• پس از برگزاری دومین مرحله کنترل مربیان مناطق یک، دو و سه کشور/

      اسامی مربیان درجه ملی و ملی ستاره دار اعلام شد

      • ۱۳:۳۵ ۱۳۹۵/۶/۳۱

      اسامی مربیان درجه ملی و ملی ستاره دار (3 و 2 سابق) در منطقه های 1، 2 و 3 پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم، اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان درجه ملی مناطق 1، 2 و 3 کشور پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم مربیان در روزهای 3 تا 5 شهریورماه، به شرح زیر اعلام شد.




      اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار (درجه 2 سابق)

      کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 زمان: 3 تا 05/06/1395    مکان: زنجان   مرحله دوم

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      کریم باقرزاده

      آ.شرقی

      2

      منصور سیفی

      آ.شرقی

      3

      صابر بروشک

      آ.شرقی

      4

      یوسف اصل ذاکر

      آ.شرقی

      5

      منصور وقاری

      آ.شرقی

      6

      یوسف جهانی

      آ.شرقی

      7

      وحید دژم خوی

      آ.شرقی

      8

      فرید دژم خوی

      آ.شرقی

      9

      حسین کرمی

      آ.شرقی

      10

      جواد بیرامی

      آ.شرقی

      11

      جعفر درویش آلی

      آ.غربی

      12

      علی نژادرضا

      آ.غربی

      13

      سعید شجاعی راد

      آ.غربی

      14

      میرحسن موسوی

      آ.غربی

      15

      شهریار توکلی

      آ.غربی

      16

      ایرج صنعتی

      آ.غربی

      17

      فخرالدین صادقی

      آ.غربی

      18

      محمد فتاحی

      آ.غربی

      19

      امید نصراله پور

      آ.غربی

      20

      سردار فداکار مکری

      آ.غربی

      21

      آرش مطیعی

      آ.غربی

      22

      خضر آگوشی

      آ.غربی

      23

      حسین برزگر

      آ.غربی

      24

      رضا فرضی زاده

      اردبیل

      25

      محمدرضا قائدی

      زنجان

      26

      مهدی نجفی

      زنجان

      27

      وحید درامی مقدم

      زنجان

      28

      جلیل بیگدلی*

      زنجان

      29

      علی جعفری*

      زنجان

      30

      یوسف محمدی

      زنجان

      31

      مجید نوروزی

      همدان

      32

      حمیدرضا کلهر

      مرکزی

      33

      کامل محمدزاده

      زنجان

      * تنزلی­های درجه یک.

       

       

      اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار (درجه 2 سابق)

      کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 مرحله دوم (3 تا 05/06/1395) منطقه آموزشی 3 (قم)

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      رسول سعیدپناه

      البرز

      2

      میلاد محمدنژاد

      البرز

      3

      حمید خالق وردی

      البرز

      4

      محمدابراهیم حسن پور اسکستانی

      البرز

      5

      رسول قربانی

      اصفهان

      6

      علی اصغر ممتاز

      اصفهان

      7

      محسن علی ملکی

      اصفهان

      8

      سیدمحمد موسوی

      اصفهان

      9

      ناصر یوسفی

      اصفهان

      10

      اسماعیل حیدریان

      اصفهان

      11

      امید شیرانی

      اصفهان

      12

      محمد رفیعی دولت آبادی

      اصفهان

      13

      تقی حبیبی خوزان

      اصفهان

      14

      فرهاد شیرانی

      اصفهان

      15

      علی رضا خسروی

      اصفهان

      16

      مصطفی الماسی کاکاوندی

      اصفهان

      17

      محمد رجبی

      اصفهان

      18

      مهدی زارع

      اصفهان

      19

      عبدالرحیم فاتحی دستجردی

      اصفهان

      20

      ابوذر شیرانی

      اصفهان

      21

      علی شریعتی

      اصفهان

      22

      محمدرضا زینعلی

      اصفهان

      23

      عباس اصانلو

      تهران

      24

      امیراله بوربور

      تهران

      25

      شاهین عباسیان

      تهران

      26

      مجتبی مینایی پور

      تهران

      27

      محسن فهیمی

      تهران

      28

      هاشم پورفرید

      تهران

      29

      محمد بختیاری

      تهران

      30

      مجید علی آبادی

      تهران

      31

      نوید مسلمی

      تهران

      32

      عباس ابراهیمی

      تهران

      33

      علی محمودی

      تهران

      34

      مهدی مغانی

      تهران

      35

      حمید فلاحی عرب

      تهران

      36

      سیاوش سرلک

      تهران

      37

      محمدرضا قیاسوند

      تهران

      38

      حیدر حمزه لو

      تهران

      39

      حسین زلفی

      تهران

      40

      گودرز عشقی (رادمهر)

      تهران

      41

      حسن بختیاری

      تهران

      42

      یوسف علی اسکندرزاده

      تهران

      43

      فرهاد ببری احمدی

      تهران

      44

      یاسر نورزایی

      تهران

      45

      محمدحسین خالقی فر

      تهران

      46

      فرزان بهرامی

      تهران

      47

      رحیم عبداله زاده

      تهران

      48

      غلام علی محمدنژاد

      تهران

      49

      احمد اسفندیاری

      تهران

      50

      رضا کریمی شهربابک

      تهران

      51

      امیر یوسفیان

      تهران

      52

      مجید کربلایی

      تهران

      53

      علی عبد فروتن

      تهران

      54

      حبیب شاه محمدیان

      تهران

      55

      حبیب اله تیموریان

      تهران

      56

      جعفر بیات

      تهران

      57

      رمضان علی احمدی نیکو

      تهران

      58

      بحرعلی ملکی

      تهران

      59

      ولی اله جلالی فرد

      تهران

      60

      حسن زینالی طرقی

      تهران

      61

      نبی نادری

      تهران

      62

      مهدی زینی وند مقدم

      تهران

      63

      کامران شهبازی

      تهران

      64

      داود گودرزی

      تهران

      65

      عین اله جلال وند

      تهران

      66

      رضا نوری نژاد

      تهران

      67

      محمود اکبرزاده

      تهران

      68

      داود اکبرزاده

      تهران

      69

      بخش علی ملکی

      تهران

      70

      سیامک علیایی

      تهران

      71

      سید علی شادپور

      تهران

      72

      ناصرالدین خان محمدزاده

      تهران

      73

      جواد کریمی

      تهران

      74

      کاظم محسنی نیا

      تهران

      75

      مجید بوربور

      تهران

      76

      مرتضی بهاری

      تهران

      77

      محسن پیمان

      تهران

      78

      داود حبیبی

      تهران

      79

      محمد برائتی

      تهران

      80

      نادر هلالی

      تهران

      81

      محمدرضا ابویی

      چ.ب

      82

      قدرت اله مدرسی

      چ.ب

      83

      رسول تبریزیان

      چ.ب

      84

      مهدی باقری

      قم

      85

      مهدی پودنکی

      قم

      86

      مرتضی عزیزی

      مرکزی

      87

      فخرالدین روان بخش

      مرکزی

      88

      محسن باقری

      مرکزی

      89

      عظیم جمشیدی فر

      مرکزی

      90

      امید زارعی

      مرکزی

      91

      وحید اقلیمی

      مرکزی

      92

      شهرام رونقی

      مرکزی

      93

      مسعود رضایی

      مرکزی

      94

      وحید اسماعیلی

      مرکزی

      95

      سیدسعید سجادی

      مرکزی

      96

      سعید سبزی

      مرکزی

      97

      مهدی علی محمدی

      مرکزی

      98

      میراکبر بهاری

      مرکزی

      99

      رضا عبدلی

      مرکزی

      100

      محمد مرزبان

      مرکزی

      101

      سهراب شیخی نژاد

      مرکزی

      102

      ابوالفضل شیخی نژاد

      مرکزی

      103

      احمد ملکی

      مرکزی

      104

      محسن وزیری*

      قم

      105

      احمدرضا فولادی*

      تهران

      106

      علی اصغر باقری*

      تهران

      107

      محمد آغچه*

      تهران

      108

      رضا یوسفی*

      البرز

      109

      محمد نقوی راوندی*

      اصفهان

      110

      ابوالفضل باغبان*

      اصفهان

      111

      سعید انصاری*

      اصفهان

      112

      احمد مولایی*

      البرز

      113

      تورج آریا*

      البرز

      114

      حمیدرضا درویشی*

      همدان

      115

      رسول احمدی*

      اصفهان

      116

      رضا پیروزبخت

      اصفهان

      117

      خیراله غلامی*

      تهران

      118

      ابراهیم ریحانی پور*

      تهران

      119

      غلام علی فتاحی*

      تهران

      120

      ولی درویش نژاد*

      تهران

      121

      اسماعیل اسلامی*

      تهران

      122

      حسن نامیان

      قم

      123

      یداله برات پور

      چ.ب

      124

      فرامرز صالحی*

      اصفهان

      125

      محمد حسنی

      قم

      126

      محسن طاهری*

      اصفهان

      127

      افشین الماسی

      البرز

      128

      محمدرضا تاجیک**

      تهران

      129

      علی اصغر بتویی**

      تهران

      130

      منصور رهبریان**

      تهران

      131

      مازیار شفیع زاده**

      تهران

      132

      محمود غدیری**

      تهران

      133

      حسین محمدی**

      تهران

      134

      رحمت اله رشیدی**

      تهران

      135

      میثم ترکمان**

      تهران

      136

      علی پرویز**

      تهران

      137

      مهرداد امیرچالی**

      تهران

      138

      بشیر یارمحمد توسکی**

      تهران

      139

      شهاب یارمحمدتوسکی**

      تهران

      140

      وحید زرگران**

      تهران

      141

      سعید خانلرخانی**

      تهران

      142

      محمود علیرضایی**

      تهران

      143

      سجاد لشنی**

      تهران

      144

      ذبیح اله ولی پوریان**

      تهران

      145

      حمیدرضا کمالی دولت آبادی**

      تهران

      146

      محمد شیخی**

      تهران

      147

      حسین علی جمشیدی**

      تهران

      148

      مهدی سهیلی جو

      اصفهان

      149

      بهمن صیادی**

      اصفهان

      150

      علی رضا شیخ ریحانی

      تهران

      151

      قادر احمدزاده

      تهران

      152

      محمدرضا مشمع چیان**

      تهران

      153

      محمدرضا بهبودی

      تهران

      154

      احمدرضا رودباری

      تهران

      155

      ولی اله شکرانه

      تهران

      156

      مجید رحیمی

      تهران

      157

      سجاد سفیدآبی

      البرز

       (*) تنزلی­های درجه یک.

      (**) صدور دفترچه سال 95-1394 (کلاس پیام نور البرز تهران).

       

       

      اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

      (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور

      زمان: 3 تا 05/06/1395                  مکان: ساری                مرحله دوم

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      حمید باوفا

      خ.رضوی

      2

      حسن طهماسبی

      گلستان

      3

      محمدحسین سیدالنگی

      گلستان

      4

      کمیل رحیمی النگی

      گلستان

      5

      مصطفی بالاجاده

      گلستان

      6

      عیسی شمس ناتری

      مازندران

      7

      اصغر اسدی

      مازندران

      8

      علی خلعتبری

      مازندران

      9

      علی اکبر افشار

      مازندران

      10

      امیرحسین بالی لاشک

      مازندران

      11

      مرتضی قربانی

      مازندران

      12

      احمد سیاوشی

      مازندران

      13

      مهرنوش شاهرخی

      مازندران

      14

      محسن دلیری

      مازندران

      15

      غلام رضا کلانتری

      مازندران

      16

      عمران زارعی

      مازندران

      17

      سیدمحمدباقر علی پور

      مازندران

      18

      حسین گوران

      مازندران

      19

      کیوان بوداغی

      مازندران

      20

      یوسف اسماعیل زاده

      مازندران

      21

      حسن عزیزی

      مازندران

      22

      بختیار تقوی نیا

      مازندران

      23

      محمد نیازی

      مازندران

      24

      وحید منصوری

      مازندران

      25

      مهدی علی نژاد

      مازندران

      26

      ستار صرفه جو

      مازندران

      27

      سیدعلی خدایی

      مازندران

      28

      حسین اسماعیلی

      مازندران

      29

      همت مسلمی جویباری

      مازندران

      30

      جعفر عرب زاده

      مازندران

      31

      علی اصغر نصیری خلیلی

      مازندران

      32

      بهروز نیک نژاد

      مازندران

      33

      ستار شیرآقایی

      مازندران

      34

      علی دومیرکلاهی

      مازندران

      35

      اباذر باقری

      مازندران

      36

      شهرام مردانی

      مازندران

      37

      محمود حسن نیا

      مازندران

      38

      محمد نقی پور

      مازندران

      39

      فرزاد نبی زاده

      مازندران

      40

      قربان علی حیدری آلاشتی

      مازندران

      41

      مسعود نعیمایی

      مازندران

      42

      مظفر فولادی

      مازندران

      43

      رامین قربانی

      مازندران

      44

      یاسر عظیمی

      مازندران

      45

      محمد خزایی پول

      مازندران

      46

      یاسر خال پور علمدار دهی

      مازندران

      47

      احمد علی داد

      مازندران

      48

      گودرز صیدانلو

      مازندران

      49

      محمود اسماعیل پور*

      مازندران

      50

      محمدرضا ویس مرادی*

      البرز

      51

      علی بابا نادعلیان*

      سمنان

      52

      حسین نقیبی*

      مازندران

      53

      محمدعلی پوریوسف*

      مازندران

      54

      محمدرضا جهان دیده**

      تهران

      55

      ابوالفضل اختیاری**

      تهران

      56

      علی اکبر میرزایی**

      تهران

      57

      سیدمحمد انتظام(2)

      خ.رضوی

      58

      حسین جعفری

      خ.شمالی

      59

      جواد اسماعیل زاده

      خ.شمالی

      60

      علی میرابی

      خ.شمالی

      61

      امین امینی

      خ.شمالی

      62

      علی اصغرزاده

      خ.رضوی

      63

      سیدامید علوی زاده

      خ.شمالی

      64

      یوسف ولی زاده

      خ.شمالی

      65

      حمید قشنگ

      خ.رضوی

      66

      مهرداد نقدعلیپور*

      تهران

      67

      مهدی گودرزی

      تهران

      68

      علی رضا فرازمند

      مازندران

      69

      ابراهیم اسلامی

      مازندران

      70

      مجتبی باباجانزاده

      مازندران

      71

      هوشنگ نیک نژاد

      مازندران

      72

      محمدهادی نجفی

      مازندران

       

      * از شماره 57 تا 65 در کنترل مرحله اول در مشهد (30/4 تا 01/05/1395) شرکت کرده­اند.

      * صدور دفترچه درجه 2، سال 1395 است (دانشگاه پیام نور).

      ** صدور سال 1394.

       

       

      اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

      کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 مرحله دوم (3 تا 05/06/1395) منطقه آموزشی 2 (زنجان)

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      حسن حاتمی

      آ.شرقی

      2

      حمید ملکی

      آ.شرقی

      3

      یوسف سرمستی

      آ.شرقی

      4

      مهدی اسدی

      آ.شرقی

      5

      جاوید احمدی آذر

      آ.شرقی

      6

      حسین مکاری خوش بین

      آ.شرقی

      7

      نادر صدیق زاده

      آ.شرقی

      8

      شاپور تقی زاده

      آ.شرقی

      9

      علی دنیوی

      آ.شرقی

      10

      مصطفی یگانه فتحی

      آ.شرقی

      11

      حامد غلامرضایی

      آ.غربی

      12

      داود عدالت نمون

      آ.غربی

      13

      یحیی حاکمی

      آ.غربی

      14

      یوسف محمدزاده

      آ.غربی

      15

      شهرام آگین

      آ.غربی

      16

      جواد قویدل

      آ.غربی

      17

      مقصود احمدی

      آ.غربی

      18

      کاظم شیردل

      آ.غربی

      19

      جمال صدیقی

      آ.غربی

      20

      رضا قمری

      آ.غربی

      21

      کمال کارشی

      آ.غربی

      22

      شیرکو سلطانی

      آ.غربی

      23

      جواد اسماعیلی

      آ.غربی

      24

      کامران آقایی

      آ.غربی

      25

      پوریا وزیری

      آ.غربی

      26

      مهدی صدفی

      اردبیل

      27

      بهزاد حبیب زاده

      اردبیل

      28

      بهرام چهران

      زنجان

      29

      میثم حیدری

      زنجان

      30

      مرتضی رجبی

      زنجان

      31

      پژمان جعفری

      زنجان

      32

      آرش رخت ملکی

      زنجان

      33

      ناصر حسنی

      زنجان

      34

      مجید درامی مقدم

      زنجان

      35

      یوسف حسن لو

      زنجان

      36

      حسین رستمی

      زنجان

      37

      رسول خلفی

      زنجان

      38

      منصور اسدی

      زنجان

      39

      باقر غنی زاده

      زنجان

      40

      مسعود پیری

      زنجان

      41

      اسلام کرمی

      زنجان

      42

      یاور غفاری

      زنجان

      43

      عبداله رضایی مبشر

      زنجان

      44

      یحیی احمدی

      زنجان

      45

      احمد محمدی

      زنجان

      46

      منصور ایمانی

      زنجان

      47

      بهروز تلخابی

      زنجان

      48

      بهروز مهری

      زنجان

      49

      مسعود بیات

      زنجان

      50

      مهدی بیگدلی

      زنجان

      51

      رشید محمدی

      زنجان

      52

      اصغر بشیری

      آ.شرقی

      53

      فتح اله قزلباش

      زنجان

      54

      حسن نادی

      زنجان

      55

      جمال اسدی

      زنجان

      56

      امیرعلی آقاولی جماعت

      زنجان

      57

      محمدرضا میرزایی

      زنجان

      58

      سعید فروزنده

      زنجان

      59

      حسن ملایی

      زنجان

      60

      جعفر علی محمدی

      زنجان

      61

      رضا مرادی فرد

      زنجان

      62

      حسین زنگی (نیکو اقبال)

      تهران

      63

      محسن باقری

      زنجان

      64

      محمدرضا قلم چی

      زنجان

      65

      مصطفی بیگدلی

      زنجان

      66

      مجید آز

      گیلان

      67

      محمد علامیر حور

      بوشهر

      68

      عمران محمدی

      زنجان

      69

      میرمجتبی حسینی

      آ.غربی

      70

      میرمصطفی حسینی

      آ.غربی

      71

      رسول محمدی

      رنجان

      72

      علی بازرگان

      زنجان

      73

      محمدامین محمدپور*

      آ.غربی

      74

      اسکندر احمدی

      زنجان

      75

      جمال مجیدی

      زنجان

      76

      علی کبیری

      آ.شرقی

      77

      نوح اله امیرخانی*

      زنجان

      78

      ناصر سهامی*

      زنجان

      79

      سعید محمدی آرام

      همدان

      80

      بیژن رمضانی سپیده

      همدان

      81

      مصطفی معصومی**

      زنجان

      82

      علی اصغر اسکندری**

      زنجان

      83

      رضا قاسمی فرد

      زنجان

      84

      پوریا جعفری

      زنجان

      85

      سیدحسین حیات الغیبی

      لرستان

      86

      حجت رسولی

      قزوین

      ü از شماره 51 تا آخرین شماره به شرط شرکت در آزمون کنترلی آذر ماه سال جاری ثبت نام و شرکت داده شده­اند.

      * صدور دفترچه درجه 2، سال 1395 است (دانشگاه پیام نور).

      ** صدور سال 1394.

       

      اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

      کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 مرحله دوم (3 تا 05/06/1395) منطقه آموزشی 3 (قم)

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      1

      مهدی طوقانی ریزی

      اصفهان

      2

      محمد طوقانی

      اصفهان

      3

      میلاد محمدی گشنیز

      اصفهان

      4

      سعید جامعی

      اصفهان

      5

      علی شیرانی راد

      اصفهان

      6

      فلامرز خوراسگانی

      اصفهان

      7

      فیروز زمانی

      اصفهان

      8

      عبداله شیری

      اصفهان

      9

      محمدجواد قائدی

      اصفهان

      10

      ایمان عیاری

      اصفهان

      11

      محمودرضا باوفا

      اصفهان

      12

      حجت اصغری

      اصفهان

      13

      غلام رضا ضیایی

      اصفهان

      14

      رضا شبان

      اصفهان

      15

      مجتبی سرمستی

      اصفهان

      16

      امیرحسین دشتبان

      اصفهان

      17

      فرشاد کیانی

      اصفهان

      18

      محمدعلی اسلامی

      اصفهان

      19

      اصغر اشنویی

      اصفهان

      20

      سیدمحمد سیدی

      اصفهان

      21

      علی اصغر برازنده

      اصفهان

      22

      علی اصغر جباری

      اصفهان

      23

      سیدمحمد خوارزمی

      اصفهان

      24

      جواد قربانی

      اصفهان

      25

      جواد ماشااله لتحوری

      اصفهان

      26

      سیروس صاعدی

      اصفهان

      27

      حبیب علیمرادی

      اصفهان

      28

      فریبرز ریسی

      اصفهان

      29