• سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان- اوکراین/

      نایب قهرمانی تیم بیمه رازی
      تیم های برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۲۱:۳۹ ۱۳۹۵/۹/۱۱
      تیم تایتان مرکوری آمریکا، بعنوان قهرمانی سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان در اوکراین رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان با حضور 12 تیم روزهای 10 و 11 آذرماه در سالن لوکوموتیو شهر خارکف اوکراین برگزار شد و در پایان تیم تایتان مرکوری آمریکا نایب قهرمان دو دوره گذشته در دیدار فینال این مسابقات با شکست 4 بر 3 تیم بیمه رازی قهرمان دو دوره گذشته این رقابت ها به عنوان قهرمانی رسید.

      از نکات مهم این دیدار می توان به دیسکالیفه شدن مسعود اسماعیل پور و ولادمیر خینچیگاشویلی توسط داوران و همچنین پیروزی عباس طحان مقابل کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک اشاره کرد.

      نتایج انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:

      57 کیلوگرم: حسن رحیمی، برنده 5 – نیکولاس مگالودیس 2
      61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور- ولادمیر خینچیگاشویلی (دو کشتی گیر دیسکالیفه شدند)
      65 کیلوگرم: الیاس بک بولاتوف، برنده 10 – برنارد فوترل صفر
      70 کیلوگرم: آتساماز ساناکویف 2- نازار کولچیتسکی، برنده 6
      74 کیلوگرم: رضا افضلی 4- الکساندر درینگر، برنده 6
      86 کیلوگرم: علیرضا کریمی 6 – دیوید تیلور، برنده 12
      97 کیلوگرم: عباس طحان، برنده 3- کایل اسنایدر یک
      125 کیلوگرم: پرویز هادی 2 - نیک گویازدوفسکی، برنده 3

      همچنین در دیدار رده بندی نیز تیم ازدرو وی اوکراین با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده ارمنستان به پیروزی رسید و عنوان سومی را از آن خود کرد.

      رده بندی نهایی این رقابت ها به شرح زیر است:

      1- تایتان مرکوری آمریکا 2- بیمه رازی ایران 3- ازدورو وی اوکراین 4- نماینده ارمنستان 5- قهرمان گرجستان 6- ستارگان ساری 7- نماینده مغولستان 8- چپلی بی سی مجارستان 9- زسکا اوکراین 10- استانبول ترکیه 11- نماینده قرقیزستان 12- نماینده بلاروس



      نتایج دیدارها برای کسب مقام اول تا دوازدهم به شرح زیر است:

      کسب مقام یازدهم: نماینده قرقیزستان 5- نماینده بلاروس 3
      کسب مقام نهم: زسکا اوکراین 5- استانبول ترکیه 3
      کسب مقام هفتم: نماینده مغولستان 5- چپلی بی سی مجارستان 3
      کسب مقام پنجم: قهرمان گرجستان 7 – ستارگان ساری یک
      دیدار رده بندی: ازدرور وی اوکراین 6- نماینده ارمنستان 2
      دیدار فینال: تایتان مرکوری آمریکا 4- بیمه رازی ایران3



      نتایج دیدارهای روز اول مسابقات نیز به شرح زیر است:



      دیدارهای تیم های اول گروه ها: (برای حضور در دیدارهای فینال و رده بندی)


      تایتان مرکوری آمریکا، برنده 4 – ازدورو وی اوکراین 4 (امتیاز مثبت 17 به 15 به سود تایتان مرکوری)
      بیمه رازی ایران 8- نماینده ارمنستان صفر


      دیدارهای تیم های دوم گروه ها: (برای حضور در دیدارهای کسب مقام پنجم و هفتم)

      قهرمان گرجستان 7- نماینده مغولستان یک
      ستارگان ساری 7- چپلی بی سی مجارستان یک


      دیدارهای تیم های سوم گروه ها: (برای حضور در دیدرهای کسب مقام نهم و یازدهم)

      زسکا اوکراین 8- نماینده بلاروس صفر
      استانبول ترکیه 7- نماینده قرقیزستان یک


      نتایج دیدارهای مقدماتی  به شرح زیر است:



      گروه A:
      قهرمان گرجستان 5- زسکا اوکراین 3
      تایتان مرکوروی آمریکا 7 – زسکا اوکراین یک
      تایتان مرکوری آمریکا 5- قهرمان گرجستان 3
      رده بندی: 1- تایتان مرکوری آمریکا 2- قهرمان گرجستان 3- زسکا اوکراین

      گروه B:
      ازدورو وی اوکراین 8- نماینده مغولستان صفر
      ازدورو وی اوکراین 8- نماینده بلاروس صفر
      نماینده مغولستان 5- بلاروس 3
      رده بندی: 1- ازردوروی اوکراین 2- نماینده مغولستان 3- نماینده بلاروس

      گروه C:
      بیمه رازی ایران 8- چپلی بی سی مجارستان صفر
      بیمه رازی ایران 8- نماینده قرقیزستان صفر
      چپلی بی سی مجارستان 6 – نماینده قرقیزستان 2
      رده بندی: 1- بیمه رازی 2- چپلی بی سی مجارستان 3- نماینده قرقیزستان

      گروه D:
      نماینده ارمنستان 5- ستارگان ساری ایران 3
      ستارگان ساری ایران، برنده 4- استانبول ترکیه 4
      نماینده ارمنستان 5- استانبول ترکیه 3
      رده بندی: 1- نماینده ارمنستان 2- ستارگان ساری 3- استانبول ترکیه

      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر قابل دریافت است.