• سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان- مجارستان/(همراه با عکس)

      قهرمانی سینا صنعت ایذه ایران
      تیم های برتر مشخص شدند

      • ۲۱:۱۰ ۱۳۹۵/۹/۱۹
      تیم سینا صنعت ایذه به مقام قهرمانی سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با حضور 16 تیم، روزهای 18 و 19 آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و در پایان تیم سینا صنعت ایذه با شکست 5 بر 3 تیم استانبول بیوک شهیر ترکیه به عنوان قهرمانی رسید. تیم بیمه رازی نیز در دیدار رده بندی این مسابقات با شکست 6 بر 2 تیم بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان به عنوان سوم رسید.

      رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

      1- سینا صنعت ایذه ایران 2- استانبول بیوک شهیر ترکیه 3- بیمه رازی ایران 4- بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان 5- دینامو ایروان ارمنستان 6- باشگاه ورزشی مسکو روسیه 7- یورو پروفیل بوداپست مجارستان 8- پرولیتر صربستان 9- گردنو یونیورسیتی بلاروس 10- سامسون کلاب اوکراین 11- باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا 12- برکوت قرقیزستا
      ن


      نتایج مسابقات فینال و رده بندی به شرح زیر است:

      مسابقه فینال:
      59 کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی، برنده 6 – مصطفی ساگلام 1
      66 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 6 - آتاکان یوکسل 3
      71 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 4 سلجوق جان – 1
      75 کیلوگرم: پژمان پشتام  صفر - امره کوش، برنده 2
      80 کیلوگرم: ماکسیم مانوکیان، برنده 7- سلجوق جبی 1
      85 کیلوگرم: داود عابدین زاده، برنده 7- متهان باشار 4
      98 کیلوگرم: علی اکبر حیدری  2- جنک ایلدیم، برنده 3
      130 کیلوگرم: زوادی پاتاریدزه 1- رضا کایالپ، برنده 2

      مسابقه رده بندی:
      59 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 9- سئونگ هاک کیم صفر
      66 کیلوگرم: داور استفانک، برنده 3- اوتو لوسونزی 2
      71 کیلوگرم: فرشاد بلفکه 1 – زولتان لیوای، برنده 4
      75 کیلوگرم: آرسن جلفالکیان 1 – تاماس لورینچ، برنده 3
      80 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 12 – گابور ماداراسی 1
      85 کیلوگرم: حسین نوری، برنده 1- ویکتور لورینچ 1
      98 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 9- زولت توروک 1
      130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ضربه فنی- بالینت لام صفر


      دیگر نتایج این رقابت ها به شرح زیر است:

      کسب مقام یازدهم: باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا، برنده 4 - برکوت قرقیزستان 4
      کسب مقام نهم: گردنو یونیورسیتی بلاروس 5 - سامسون کلاب اوکراین 3
      کسب مقام هفتم: یورو پروفیل بوداپست مجارستان، برنده 4 – پرولیتر صربستان 4
      کسب مقام پنجم: دینامو ایروان ارمنستان، برنده 4 - باشگاه ورزشی مسکو روسیه 4


      نتایج دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:

      مسابقات تیم های اول گروه ها برای حضور در دیدار فینال و رده بندی:
      استانبول بیوک شهیر ترکیه 5 - بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان 3
      سینا صنعت ایذه ایران 6 - بیمه رازی ایران 2
      مسابقات تیم های دوم گروه ها برای حضور در دیدارهای کسب مقام پنجم و هفتم:
      دینامو ایروان ارمنستان 5 – یورو پروفیل بوداپست مجارستان 3
      باشگاه ورزشی مسکو روسیه، برنده 4 - پرولیتر صربستان 4 (امتیاز مثبت بیشتر به سود روسیه)
      مسابقات تیم های سوم گروه ها برای حضور در دیدارهای کسب مقام نهم و یازدهم:
      سامسون کلاب اوکراین 7 - باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا  1
      گردنو یونیورسیتی بلاروس 7 - برکوت قرقیزستان  1


      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:



      گروه A:

      بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان 6- دینمامو ایروان ارمنستان 2
      سامسون کلاب اوکراین 4، برنده- المپیک هاپ رومانی 4 (امتیاز مثبت 19 به 12 به سود اوکراین)
      بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان 7- المپیک هاپ رومانی 1
      دینامو ایروان ارمنستان 5- سامسون کلاب اوکراین 3
      دینامو ایروان ارمنستان 7 – المپیک هاپ رومانی 1
      بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان 6 - سامسون اوکراین 2
      رده بندی: 1- بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان 2- دینامو ایروان ارمنستان 3- سامسون کلاب اوکراین 4- المپیک هاپ رومانی


      گروه B:

      یورو پروفیل بوداپست مجارستان 6- باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا 2
      استانبول بیوک شهیر ترکیه 8- اتنیکاس یونان صفر
      یورپروفیل بوداپست مجارستان 7 – اتنیکاس یونان 1
      استانبول بیوک شهیر ترکیه 6 – باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا 2
      باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا، برنده 4 - اتنیکاس یونان 4 (امتیاز مثبت بیشتر تیم آمریکا)
      استانبول بیوک شهیر ترکیه، برنده 4 - یورو پروفیل بوداپست مجارستان 4 (امتیاز مثبت 16 به 15 به سود ترکیه)
      رده بندی: 1- استانبول بیوک شهیر ترکیه 2- یورو پروفیل بوداپست مجارستان 3- باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا 4- اتنیکاس یونان


      گروه C:

      سینا صنعت ایذه ایران 8- برکوت قرقیزستان صفر
      باشگاه ورزشی مسکو روسیه 7- المپیک هاپ مجارستان 1
      سینا صنعت ایذه ایران 7- المپیک هاپ مجارستان 1
      باشگاه ورزشی مسکو روسیه، برنده - برکوت قرقیزستان
      سینا صنعت ایذه ایران 6 – باشگاه ورزشی مسکو روسیه 2
      برکوت قرقیزستان، برنده  4 – المپیک هاپ لهستان 4
      رده بندی: 1- سینا صنعت ایذه ایران 2- باشگاه ورزشی مسکو روسیه 3-

      گروه D:

      بیمه رازی ایران 6- گرودنو یونیورسیتی بلاروس 2
      پرولیتر صربستان 7- شهر زاگرب کرواسی 1
      بیمه رازی ایران 8- شهر زاگرب کرواسی 1
      پرولیتر صربستان 5- گرودنو یونیورسیتی بلاروس 3
      بیمه رازی ایران 7 – پرولیتر صربستان 1
      گردنو یونیورسیتی بلاروس 7 - شهر زاگرب کرواسی 1
      رده بندی: 1- بیمه رازی ایران 2- پرولیتر صربستان 3- گردنو یونیورسیتی بلاروس 4- شهر زاگرب کرواسی


      نتایج کامل این مسابقات به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است.