صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 دوشنبه 7 فروردین 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان- مجارستان/(همراه با عکس)
سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان- مجارستان/(همراه با عکس)
قهرماني سينا صنعت ايذه ايران
تيم هاي برتر مشخص شدند
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۶۲۳ ۲۱:۱۰ ۱۳۹۵/۹/۱۹ ادامه
تيم سينا صنعت ايذه به مقام قهرماني سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان دست يافت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان با حضور 16 تيم، روزهاي 18 و 19 آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و در پايان تيم سينا صنعت ايذه با شكست 5 بر 3 تيم استانبول بيوك شهير تركيه به عنوان قهرماني رسيد. تيم بيمه رازي نيز در ديدار رده بندي اين مسابقات با شكست 6 بر 2 تيم بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان به عنوان سوم رسيد.

رده بندي تيمي اين رقابت ها به شرح زير است:

1- سينا صنعت ايذه ايران 2- استانبول بيوك شهير تركيه 3- بيمه رازي ايران 4- بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان 5- دينامو ايروان ارمنستان 6- باشگاه ورزشي مسكو روسيه 7- يورو پروفيل بوداپست مجارستان 8- پروليتر صربستان 9- گردنو يونيورسيتي بلاروس 10- سامسون كلاب اوكراين 11- باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا 12- بركوت قرقيزستا
ن


نتايج مسابقات فينال و رده بندي به شرح زير است:

مسابقه فينال:
59 كيلوگرم: عبدالمحمد پاپي، برنده 6 – مصطفي ساگلام 1
66 كيلوگرم: علي ارسلان، برنده 6 - آتاكان يوكسل 3
71 كيلوگرم: محمدعلي گرايي، برنده 4 سلجوق جان – 1
75 كيلوگرم: پژمان پشتام  صفر - امره كوش، برنده 2
80 كيلوگرم: ماكسيم مانوكيان، برنده 7- سلجوق جبي 1
85 كيلوگرم: داود عابدين زاده، برنده 7- متهان باشار 4
98 كيلوگرم: علي اكبر حيدري  2- جنك ايلديم، برنده 3
130 كيلوگرم: زوادي پاتاريدزه 1- رضا كايالپ، برنده 2

مسابقه رده بندي:
59 كيلوگرم: سامان عبدولي، برنده 9- سئونگ هاك كيم صفر
66 كيلوگرم: داور استفانك، برنده 3- اوتو لوسونزي 2
71 كيلوگرم: فرشاد بلفكه 1 – زولتان ليواي، برنده 4
75 كيلوگرم: آرسن جلفالكيان 1 – تاماس لورينچ، برنده 3
80 كيلوگرم: رامين طاهري، برنده 12 – گابور ماداراسي 1
85 كيلوگرم: حسين نوري، برنده 1- ويكتور لورينچ 1
98 كيلوگرم: مهدي علياري، برنده 9- زولت توروك 1
130 كيلوگرم: امير قاسمي منجزي، برنده ضربه فني- بالينت لام صفر


ديگر نتايج اين رقابت ها به شرح زير است:

كسب مقام يازدهم: باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا، برنده 4 - بركوت قرقيزستان 4
كسب مقام نهم: گردنو يونيورسيتي بلاروس 5 - سامسون كلاب اوكراين 3
كسب مقام هفتم: يورو پروفيل بوداپست مجارستان، برنده 4 – پروليتر صربستان 4
كسب مقام پنجم: دينامو ايروان ارمنستان، برنده 4 - باشگاه ورزشي مسكو روسيه 4


نتايج ديدارهاي نيمه نهايي به شرح زير است:

مسابقات تيم هاي اول گروه ها براي حضور در ديدار فينال و رده بندي:
استانبول بيوك شهير تركيه 5 - بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان 3
سينا صنعت ايذه ايران 6 - بيمه رازي ايران 2
مسابقات تيم هاي دوم گروه ها براي حضور در ديدارهاي كسب مقام پنجم و هفتم:
دينامو ايروان ارمنستان 5 – يورو پروفيل بوداپست مجارستان 3
باشگاه ورزشي مسكو روسيه، برنده 4 - پروليتر صربستان 4 (امتياز مثبت بيشتر به سود روسيه)
مسابقات تيم هاي سوم گروه ها براي حضور در ديدارهاي كسب مقام نهم و يازدهم:
سامسون كلاب اوكراين 7 - باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا  1
گردنو يونيورسيتي بلاروس 7 - بركوت قرقيزستان  1


نتايج ديدارهاي مقدماتي به شرح زير است:



گروه A:

بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان 6- دينمامو ايروان ارمنستان 2
سامسون كلاب اوكراين 4، برنده- المپيك هاپ روماني 4 (امتياز مثبت 19 به 12 به سود اوكراين)
بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان 7- المپيك هاپ روماني 1
دينامو ايروان ارمنستان 5- سامسون كلاب اوكراين 3
دينامو ايروان ارمنستان 7 – المپيك هاپ روماني 1
بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان 6 - سامسون اوكراين 2
رده بندي: 1- بي اس پلاستيك بوداپست مجارستان 2- دينامو ايروان ارمنستان 3- سامسون كلاب اوكراين 4- المپيك هاپ روماني


گروه B:

يورو پروفيل بوداپست مجارستان 6- باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا 2
استانبول بيوك شهير تركيه 8- اتنيكاس يونان صفر
يورپروفيل بوداپست مجارستان 7 – اتنيكاس يونان 1
استانبول بيوك شهير تركيه 6 – باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا 2
باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا، برنده 4 - اتنيكاس يونان 4 (امتياز مثبت بيشتر تيم آمريكا)
استانبول بيوك شهير تركيه، برنده 4 - يورو پروفيل بوداپست مجارستان 4 (امتياز مثبت 16 به 15 به سود تركيه)
رده بندي: 1- استانبول بيوك شهير تركيه 2- يورو پروفيل بوداپست مجارستان 3- باشگاه ورزشي نيويورك آمريكا 4- اتنيكاس يونان


گروه C:

سينا صنعت ايذه ايران 8- بركوت قرقيزستان صفر
باشگاه ورزشي مسكو روسيه 7- المپيك هاپ مجارستان 1
سينا صنعت ايذه ايران 7- المپيك هاپ مجارستان 1
باشگاه ورزشي مسكو روسيه، برنده - بركوت قرقيزستان
سينا صنعت ايذه ايران 6 – باشگاه ورزشي مسكو روسيه 2
بركوت قرقيزستان، برنده  4 – المپيك هاپ لهستان 4
رده بندي: 1- سينا صنعت ايذه ايران 2- باشگاه ورزشي مسكو روسيه 3-

گروه D:

بيمه رازي ايران 6- گرودنو يونيورسيتي بلاروس 2
پروليتر صربستان 7- شهر زاگرب كرواسي 1
بيمه رازي ايران 8- شهر زاگرب كرواسي 1
پروليتر صربستان 5- گرودنو يونيورسيتي بلاروس 3
بيمه رازي ايران 7 – پروليتر صربستان 1
گردنو يونيورسيتي بلاروس 7 - شهر زاگرب كرواسي 1
رده بندي: 1- بيمه رازي ايران 2- پروليتر صربستان 3- گردنو يونيورسيتي بلاروس 4- شهر زاگرب كرواسي


نتایج کامل این مسابقات به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است.




سرویس عکس:


سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان- مجارستانهمراه با عکس1


سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان- مجارستانهمراه با عکس2


سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان- مجارستانهمراه با عکس3


سومين دوره رقابت هاي كشتي فرنگي جام باشگاه هاي جهان- مجارستانهمراه با عکس4
 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار