• هفته سوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد/

      اسامی داوران و ناظران رقابت‌ها

      • ۱۳:۲۱ ۱۳۹۲/۷/۱

      داوران و ناظران هفته سوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد جام خلیج فارس مشخص شدند.


      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت‌ها از ساعت 17 روز جمعه 5 مهرماه در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

       

       بر این اساس اسامی داوران و ناظران این رقابت‌ها به شرح زیر است:

       

      گروه یک:

       

      نساجی مازندران- شهدای ساری (میزبان قائم شهر- سالن امام علی حبیبی)
      ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: اصغر انصاری (تهران)
      نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی شهرستان قائم شهر: عباد دلیلی
      هیأت ژوری: عین‌اله محمدی (تهران)
      داوران: اکبر صوفی (تهران) غلامرضا طاهرخانی (قزوین) وحید خوش طینت (تهران)

       


      لوازم خانگی حاجی زاده گنج افروز- شهید هاشمی نژاد بهشهر (میزبان بابل- سالن گنج افروز)
      ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: فرج‌اله شب نورد (گیلان)
      نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت شکتی شهرستان بابل: علی اعظم خلیل پور
      هیأت ژوری: اصغر محمدی (تهران)
      داوران: سید محمد عابد هاشیم نسب (تهران) نادر مرادی راد (تهران) عباس کارگرپور (تهران)

       


       پاس قوامین (ناجا) – وحدت رشت (میزبان تهران- سالن شهدای هفتم تیر)
      ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ: حجت اله گودرزی (تهران)
      نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان تهران:‌ نقی کلانتری
      رئیس سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: محمد ابراهیم امامی
      هیأت ژوری: طاهر محمدعلی زنگنه (تهران)
      داوران: محمد ربیع پور (مازندران) امیرحسین رهنما (سمنان) محسن عبداللهی (مازندران)

       


      گروه دو:

       

      فولاد ماهان سپاهان اصفهان- شهید بصیر فریدن کنا (میزبان اصفهان – سالن 17 شهریور)
      ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: اکبر پساوند (فارس)
      نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان اصفهان: علیرضا میرواحدی
      هیأت ژوری: سید علی گرمرودی (اردبیل)
      داوران: عباس شجاعی (فارس) – غلامحسین مرتضوی (فارس) محمدرضا رحیمی (کهکیلویه و بویراحمد)

       

      شهدای شیرگاه- هیأت کشتی رستم کلا (میزبان  شیرگاه – سالن حر)
      ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: رضا غلامی (تهران)
      نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی شهرستان شیرگاه: حامد عباس پور
      هیأت ژوری: محمد عادل پور (زنجان)
      داوران: ناصر فروتن (تهران) فریدون بخشی نژاد (گیلان) ابوالفضل سبزعلی (تهران)

       


      گروه ساختمانی کفایتی - استراحت