نسخه چاپی

هفته اول دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد- جام خلیج فارس/

اسامی داوران و ناظران رقابت‌ها

  • ۱۱:۴۳ ۱۳۹۲/۶/۱۸
  • هفته اول دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد روز یکشنبه 24 شهریورماه برگزار می‌شود.


    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی داوران و ناظران این رقابت‌ها که از ساعت 17 برگزار خواهد شد به شرح زیر است:

     

    گروه یک:

     

    نساجی مازندران- پاس قوامین ناجا (میزبان قائم شهر- سالن امامعلی حبیبی)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقاتک فرج‌اله شب نورد (گیلان)
    نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی شهرستان قائم شهر: عباد دلیلی (مازندران)
    هیأت ژوری: سید علی سید گرمرودی (اردبیل)
    داوران: سید محمد افتخاریان (البرز) غلامرضا طاهرخانی (قزوین) مسعود رستمی پور (تهران)

     


    لوازم خانگی حاجی زاده گنج افروز- شهدای ساری (میزبان بابل- سالن گنج افروز)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: محمدتقی حاج میری (مازندران)
    نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی شهرستان بابل: علی اعظم خلیل پور (مازندران)
    هیأت ژوری: احمد حاج آقا پور (تهران)
    داوران: ناصر بافرانی (تهران) محمدحسین تقوی جورابچی (تهران) رضا علی اصغری (گیلان)

     


    شهید هاشمی نژاد بهشهر- وحدت رشت (میزبان بهشهر – سالن تختی)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: اصغر انصاری (تهران)
    نماینده فدراسیون و دبیر هیأت کشتی استان مازندران: غلامرضا نوری زاده (مازندران)
    هیأت ژوریک احمد دامغانی نژاد (تهران)
    داوران: حمید امامی (خراسان رضوی) اکبر نصیری (زنجان) رضا صالح آبادی (خراسان رضوی)

     

     

    گروه دو:

     

    شهید بصیر فریدون کنار – گروه ساختمانی کفایتی (میزبان سالن شهدای فریدونکنار)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: پرویز عرب (تهران)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی شهرستان فریدون‌کنار: فرشید قدیمی (مازندران)
    هیأت ژوری: عین اله محمدی (تهران)
    داوران: فریدون عابدین نژاد (البرز) علی اکبر انصاری (تهران) وحید خوش طینت (تهران)

     


    شهدای شیرگاه- فولاد ماهان سپاهان (میزبان شیرگاه سالن حر)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: بیژن رشنو (تهران)
    نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی شهرستان شیرگاه: حامد عباس پور (مازندران)
    هیأت ژوری: اصغر محمدی (تهران)
    داوران: بابک امجدی (تهران) ایرج منصوری (تهران) ولی اله شربتی (گلستان)

     

    http://iawf.ir/lnks/34984/-.aspx