• مرحله دوم رقابت های لیگ کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور- خانه کشتی شماره 2 تهران/

      مرکز جراحی پاستور اندیمشک قهرمان مسابقات فرنگی شد
      رده بندی انفرادی و تیمی مشخص شد

      • ۱۷:۳۰ ۱۳۹۳/۵/۳۰
      مرکز جراحی اندیمشک قهرمان رقابت های کشتی فرنگی مرحله دوم مسابقات کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله دوم لیگ کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور روزهای 29 و 30 مرداد ماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد.

      در پایان مسابقات کشتی فرنگی که با حضور شش تیم و به صورت دوره ای برگزار شد تیم مرکز جراحی پاستور اندیمشک با 5 پیروزی و بدون شکست قهرمان شد.

      رده بندی تیمی و انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:


      رده بندی انفرادی:
      59 کیلوگرم: 1- سامان عبدولی (نفت مسجد سلیمان) 2- عبدالمحمد پاپی (اندیمشک) 3- مصیب اکبری (پیام نوری) 4- محمد سلطانی (کرج) 5- ایمان داودی (صبای قم)
      66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند (اندیمشک) 2- اباذر نورزاده (کرج) 3- وحید میرفتح الهی (صبای قم) 4- فرشاد عیسوند (نفت مسجد سلیمان) 5- عباس هوشمند (صبای قم)
      71 کیلوگرم: 1- رامین طاهری (نفت) 2- رسول گرمسیری (اندیمشک) 3- برومند اصلان (پیام نور) 4- فرشاد بلفکه (کرج) 5- جعفر توسلی (صبای قم) 6- داود رستمی (شهدای هفتم تیر)
      75 کیلوگرم: 1- فرشاد رستمی کیا (اندیمشک، 2- وحید بابایی جعفری (نفت مسجد سلیمان) 3- امیرحسین مولایی (صبای قم) 4- مهرداد بهرامی (شهدای هفتم تیر) 5- میثم شریفی (پیام نور)
      80 کیلوگرم: 1- مهدی هدایی (اندیمشک) 2- علی زینتی رفا (قم) 3- علی شریفی (نفت مسجد سلیمان) 4- مهدی ابراهیمی (شورای شهر کرج)
       85 کیلوگرم: 1- داود عابدین زاده (شورای شهر کرج) 2- سامان عزیزی (شهدای هفتم تیر) 3- میلاد خسروی (صبای قم) 4- مصطفی خاقانی (اندیمشک) 5- ابوالضل فلاح دوست (پیام نور) 6- محمد رسولی (نفت مسجد سلیمان)
      98 کیلوگرم: 1- مصطفی صالحی زاده (نفت مسجد سلیمان) 2- صمد کاظمی (پیام نور) 3- علی علیاری (شهدای هفتم تیر) 4- حسین فتحی زاهد (صبای قم) 5- مهدی پورشایان (پیام نور) 6- مهدی زودآشنا (شورای شهر کرج)
      130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (اندیمشک) 2- مسعود نعمت چگانی (نفت مسجد سلیمان) 3- مهدی نوری (صبای قم) 4- بهنام شجعی (شهدای هفتم تیر) 5- پارسا نظری (پیام نور)



      رده بندی تیمی:
      1- مرکز جراحی پاستور اندیمشک 5 برد
      2- صبای قم 4 برد
      3- نفت مسجد سلیمان 3 برد
      4- دانشگاه پیام نور 2 برد
      5- شورای اسلامی شهر کرج 1 برد
      6- شهدای هفتم تیر تهران بدون برد

      ملاک پیروزی این رقابت ها امتیاز مثبت بیشتر بود.



اتوماسیون اداری ژوبین