• پس از برگزاری دومین مرحله کنترل مربیان مناطق چهار، پنج و شش کشور/

      اسامی مربیان درجه ملی و ملی ستاره دار اعلام شد

      • ۹:۳۰ ۱۳۹۵/۷/۲۷

      اسامی مربیان درجه ملی و ملی ستاره دار (3 و 2 سابق) در منطقه های 4، 5 و 6 پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم، اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان درجه ملی مناطق 4، 5 و 6 کشور پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم مربیان در روزهای 13 تا 15 شهریورماه، به شرح زیر اعلام شد.

      جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان در کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

      (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور منطقه 4

       

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      بهمن سجادی

      ایلام

      2

      برهان فاتحی

      کردستان

      3

      بهاءالدین کریم زاده

      کردستان

      4

      سیروس امیری

      کرمانشاه

      5

      علی مراد عزتی

      کرمانشاه

      6

      یداله مومیوند

      کرمانشاه

      7

      مصطفی قلعه شاهینی

      کرمانشاه

      8

      احد کرمی

      لرستان

      9

      شهرام صبوری

      لرستان

      10

      جهانبخش میرزاده

      لرستان

      11

      داریوش نظری

      لرستان

      12

      مولا علی نژاد

      لرستان

      13

      ساسان مردانی

      لرستان

      14

      مرتضی پاپی نیا

      لرستان

      15

      حمید دریکوندی

      لرستان

      16

      هادی زینی وند

      لرستان

      17

      محمدحسین سلطانی

      همدان

      18

      عباس بیگلر بیگی

      همدان

      19

      محمد بیگلربیگی

      همدان

      20

      حامد اسماعیلی کوکبی

      همدان

      21

      پیمان فضلی

      همدان

      22

      مسعود نوروزی

      همدان

      23

      حسین فرهادی

      همدان

      24

      وحید بیگم جانی

      همدان

      25

      حسین بختیاری

      همدان

      26

      مهدی ویسی

      همدان

      27

      جعفر زرینی مطلق

      همدان

      28

      محمدرضا بهرامی

      همدان

      29

      محمد کمروند

      همدان

      30

      علی رضا صفاری

      همدان

      31

      علی رضا وحدانی

      همدان

      32

      عسگری تکلو

      همدان

      33

      فرزاد غفاری

      همدان

      34

      یداله اشرفیان

      همدان

      35

      حمیدرضا قاسمی

      همدان

      36

      محسن بیات

      همدان

      37

      علی محمد بیات

      همدان

      38

      محمد فتحی

      همدان

      39

      عباس شهبازی

      همدان

      40

      عزت اله عزیزی*

      لرستان

      41

      شاپور سعدی نژاد

      کیش

      42

      صفر حسنوندی

      کیش

      43

      حسین  ضیایی*

      کردستان

      44

      ناصر اسماعیلی*

      لرستان

      45

      امین عسگرپور

      تهران

      46

      مهرداد سعدی نژاد*

      همدان

      47

      وحید والی زاده مرادی

      لرستان

      48

      نادر کمالوند

      تهران

      49

      امین باقری

      مرکزی

      50

      هیمن مجیدی

      اصفهان

      51

      علی اکبر میرزایی**

      تهران

      52

      ابوالفضل صاحب اختیاری**

      تهران

      53

      محمدرضا جهاندیده**

      تهران

      54

      مهدی سهیلی جو**

      تهران

      55

      محمدمهدی رحیمیان**

      تهران

      56

      داود رضایی*

      البرز

      57

      حمید آب دانه

      هرمزگان

      58

      جواد گلوانی

      آ.غربی

      59

      حسن حسین نژاد

      آ.غربی

      60

      منصور باقرزاده

      آ.غربی

      61

      مسلم جهانشاهی

      مازندران

      62

      حسین عادلی

      اصفهان

      * تنزلی درجه یک.

      ** صدور دفترچه سال 95-1394 (کلاس پیام نور البرز – تهران).

       

       

       

      جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان در کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

      (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور* منطقه 5

      مرحله دوم                        زمان: 13 تا 14/06/1395                            مکان: اهواز

       

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      مجتبی کبابی

      خوزستان

      2

      هدایت اله ناصری

      خوزستان

      3

      جمشید جمالی زاده

      خوزستان

      4

      علی ذبیحی کومله

      خوزستان

      5

      میرحسین قیطاسی

      خوزستان

      6

      مسلم شیرزاد

      خوزستان

      7

      مهرداد اسفندیاری فر

      خوزستان

      8

      کریم عسگرنیا

      خوزستان

      9

      علی زیلایی پور

      خوزستان

      10

      ملک محمد بویری پیامی

      خوزستان

      11

      بابک کریم زاده

      خوزستان

      12

      محمد نیکونهاد حسینی

      خوزستان

      13

      اکبر کبابی

      خوزستان

      14

      روح اله نظری

      ک.ب

      15

      عارف حمیدی اصل*

      خوزستان

      16

      حسین سلیمانی کرتلائی*

      خوزستان

      17

      حسین شمسی*

      خوزستان

      18

      ملک جمشید قائدی**

      خوزستان

      19

      سیدجعفر موسوی

      البرز

       

      * صدور دفترچه: 95-1394 (دانشگاه پیام نور)

      **: تنزلی درجه یک.

       

       

       

       

       

       

       

       

      جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

      (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور در سال 1395- منطقه 6

      مرحله دوم                              زمان: 13 تا 14/05/1395                            مکان: شیراز

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      حامد فکور

      س.ب

      2

      مجید تذکر

      فارس

      3

      مجتبی سیارپور

      فارس

      4

      جاوید اوجی

      فارس

      5

      روانبخش قنبری

      فارس

      6

      محمدعلی قوی پنجه

      فارس

      7

      حمید عباسی متین

      فارس

      8

      نظام حسینی

      فارس

      9

      حسن رضایی

      فارس

      10

      جمشید شیری

      فارس

      11

      حجت اله فریدنیا

      فارس

      12

      حمیدرضا پوریافر

      فارس

      13

      کریم بوستانی

      فارس

      14

      رضا صابر

      فارس

      15

      حامد یوسفی باصری

      فارس

      16

      علی هاشمی

      فارس

      17

      محمود سرکوبی

      فارس

      18

      محمدرضا صمیمی نژاد

      فارس

      19

      رسول نورآبادیان

      فارس

      20

      منصور حقیقت دوست

      فارس

      21

      مجید فاریابی

      کرمان

      22

      علی رضا روشی

      هرمزگان

      23

      عظیم مهربان

      فارس

      24

      عباس ابوالحسنی

      فارس

      25

      نادر فرگت (فهیم)

      فارس

      26

      محسن ناصر

      فارس

      27

      محمد نگهداری

      فارس

      28

      محمود دزیانیان*

      سمنان

      29

      سیدجواد میرباغبان*

      تهران

      30

      حسن اسدی

      فارس

      * تنزلی درجه یک.

       

       

      جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور - منطقه 4

      مرحله دوم                  زمان: 13 تا 15/06/1395                            مکان: خرم­آباد

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      حمید سعیدفر

      ایلام

      2

      علی سلگی

      کردستان

      3

      انور بابامیری

      کردستان

      4

      علی اشرف امینی

      کرمانشاه

      5

      برات علی فلامرزی

      کرمانشاه

      6

      بابک سعیدی

      کرمانشاه

      7

      کیانوش محمودی

      کرمانشاه

      8

      قهرمان صفری

      کرمانشاه

      9

      حسن چالشگر

      کرمانشاه

      10

      مهدی عینی

      کرمانشاه

      11

      ارسلان پورشکری

      کرمانشاه

      12

      سالار شیرویی

      کرمانشاه

      13

      سعدی توفیقی

      کرمانشاه

      14

      حمید فهیمی

      کرمانشاه

      15

      پیمان جعفری

      کرمانشاه

      16

      محمدرضا اختیاری

      کرمانشاه

      17

      صیداحمد امیری

      کرمانشاه

      18

      جهانگیر قیطولی

      کرمانشاه

      19

      مهدی حسینی

      کرمانشاه

      20

      فرهاد خاموشیان

      کرمانشاه

      21

      سعدالدین روحتافی

      کرمانشاه

      22

      مهدی توسلیان

      کرمانشاه

      23

      رضا عباسیان

      کرمانشاه

      24

      ایرج سمینی

      کرمانشاه

      25

      محمود مدبر

      کرمانشاه

      26

      علی رضا حسنی

      کرمانشاه

      27

      حامد شاهوردی

      لرستان

      28

      بهمن فیضی

      لرستان

      29

      غلام حسین بیات

      لرستان

      30

      مروت نصیری

      لرستان

      31

      مجید مرزبان

      لرستان

      32

      حسین مراد یوسفوند

      لرستان

      33

      ابراهیم نوری

      لرستان

      34

      اسماعیل دالوند

      لرستان

      35

      صفرعلی ادهم خلیلی

      لرستان

      36

      علی رضا کرمی

      لرستان

      37

      عبداله مردانی پور

      لرستان

      38

      عبدالرضا قربانی

      لرستان

      39

      رسول قربانی

      لرستان

      40

      حمیدرضا قربانی

      لرستان

      41

      بهزاد عبدالوند

      لرستان

      42

      احمد نظری

      لرستان

      43

      سجاد آزادی

      لرستان

      44

      صیدعزیز رضایی نژاد

      لرستان

      45

      محمدحسین عبدی نژاد

      لرستان

      46

      محمد تندرو

      لرستان

      47

      محسن مرادی

      لرستان

      48

      مهدی آزادپرور

      لرستان

      49

      محمدمهدی یاری

      لرستان

      50

      مهدی خجسته

      لرستان

      51

      سیروس کشوری

      لرستان

      52

      محمد کوشکی

      لرستان

      53

      حسین کوشکی

      لرستان

      54

      محمدمهدی میرزاییان

      لرستان

      55

      محمدجواد میرزاییان گرزادی

      لرستان

      56

      هادی محمدی فرد

      لرستان

      57

      وحید کاظمی حاجی آبادی

      لرستان

      58

      امین مردانی

      لرستان

      59

      امید یوسفی فقیه

      همدان

      60

      سیدعلی کاووسی حسینی

      همدان

      61

      پرویز عنبریان

      همدان

      62

      علی جامه

      همدان

      63

      یداله کریمی

      همدان

      64

      مهدی جعفر جوکاری

      همدان

      65

      امین احمدی ملایری

      همدان

      66

      حسین بربط

      همدان

      67

      حاتم رحیمی

      همدان

      68

      هادی نیازی

      همدان

      69

      محمد سهرابی

      همدان

      70

      علی اصغر قنبریان

      همدان

      71

      ابوالقاسم پورنقی

      همدان

      72

      حسین زنگنه

      همدان

      73

      ابوالقاسم قربانی

      همدان

      74

      محمدرضا خلیلی

      همدان

      75

      محمد قیاسوند

      همدان

      76

      مهدی نیازی

      همدان

      77

      حسین خزایی

      همدان

      78

      کاظم زند

      همدان

      79

      بهمن سجادی

      همدان

      80

      شاهپور مطهری نیا*

      کرمانشاه

      81

      بهنام سیراوند*

      کرمانشاه

      82

      مجید نظری

      لرستان

      83

      علی سبزواری نژاد

      لرستان

      84

      عظیم سبزوار

      لرستان

      85

      ایرج مرادی فر

      لرستان

      86

      مراد رشیدی

      لرستان

      87

      حسین میرتیموری

      لرستان

      88

      احسان ناصرپور

      لرستان

      89

      محمدرضا نبئی

      مرکزی

      90

      اسنفدیار قاضی خانی

      همدان

      91

      امیرمسعود قائدی

      همدان

      92

      فرامرز بابایی

      لرستان

      93

      کامبیز نورایی مقدم

      لرستان

      94

      محمد دهفولی

      همدان

      95

      عباس تکلو

      همدان

      96

      حمید کریم خانی

      همدان

      97

      احمدرضا صیدرضایی

      لرستان

      98

      محمدرضا خزایی

      همدان

      99

      حسین وارسته پیروز

      همدان

      100

      صفر حیدری

      لرستان

      101

      مجتبی نادری

      همدان

      102

      مسلم بهاری

      همدان

      103

      حشمت اله احمدی حامد

      همدان

      104

      ایوب زندی حاجی آبادی

      همدان

      105

      محمود صیدرضایی

      لرستان

      106

      جواد کرمی

      کرمانشاه

      107

      شهریار بیات

      همدان

      108

      جمشید مروتی

      همدان

      109

      عباس خاجویی**

      همدان

      110

      جلال مرادی

      کرمانشاه

      111

      علی قربان سوری**

      همدان

      112

      سیاوش نوری

      لرستان

      113

      رضا وکیلیان

      کرمانشاه

      114

      فردین نصرتی

      کرمانشاه

      115

      احمد عباسی**

      لرستان

      116

      محمدرضا بختیاری

      کرمانشاه

      117

      امیر دریکوندی

      لرستان

      118

      وحید مرادی ظلم آبادی

      کرمانشاه

      119

      فرشاد امیری

      کرمانشاه

      120

      منصور حق مرادی

      کرمانشاه

      121

      برزان سعیدیان

      کرمانشاه

      122

      هوشنگ احمدی

      کرمانشاه

      123

      حجت اله کرم الهی

      لرستان

      124

      داریوش صفری زنگنه

      کرمانشاه

      125

      سیف اله محمدیاری

      لرستان

      126

      بهمن آبادیان

      لرستان

      127

      علی محمدیاری

      لرستان

      128

      رضا امرایی

      لرستان

      129

      میلاد نادی ظفرآبادی

      لرستان

      130

      مجید دارابی

      لرستان

      131

      کیومرث حسینوند

      لرستان

      132

      صمد بلورانی

      لرستان

      133

      علی فرج خسروی

      لرستان

      134

      خسرو رضایی

      لرستان

      135

      احمد صفر بیرانوند

      لرستان

      136

      محسن اقبالی

      لرستان

      137

      نصیر اسماعیلی

      لرستان

      138

      خسرو یاراحمدی

      لرستان

      139

      شهرام مصفایی

      لرستان

      140

      ابراهیم بیرانوند

      لرستان

      141

      بهروز ساکی

      لرستان

      142

      محمد احمدی یگانه

      لرستان

      143

      رزگار خدری

      کردستان

      144

      غلام حسین اسماعیل پور

      اصفهان

      145

      سیدباقر موسوی

      چ.ب

      146

      مسلم صدیقی

      مازندران

      147

      رضا حسن زاده

      مرکزی

      148

      امین کشاورزی

      آ.غربی

      149

      مهدی مازندرانی

      گلستان

      150

      فلاح محمدی منش

      لرستان

      * صدور دفترچه، سال 1394 است.

      ** به افتخار بازنشستگی نایل آمده­اند.

       

       


       

      جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

      کشتی فرنگی / آزاد کشور* – منطقه 5

      مرحله دوم                  زمان: 13 تا 14/05/1395                            مکان: اهواز

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      مهدی خاتمی نیا

      بوشهر

      2

      جمال حمیدی

      خوزستان

      3

      مرتضی محمدی

      خوزستان

      4

      بهرام ترابی زاده

      خوزستان

      5

      مصیب مرادی

      خوزستان

      6

      بهمن جعفری جمالویی

      خوزستان

      7

      امید محمدی

      خوزستان

      8

      حمیدرضا حیدری زاده

      خوزستان

      9

      محمد میرعالی

      خوزستان

      10

      احمدرضا کاهیدی

      خوزستان

      11

      محمود ممبینی رومز

      خوزستان

      12

      سیدمهدی ایوبی

      خوزستان

      13

      عزت ناقوسی

      خوزستان

      14

      عباس البوحمل

      خوزستان

      15

      ناجی محیتی

      خوزستان

      16

      عبدالوهاب بن سعید

      خوزستان

      17

      سعید فاضلی

      خوزستان

      18

      ناصر کلهر

      خوزستان

      19

      رسول شمسی

      خوزستان

      20

      جهانبخش شیرازی

      خوزستان

      21

      بهمن زاده هندیجانی

      خوزستان

      22

      دانش خسروی حاجی وند

      خوزستان

      23

      رضا عباسی منجزی

      خوزستان

      24

      داریوش شیرازی

      خوزستان

      25

      رحیم طهماسبی سردارآبادی

      خوزستان

      26

      حمزه ورناصری

      خوزستان

      27

      محمدعلی محیتی

      خوزستان

      28

      علی علی دادی

      خوزستان

      29

      محمد نظری مهر

      خوزستان

      30

      محمدحسین حقانی

      خوزستان

      31

      مصطفی قاسمی راد

      خوزستان

      32

      مرتضی قاسمی راد

      خوزستان

      33

      کورش شیرازی

      خوزستان

      34

      ایمان بهرام سری

      خوزستان

      35

      نادر میربیک

      خوزستان

      36

      علی داد زیدوند

      خوزستان

      37

      مهدی شکیبایی کیا

      خوزستان

      38

      میثم قیطاسی

      خوزستان

      39

      بابک ولی محمدی

      خوزستان

      40

      عزت اله فتحی

      خوزستان

      41

      محمد نجفی بیرگانی

      خوزستان

      42

      امیر بنی تمیم

      خوزستان

      43

      نوراله احمدی

      خوزستان

      44

      عادل قنواتی

      خوزستان

      45

      محسن الیاسی

      خوزستان

      46

      ناصر محمودی

      خوزستان

      47

      ابراهیم حسینی

      خوزستان

      48

      محمدرضا نیکونژاد

      خوزستان

      49

      جلال حبیبی

      خوزستان

      50

      غلام رضا خلج قصاب

      خوزستان

      51

      محمد ارجمندنژاد

      خوزستان

      52

      مصطفی ایموریان

      خوزستان

      53

      احسان خلج قصاب

      خوزستان

      54

      محمدامین کجباف والا

      خوزستان

      55

      آرمین قاسمی

      خوزستان

      56

      سعید مهدوی مطلق

      خوزستان

      57

      محمدحسین مظفری

      خوزستان

      58

      علی حلبی نژاد

      خوزستان

      59

      سینا طالب وند

      خوزستان

      60

      حمیدرضا غیبی

      خوزستان

      61

      حمید صباحی مقدم

      خوزستان

      62

      محمد پرورده

      خوزستان

      63

      سجاد نوربخش

      خوزستان

      64

      حسین  سرلک

      خوزستان

      65

      مهدی بشیرزاده

      خوزستان

      66

      محمد عباسی حاجی زاده

      خوزستان

      67

      فرزاد ایمانعلی زاده

      خوزستان

      68

      سیدجهانبخش موسوی منش

      خوزستان

      69

      حسین ابوالحسنی لرکی

      ک.ب

      70

      سعید سبحانی

      خوزستان

      71

      محمدصادق درخشانیان

      خوزستان

      72

      عبداله ملکی زاده

      خوزستان

      73

      شهرام غلامیان

      خوزستان

      74

      ابوالقاسم دهقان نژاد

      خوزستان

      75

      مازیار چهارده  چریک

      خوزستان

      76

      حسین شریفات

      خوزستان

      77

      جلال ممبینی

      خوزستان

      78

      بابک کوه شوری

      خوزستان

      79

      بهنام یاوری

      خوزستان

      80

      رحمان قاسمی

      خوزستان

      81

      ایمان رحیمی هزاروند

      خوزستان

      82

      رشید هدایت خواه

      خوزستان

      83

      حمید ارجمندپور

      خوزستان

      84

      رضا دیناروند

      خوزستان

      85

      سعید سرخه

      خوزستان

      86

      پویان نیکوسرشت

      خوزستان

      87

      رضا محمودخانی کوشکی

      خوزستان

      88

      عبداله مرادی

      خوزستان

      89

      حسن زیدوند

      خوزستان

      90

      احمد آرامی

      خوزستان

      91

      ماشاءاله آبادیان

      خوزستان

      92

      سیدمرتضی عزیزی دوپناهی

      خوزستان

      93

      حمیدرضا حبیبی

      خوزستان

      94

      محمد ارجمندنژاد

      خوزستان

      95

      سعید شریفی

      خوزستان

      96

      عبدالحسین پورلباف

      خوزستان

      97

      مهدی زیدوند

      خوزستان

      98

      محمد ناصری کریم وند

      خوزستان

      99

      ابوالفضل منصوری جلیلیان

      خوزستان

      100

      غلام رضا الهی

      خوزستان

      101

      محمد حاتمی

      خوزستان

      102

      بهروز کاظمی فر

      خوزستان

      103

      میثم ساغری

      خوزستان

      104

      رضا سلکی

      خوزستان

      105

      امیر شریفات

      خوزستان

      106

      بهزاد شیبانی

      خوزستان

      107

      ارسلان بهادری

      خوزستان

      108

      فرهاد کفایی زاده

      خوزستان

      109

      امین  عالیوند هلایجان

      خوزستان

      110

      ابراهیم گنجی دست

      خوزستان

      111

      مهدی درویشی

      خوزستان

      112

      میثم فاطمی

      بوشهر

      113

      محمدحسین اسدی فر

      خوزستان

      114

      سعید نیکونهاد حسینی

      خوزستان

      115

      عباس آرامی

      س.ب

      116

      مجید آرپناهی

      خوزستان

      117

      احمد سعیدی

      خوزستان

      118

      محمد خندانی

      خوزستان

      119

      عبدالرضا نظرزاده

      خوزستان

      120

      غلام علی رضایی زارعی

      خوزستان

      121

      حسن عبدپور

      خوزستان

      122

      مهدی میرزاوند

      خوزستان

      123

      میلاد قلاوند

      خوزستان

      124

      محمد آجرلو

      لرستان

       

      * ضریب نمره کشتی عملی 5/2، ضریب درس­های نظری 5/1 و آمادگی جسمانی یک و دامنه­ی نمره­های نمره­های قبولی برابر با نمره 100-70 است.

       

       


       

      جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی

      (درجه 3 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور* – منطقه 6

      مرحله دوم                  زمان: 13 تا 14/05/1395                            مکان: شیراز

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      حیدر فلاحی

      فارس

      2

      هاشم صباغی

      فارس

      3

      حسن رفیعی

      فارس

      4

      هادی رضایی

      فارس

      5

      روح اله اخلاق روشن

      فارس

      6

      علی رضا امیرنژاد

      فارس

      7

      اسماعیل ثقفی

      فارس

      8

      علی اکبر سلطانی فرد

      فارس

      9

      عبدالکریم دشتیان منصورپور

      فارس

      10

      حمید جوکار

      فارس

      11

      مصطفی مصطفی نژاد

      فارس

      12

      حسین همایون

      فارس

      13

      بهزاد قاسمی

      فارس

      14

      مسلم زارع

      فارس

      15

      غلامعلی اسدی

      فارس

      16

      احد کشاورز محمودی

      فارس

      17

      سیداصغر موسوی نژاد

      فارس

      18

      عبدالرضا رستگار

      فارس

      19

      مهدی زرین تاج اردکانی

      فارس

      20

      مرتضی بردبار

      فارس

      21

      سیدعباس چترروز

      فارس

      22

      علی اصغر بهارلو

      فارس

      23

      رضا محمدپور

      فارس

      24

      علی اصغر خسروی

      فارس

      25

      روح اله نجاتی

      فارس

      26

      محمد کاظم اسمعیلی نژاد

      فارس

      27

      رحیم جهانگیری زاده

      فارس

      28

      علی مراد کرد

      کرمان

      29

      شهرام حسن زاده جعفری

      کرمان