ب

      4

      حسین حسنی راد

      کرمان

      5

      موسی شهرکی

      س.ب

      6

      بهروز باقرزاده

      کرمان

      7

      احسان سلجوقی

      کرمان

      8

      حامد محمدی نژاد

      کرمان

      9

      مجتبی زنگی آبادی

      کرمان

      10

      مرتضی مرادی

      س.ب

      11

      مهدی رضایی

      کرمان

      12

      محمدعلی قانونی

      کرمان

      13

      حمیدرضا امینایی

      کرمان

      14

      مهدی زینلی

      کرمان

      15

      احمد شهریاری

      س.ب

      16

      رضا میرجاهدی

      کرمان

      17

      علی مرادی

      کرمان

      18

      حجت سلطانی

      کرمان

      19

      احمد کیخایی

      س.ب

      20

      محمدتقی روشن

      فارس

      21

      علی اکبر دماوندی

      فارس

      22

      جلال رشیدزاده

      کرمان

      23

      علی اکبر داداله پور

      فارس

      24

      علی بازند

      س.ب

      25

      محمود شجاعی

      کرمان

      26

      علی سالاری

      کرمان

      27

      فردین فروغی نژاد

      س.ب

      28

      مرتضی شهرکی

      س.ب

      29

      فریبرز ظریف دوست

      س.ب

      30

      محمد غلامی

      س.ب

      31

      مرتضی عنایت

      س.ب

      32

      سینا ابراهیمی شاه آبادی

      کرمان

      33

      محمدجواد نیکبخت

      فارس

      34

      مهدی مرتضوی

      س.ب

      35

      عبدالباسط دوستی کهن شوری

      س.ب

       

       

      اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

      زمان: 3 و 05/09/1395 - مکان: کرج - مرحله سوم – ویژه غایبان

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      احمد حاجی گل زرندی

      تهران

      2

      ابراهیم رجبی

      تهران

      3

      علی اصغر هادی پور

      تهران

      4

      رضا اصغری زاده

      تهران

      5

      محسن جهانی

      تهران

      6

      احمد عسگری

      تهران

      7

      حبیب اله آزفنداک

      تهران

      8

      فرامرز بیات چالشتری

      تهران

      9

      پرویز ملک زاده

      تهران

      10

      علی آژنگ

      تهران

      11

      اکبر سالکی

      تهران

      12

      ابوذر عبدی

      تهران

      13

      محسن رفیعی

      تهران

      14

      وحید حریری اردبیلی

      تهران

      15

      رضا صمدی

      تهران

      16

      گل علی فلاحی گل تپه

      تهران

      17

      حمید میرزایی

      تهران

      18

      عادل کرمی

      تهران

      19

      سعید آقایی

      تهران

      20

      هوشنگ صفری بابانظر

      تهران

      21

      روح اله شمسی

      تهران

      22

      مرتضی رابویی آذر

      تهران

      23

      حسین قره داغی

      تهران

      24

      عباس اشرفی

      تهران

      25

      سهراب حسین پور

      تهران

      26

      جواد حق دوست

      تهران

      27

      محمود مسرورنیا

      تهران

      28

      سیدروح اله حسینی

      تهران

      29

      وحید فرخنده­ای

      تهران

      30

      محمد باجلان

      تهران

      31

      مجید دیارمند

      تهران

      32

      رامین خیراله زاده

      تهران

      33

      حمید نیک دوست

      تهران

      34

      عادل سقفی

      تهران

      35

      نادر اسدزاده

      تهران

      36

      پرویز فیضی لاله لو

      تهران

      37

      محمدجعفر مسلمی

      تهران

      38

      مسلم رنجبر روشنق

      تهران

      39

      علی رضا کرلو

      تهران

      40

      محمدحسین آراسته

      تهران

      41

      اسلام بخشی

      تهران

      42

      فردین هزارخانی

      تهران

      43

      حسین ماهر

      تهران

      44

      امین قلاوند

      البرز

      45

      مهدی اخلاقی

      البرز

      46

      مسعود فیض الهی

      البرز

      47

      سیدشمس الدین شاهرخی

      البرز

      48

      محمد جلیلی

      تهران

      49

      قاسم محمودی

      تهران

      50

      محسن ملامحمدی

      البرز

      51

      علی زمرد

      البرز

      52

      محمد تقی لو

      البرز

      53

      مسعود کیان

      البرز

      54

      اباصلت لطیفی

      البرز

      55

      امین کیان

      البرز

      56

      رضا ملاداودی

      البرز

      57

      داود عابدین زاده

      تهران

      58

      ابراهیم جوانشیر

      تهران

      59

      محمود آسیاسنگ

      البرز

      60

      بابک حسینی نیا

      البرز

      61

      سعید رحمانی

      البرز

      62

      محمد غفاری

      البرز

      63

      یوسف قلخانی

      البرز

      64

      علی رضا عابدینی

      البرز

      65

      ناصر اله وردی زاده

      تهران

      66

      مصطفی برفی

      تهران

      67

      جمشید احمدی

      تهران

      68

      کامران صفاپور

      تهران

      69

      سیدمحمد گرامی

      تهران

      70

      مهدی مریدی

      تهران

      71

      آیت فرهادی

      اصفهان

      72

      سیدقاسم کاسی نوده

      البرز

      73

      مهدی ورمزیاری

      البرز

      74

      شهرام وردوز

      البرز

      75

      مهدی محمدی

      البرز

      76

      ابوالفضل قمی

      البرز

      77

      مجیدحاجی فتحعلی

      البرز

      78

      علی قراخانلو

      البرز

      79

      بهنام فاتح

      البرز

      80

      مسعود غلامی زاده

      تهران

      81

      محسن محمدی

      تهران

      82

      مهدی کریمی

      قزوین

      83

      بهرام خیرخواه

      قزوین

      84

      فرهاد شافعی

      قزوین

      85

      محمدجواد آهنگر

      البرز

      86

      خسرو زیدوند

      تهران

      87

      سیدنقی موسوی

      تهران

      88

      هرمز عبدی بورا

      البرز

      89

      علی بیگدلو

      البرز

      90

      ناصر غلامی

      تهران

      91

      علی خالوندی

      تهران

      92

      وحید زارع

      البرز

      93

      عباس نظری

      البرز

      94

      محمدصابر آهنگر

      البرز

      95

      علی مدهنی

      تهران

      96

      نوید محمدیان

      تهران

      97

      اکبر فلاح اطاقسرایی

      تهران

      98

      فرشید علیزاده

      تهران

      99

      رسول مطلبی

      تهران

      100

      یوسف فتحعلی

      تهران

      101

      محمد رضایی

      تهران

      102

      داود اخباری

      تهران

      103

      علی سایر آغمیونی

      تهران

      104

      حسین زینلی

      اصفهان

      105

      حسین طوقانی

      اصفهان

      106

      مهدی آغاسی

      اصفهان

      107

      مهدی دهقانی

      اصفهان

      108

      سعید سلیمیان

      اصفهان

      109

      مهرداد عزتی

      اصفهان

      110

      محمدحسین مهرابی

      اصفهان

      111

      سعید زراعتی

      اصفهان

      112

      رسول روغنی

      اصفهان

      113

      رسول نوریان

      اصفهان

      114

      محمد هادی زاده

      اصفهان

      115

      احمدرضا شیخانی

      اصفهان

      116

      بهنام روشنی

      اصفهان

      117

      محسن خوشاوی

      اصفهان

      118

      محمدعلی پناهی

      اصفهان

      119

      مرتضی نقدی

      اصفهان

      120

      امین اله کاظم زاده

      اصفهان

      121

      عیسی آذربخش

      اصفهان

      122

      علی کریمی

      اصفهان

      123

      حمیدرضا فصیحی

      اصفهان

      124

      سیداحمد موسوی

      اصفهان

      125

      بیژن رهسپار

      اصفهان

      126

      حسن عباسی

      اصفهان

      127

      مهدی حقانی

      البرز

      128

      کورش بیابانی سامانی

      چ.ب

      129

      یحیی سلیمی

      ج.ب

      130

      مجید حیدری

      چ.ب

      131

      قدرت اله رزازی

      چ.ب

      132

      مجید میرزایی

      ج.ب

      133

      افشین روستا

      چ.ب

      134

      میلاد خواستار بروجنی

      چ.ب

      135

      حسین برخش

      چ.ب

      136

      محمد آقابابایی

      چ.ب

      137

      جاسم مسعودی پور

      ج.ب

      138

      ابراهیم صحرانشین

      چ.ب

      139

      خسرو نیکویی

      چ.ب

      140

      رامین سنایی

      چ.ب

      141

      محمدرضا علیرضایی

      اصفهان

      142

      علیرضا علیرضایی

      اصفهان

      143

      محسن منقلبی

      اصفهان

      144

      حامد آبروان

      اصفهان

      145

      حسن دهقانی

      اصفهان

      146

      اکبر قاسمی

      البرز

      147

      مصطفی کریمی راد

      البرز

      148

      مهدی بهمن دار

      البرز

      149

      علی جانی نیا

      البرز

      150

      چنگیز پیشگاهی

      البرز

      151

      فردین بابایی

      البرز

      152

      حسین اله ورن

      البرز

      153

      اکبر کمال زاده

      البرز

      154

      محسن خدابنده لو

      البرز

      155

      ابوذر شیری

      البرز

      156

      محمد کریمی

      البرز

      157

      امین رهنمون

      البرز

      158

      محمد خدادادی

      البرز

      159

      مظاهر شماخی

      البرز

      160

      علیرضا کافی

      البرز

      161

      محمد رضاییان قراگزلو

      البرز

      162

      حامد مهری

      البرز

      163

      عبداله گروسی

      البرز

      164

      ابوالقاسم بیات

      البرز

      165

      صمد انصافی

      البرز

      166

      مهدی انجیله

      البرز

      167

      مصطفی سبزمکان

      البرز

      168

      مجید خرم جاه

      البرز

      169

      سیامک اسماعیل نژاد

      البرز

      170

      محسن ملکی پور

      البرز

      171

      علی بلوک

      البرز

      172

      حامد فاضلی

      لرستان

      173

      محمد محمدسیدی

      اصفهان

      174

      سعید متقی زاده

      اصفهان

      175

      منصور عنایت

      اصفهان

      176

      قاسم جهاندوست

      تهران

      177

      مرتضی دنیادوست

      تهران

      178

      عباس روستایی

      تهران

      179

      محمد عامری

      تهران

      180

      رضا بیات

      مرکزی

      181

      محمد ورمزیاری

      مرکزی

      182

      مجید شاهسوارانی

      مرکزی

      183

      حسن سربندی

      مرکزی

      184

      محمد شعبانی

      مرکزی

      185

      مهدی صالحی

      مرکزی

      186

      مهدی حبیبی

      مرکزی

      187

      اشکان واعظی

      مرکزی

      188

      ابوالفضل علی بیگی

      مرکزی

      189

      ذبیح معافی

      قزوین

      190

      محمدابراهیم جلالی روشنی

      قزوین

      191

      محمد محمدزاده روحی

      قزوین

      192

      محمدحسین خانجان

      قزوین

      193

      علی جعفری

      قزوین

      194

      مهردادآقامحمدی

      البرز

      195

      فرج اله بختیاری

      البرز

      196

      امین قلخانی

      البرز

      197

      محسن مشهدی اسماعیلی

      قزوین

      198

      مهدی قلی ز اده

      تهران

      199

      محمدحسین رحیمی

      اصفهان

      200

      علیرضا حاجی رحیمیان

      اصفهان

      201

      علی استادی

      تهران

      202

      مجید دامنجانی

      تهران

      203

      محسن شاه محمدی

      اصفهان

      204

      مجید یزدانی

      اصفهان

      205

      حسین رحمانی طاهری

      قزوین

      206

      احمد ایقرلو

      قزوین

      207

      داود رحمانی طاهری

      قزوین

      208

      بهروز رحمانی

      قزوین

      209

      محمدکمیلی

      تهران

      210

      داود علایی

      مازندران

      211

      حمیدرضا درخشان

      اصفهان

      212

      رحیم پورحسین سریوی

      اصفهان

      213

      علیرضا حسن زاده

      مرکزی

      214

      علی اکبر ملک

      اصفهان

      215

      عسگری حاجی نیا

      اصفهان

      216

      قاسم علیزاده

      اصفهان

      217

      داریوش ابوزاده

      مازندران

      218

      حسن زارع

      اصفهان

      219

      قاسم عسگری

      تهران

      220

      مهدی بابایی

      البرز

      221

      اصغر عبدالملکی

      کیش

      222

      رضا صفری کهنگی

      تهران

      223

      علی اکبر عرب

      البرز

      224

      غلام حسین اسماعیل پور

      اصفهان

      225

      مجتبی خاکسار

      البرز

      226

      حمیدرضا تقی زاده

      اصفهان

      227

      بهروز جمشیدی

      چ.ب

      228

      هاشم هادی پور

      چ.ب

      229

      حامد هادی پور

      چ.ب

      230

      بیژن هادی پور

      چ.ب

      231

      حمید سرشوق

      اصفهان

      232

      امین خوش طینت

      البرز

       

      نتیجه­ی کلی آزمون­های شرکت کنندگان در کارگاه کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

      زمان: 17 و 18/09/1395 - مکان: گرگان - مرحله سوم – ویژه غایبان

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      علی ذوالفقاری

      سمنان

      2

      نصرت اله ریاحی خو

      سمنان

      3

      قدرت اله اسلامی

      مازندران

      4

      حسن پولادی

      مازندران

      5

      محمد اسماعیلی

      خ.رضوی

      6

      سیدقاسم حسینی

      مازندران

      7

      علیرضا اطاقی فریمانی

      خ.رضوی

      8

      محسن فقیه ملک مرزبان

      مازندران

      9

      تقی غلامی اوریمی

      مازندران

      10

      سیدمحمدبیدار فریمانی

      خ.رضوی

      11

      سعید قنبردوست

      خ.رضوی

      12

      حسین زارع

      مازندران

      13

      رضا ایزدی

      مازندران

      14

      سیدجعفر حسینی

      مازندران

      15

      رو ح اله افتخاری

      مازندران

      16

      رحمان حسین زاده

      مازندران

      17

      محمد میش دار

      خ.رضوی

      18

      قاسم خاک شور

      خ.رضوی

      19

      اباذر اسلامی

      مازندران

      20

      محمد پولادی

      مازندران

      21

      امین رضایی

      مازندران

      22

      علی چنگیزنیا

      مازندران

      23

      میلاد عابدی

      مازندران

      24

      رضا حداد ایرایی

      مازندران

      25

      محمدابراهیم رهنما

      سمنان

      26

      عظیم همتی

      سمنان