نسخه چاپی

رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور گروه ج، رشت/

گیلان به عنوان قهرمانی رسید
تیم های برتر مشخص شدند
  • ۱۷:۳۵ ۱۳۹۵/۷/۹
  • تیم گیلان به عنوان نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ج دست یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با حضور 10 تیم و در دو گروه پنج تیمی روزهای 8 و 9 مهرماه در شهرستان رشت استان گیلان برگزار شد.

    در پایان این رقابت ها تیم گیلان به عنوان نخست دست یافت و تیم های بوشهر و کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.
    نتایج رقابت ها برای کسب مقام اول تا نهم به شرح زیر است:

    فینال: گیلان 5  - بوشهر 3
    رده بندی: کرمان  7 - چهار محال وبختیاری یک
    پنجم: گلستان 8 – زنجان صفر
    هفتم: قزوین 7 – یزد صفر
    نهم: سیستان و بلوچستان 5 – خراسان جنوبی صفر

    رده بندی تیمی: 1- گیلان 2- بوشهر 3- کرمان 4- چهارمحال و بختیاری 5- گلستان 6- زنجان 7- قزوین 8- یزد 9- سیستان و بلوچستان 10- خراسان جنوبی


    نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

    گروه الف: گیلان – چهارمحال و بختیاری- زنجان- سیستان و بلوچستان- یزد
    گروه ب: کرمان- بوشهر- خراسان جنوبی- گلستان- قزوین

    گروه الف:
    گیلان 8- یزد صفر
    چهارمحال و بختیاری 6- زنجان 2
    گیلان 5 - چهارمحال و بختیاری 3  
    زنجان 6- سیستان و بلوچستان 2
    گیلان 7- سیستان و بلوچستان یک
    چهارمحال وبختیاری 6- یزد 2
    گیلان 8- زنجان صفر
    یزد 5- سیستان و بلوچستان 2
    زنجان 4، برنده – یزد 4 (امتیاز مثبت 20 به 19 به سود زنجان)
    چهارمحال و بخیتاری 7- سیستان و بلوچستان یک

    گروه ب:
    گلستان 8 – خراسان جنوبی صفر
    بوشهر 4- برنده-  کرمان 4  (امتیاز مثبت 19 به 17 به سود بوشهر)
    بوشهر 8- خراسان جنوبی صفر
    کرمان 4، برنده - قزوین 4 (امتیاز مثبت 19 به 17 به سود کرمان)
    کرمان 4، برنده-  گلستان 4 (امتیاز مثبت 19 به 17 به سود کرمان)
    بوشهر 5- قزوین 3
    کرمان 8- خراسان جنوبی صفر
    گلستان 4، برنده - قزوین 4 (امتیاز مثبت 20 به 14 به سود گلستان)
    بوشهر 6 – گلستان 2
    قزوین 7- خراسان جنوبی صفر

    رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیرا ست:

    رده بندی انفرادی:

    50 کیلوگرم: 1- عارف کریم دوست (گیلان) 2- براتعلی میرزایی (گلستان) 3- محمدحسن بهرامی پور (کرمان) 4- امیرحسین حیدری (بوشهر) 5- مرتضی محرابلو (زنجان) 6- ساسان کریمی (چهارمحال و بختیاری)

    55 کیلوگرم: 1- علی رستار (کرمان) 2- احمد علاجی (گلستان) 3- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری) 4- رضا محبی (گیلان) 5- محمدجواد ارباب (سیستان و بلوچستان) 6- رحمان محمدی (بوشهر) 7- صالح قلی پور (قزوین) 8- محمدرضا نبی لو (زنجان) 9- علی آرایش (خراسان جنوبی)

    60 کیلوگرم: 1- امیرحسین عرب (قزوین) 2- محمد ناصری (بوشهر) 3- امیرحسین عاقل منش (گیلان) 4- حسین دادخدازاده (کرمان) 5- سعید غلامی (چهارمحال و بختیاری) 6- سجاد کرمانیه (یزد) 7- محمدرضا شکری (گلستان) 8- حسین محمدی (زنجان) 9- امید آهنگر (گلستان)

    66 کیلوگرم: 1- محمدجواد ترکاشوند (قزوین) 2- سعید غلامی (سیستان و بلوچستان) 3- امین دیدار (چهارمحال و بختیاری) 4- محمد سدنی (گلستان) 5- پارسا شایسته (گیلان) 6- امیرمحمد کرد (کرمان) 7- محمدمتین نظری (زنجان) 8- امیرمهدی عسگری (کرمان) 9- محمدرضا اسپرغم (بوشهر) 10- علی اکبر سروری (خراسان جنوبی)

    74 کیلوگرم: 1- سید محد چوبچیان (گیلان) 2- مهدی هادی پور (قزوین) 3- سجاد صالحی (بوشهر) 4- امیرحسین محکمی (کرمان) 5- سید مرتضی میرحسینی (یزد) 6- جواد میرزایی (چهارمحال و بختیاری) 7- عرفان زمانی (گلستان) 8- سلمان کیخی پور (سیستان و بلوچستان) 9- حمیدرضا خداکرمی (زنجان) 10- حسین جمالی (خراسان جنوبی)

    84 کیلوگرم: 1- رضا نجفی (گیلان) 2- آرشام بهرام زاده (قزوین) 3- سپهر رباهی (بوشهر) 4- سید محمد حسینی (گلستان) 5- رضا خدابنده لو (زنجان) 6- مصطفی طارقی (سیستان و بلوچستان) 7- حسن خزایی (کرمان) 8- محمد ساکت یزدی (یزد)

    96 کیلوگرم: 1- ابوالفضل رمضانی (گیلان) 2- سید احسان اسماعیلی پور (کرمان) 3- نیما محمدی (بوشهر) 4- رسول صفی (چهارمحال و بختیاری) 5- امیرحسین جهانشاهی (گلستان) 6- امیرحسین مافی (قزوین) 7- علیرضا تاج آبادی (یزد) 8- سعید هراتی (سیستان و بلوچستان) 9- پوریا ارکان (زنجان) 10- صادق جدی (خراسان جنوبی)

    120 کیلوگرم: 1- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) 2- حسین نوروزی (گیلان) 3- علی وردان (گلستان) 4- محمدامین عبدولی (بوشهر) 5- مسعود زیدآبادی (کرمان) 6- رامین شاه قلعه (قزوین) 7- مسعود فلاحتی (یزد) 8- حسین رستمی (زنجان)



    http://iawf.ir/lnks/46968/-.aspx