نسخه چاپی

دکتر ملک محمدی:مراحل درمانی آرمیده به خوبی پیگیری می شود

از نظرات متخصصان مختلف بهره می گیریم
 • ۸:۵۷ ۱۳۹۵/۱۰/۷
 • دکتر ملک محمدی گفت: به صورت لحظه به لحظه و دقیق روند درمانی ابوالفضل آرمیده را پیگیری می کنیم.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دکتر ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی و پزشک تیم های ملی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: با توجه به تأکید فدراسیون کشتی، روند درمانی ابوالفضل آرمیده دارنده مدال برنز کشتی آزاد نوجوانان آسیا که متأسفانه به بیماری وخیمی مبتلا شده است، به صورت لحظه به لحظه و دقیق پیگیری می شود.
  وی ادامه داد: از روز 30 آذرماه مرحله سوم شیمی درمانی وی شروع شده و خدا را شکر با توجه به مطالعات و بحث های بسیار گروه درمانی و استفاده از نظرات متخصصان مختلف در پروتکل درمانی و هماهنگی های بسیار خوب فی مابین وزارت بهداشت و درمان و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) وضعیت جسمانی آرمیده با وجود شیمی درمانی خوب است.
  پزشک تیم های ملی تصریح کرد: جا دارد از پیگیری دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت و همکاری بعمل آمده و همچنین کادر بیمارستان امام خمینی (ره) و پزشکان متخصصی که در این راه به ما کمک کرده اند، تشکر و قدردانی کنم.
  ملک محمدی خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به اختصاص اتاق ویژه و ایزوله برای آرمیده و مراقبت های خاصی که انجام می شود، روند مناسب درمانی وی تا بهبودی کامل، ادامه پیدا کند.

  http://iawf.ir/lnks/47952/-.aspx