• مامیاشویلی: رئیس جمهور از مشکلات ما آگاه است

   پوتین گفت کشتی برای المپیک راه دشواری پیش رو دارد

   • ۱۰:۴۵ ۱۳۹۴/۸/۲۶
   میخاییل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه پس از نشست مشترک با رئیس جمهور این کشور گفت: پوتین به خوبی از تمامی مسائلی که برای ما اتفاق می افتد آگاه است و تقریبا در مورد تمامی مشکلاتی که ما با آن روبرو بودیم صحبت کرد

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، میخاییل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه گفت: ولادمیر پوتین جلسه ای را با روسای فدراسیون های ورزشی برگزار کرد که در این جلسه وزیر ورزش و رئیس کمیته المپیک روسیه نیز حضور داشتند.

   وی ادامه داد: این جلسه به منظور پشتیبانی از تیم های ورزشی روسیه در المپیک 2016 برزیل برگزار شد و نتایج خوبی را نیز در بر داشت.

   مامیاشویلی تصریح کرد: در این جلسه در مورد تمامی مسائل از جمله مشکل حاد دوپینگ بحث و تصمیم گیری شد.

   عضو هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی اظهار داشت: پوتین در این جلسه شرایط کشتی را در زمان باقی مانده تا المپیک را دشوار دانست و برای موفقیت تیم های ما ابراز امیدواری کرد.

   وی در مورد مرکز هنرهای رزمی سوچی که در اختیار فدراسیون روسیه قرار داده شده است گفت: این مرکز با استاندارهای بین المللی ساخته شده است و من مطمئن هستم این مرکز به ما فرصت خواهد داد تا پیشرفت های بیشتری در کشتی داشته باشیم.

    مامیاشویلی در مورد جلسه سمینار اتحادیه جهانی در سوچی خاطرنشان کرد: در این جلسه در مورد نحوه قضاوت و چینش داوران در رقابت های المپیک تصمیم گیری خواهد شد.