• ۱۷:۵۲ ۱۳۹۵/۱۰/۳
      نفرات برتر رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور، با شرکت 264 کشتی گیر، در 8 دوره و با انجام 321 کشتی، روزهای 2 و 3 دی ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:


      وزن

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      59

      محسن حاجی پور

      باقر توکلیان

      حسین گرائی

      علی گوران

      بهروز ملکی

      اشکان قلی کیانی

      محمد پیامنی

      فرشاد عیسوند

      مهدی مراد حاصلی

      علی ناصر رنجبر

      کیلوگرم

      مازندران

      فارس

      فارس

      کرمان

      خوزستان

      خوزستان

      لرستان

      خوزستان

      قم

      البرز

      66

      امین سوری

      محمد الیاسی

      نیما اسماعیلی

      علی ارسلان

      مهران محسنی

      بهنام مرادی

      پیام رحیمی

      احمد خرسانی پور

      پوریا سلیمی

      محمدرضا گرائی

      کیلوگرم

      خوزستان

      خوزستان

      تهران

      مازندران

      همدان

      خوزستان

      کردستان

      خوزستان

      مازندران

      فارس

      71

      محمد حسن حسینی

      اصغر عالی محمدی

      فرشاد بلفکه

      بهنام افشار نیک

      عرفان سعادتی فرد

      محمود قاسمی

      جواد صابری پور

      نوید افکاری

      سامان نجم سهیلی

      حسن جلیل خانی

      کیلوگرم

      خراسان رضوی

      تهران

      لرستان

      توابع تهران

      تهران

      خراسان رضوی

      اصفهان

      فارس

      لرستان

      البرز

      75

      رسول گرمسیری

      حسین فروزنده

      علی نوروزی

      سجادفرج پور

      محسن زیرک

      جمال اسماعیلی

      علی محمدی

      سیاوش دوستاریان

      امیر شاه پروری

      پیمان جلیلیان

      کیلوگرم

      خوزستان

      تهران

      توابع تهران

      مازندران

      خوزستان

      تهران

      خوزستان

      لرستان

      البرز

      کرمانشاه

      80

      مهدی ابراهیمی

      مجید دهقان

      علی زینتی رفاه

      وحید بابائی جعفری

      رحمان علیزاده

      سید محمد چوبچیان

      مهرداد بهرامی

      علی رضائی

      سعیدرسولی بین کلایی

      فواد کریمی

      کیلوگرم

      قم

      فارس

      قم

      خوزستان

      آذربایجان غربی

      گیلان

      تهران

      خوزستان

      گیلان

      کردستان

      85

      سامان عزیزی

      ابوالفضل فلاح دوست

      میلاد خسروی

      علی قیطاسی

      حسن فروزنده

      محمد ریاحی دهکردی

      داودفلاحی کریم آبادی

      سهیل رئیسی

      مهدی خانی چگینی

      امیر حسین ترکمان

      کیلوگرم

      کردستان

      تهران

      لرستان

      فارس

      توابع تهران

      چهار محال وبختیاری

      هرمزگان

      البرز

      لرستان

      همدان

      98

      امیدافتخاری اصل

      امیرحسین میری

      حیدر غرقی

      غلامرضا بلالی

      محمد بیرانوند

      پوریا جهانگیری

      نعمت اله فرخی عیسوندی

      وحید نامداری

      روح اله عزیزخانی

      حسین پیررسول زاده

      کیلوگرم

      البرز

      کرمانشاه

      قارس

      اردبیل

      خوزستان

      توابع تهران

      خوزستان

      تهران

      کردستان

      اردبیل

      130

      امیرقاسمی منجزی

      بهنام مهدیزاده

      سید ساجد جلالی

      مهدی نوری

      فرزاد دلیری

      آرش عرب

      پارسا نظری

      بابک رزم پوش

      سعید زرینی

      محمد محمدی

      کیلوگرم

      خوزستان

      تهران

      مرکزی

      اردبیل

      کرمانشاه

      گلستان

      خوزستان

      مازندران

      توابع تهران

      تهران



      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.