• اسامی مربیان استعداد یاب سراسر کشور مشخص شد

      پیرو پیگیری های مسئولان فدراسیون کشتی اسامی مربیان استعداد یاب سراسر کشور با همکاری کمیته مربیان فدراسیون کشتی و هیئتهای کشتی سراسر کشور مشخص شد

      • ۱۴:۲۶ ۱۳۸۶/۶/۳۱

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی ؛ قرار است بزودی کمیته استعداد یابی فدراسیون کشتی با همکاری کمیته مربیان ایران از این مربیان برای حضور در یک جلسه توجیهی بمنظور هماهنگ کردن کلیه برنامه های مورد نظر دعوت بعمل آورد.

       
      استان ایلام :
      1- مهرداد جنگلی
      2- غلامرضا جهانبخشی
      3- محمد تقی امیدی
      4- محراب جنگلی
      5- محمدنقی امیدی
      6- قبادعلی عبدی
      7- علی محمد صلاح خان
      8- نادر کرمی
      9- علیرضا رازی
      10- محمد میرائن
      11- عزالدین عزیزمطهری

      استان اردبیل :
      1- یعقوب جوان صالحی
      2- ناهید عباسی
      استان خراسان رضوی :
      1- قاسم امانی فیلابی
      2- جواد اسماعیل پور
      3- اسماعیل تاتاری
      4- کاظم کمالی
      5- هاشم عفت پنا
      6- علیرضا اطاقی
      7- فضل اله دهنوی
      8- محسن نادری خادم

      استان قم :
      1- ناصر مهرآزاد
      2- افشین میرصالحی

      استان قزوین :
      1- احمد مقدم
      2- محمود حیدری
      3- غلامرضا مقدم
      4- خسرو پیشرو
      5- حسن احمدی
      6- محمد خرمن بیز
      7- کوروش رحمانی
      8- مرتضی اسماعیلی(فرنگی)

      استان زنجان :
      1- منصور مهاجری
      سیستان و بلوچستان :
      1- ابراهیم ناروئی
      2- حبیب زورقی
      3- علیرضا شهرکی مهاجر
      4- حامد بربری فکور
      5- اسماعیل جعفری زاده

      استان همدان :
      1- سعید گودرزی
      2- تورج ظفری
      3- حاج رضا سامعی
      4- علیرضا مخزنی
      5- غلامرضا مؤذن
      6- حاج حسین بختیاری
      7- حاج حسین لفانی
      8- سید نورالدین جعفری
      9- حاج عبدالله کاظمی روشن
      10- محمد ایرانی

      استان سمنان :
      1- فرهاد اصغرزاده زند
      2- حمیدرضا عرب
      3- محمود دزیانیان
      4- علی بابا نادعلیان
      5- عربعلی طوسی

      استان تهران:
      آزاد :
      1- اسماعیل ابرقوئی
      2- اکبر فلاح
      3- علی حق وردی
      4- اسماعیل پلویی
      5- ارسلان پیروز
      6- هاشم حبیبی
      7- رسول حبیبی
      8- علی برخور
      9- ابراهیم خیرالله زاده
      10- اسرافیل دودانگه
      11- محمدحسین خورشیدی
      12- عزیزاله سیف
      13- علی شاه محمدیان
      14- نصرت شریف زاده
      15- حاج مهدی شیرگیر
      16- حسن صالح پور
      17- فریدون عرب
      18- صفر میرزائی
      19- محسن کاوه
      20- هاشم کلاهی
      21- مرتضی لطیفی
      22- احمد نجاریان
      23- حسن معاونیان
      24- داود نادری
      25- منوچهر نورمحمدی
      26- محمدباقر بهرامی
      27- سیدحسین میرزائی
      28- حسین فضلیان
      29- جواد لشنی
      30- تقی اکبرنژاد
      31- خلیل شیخ سفلا
      32- اکبر سبزعلی
      33- جعفر لشنی
      34- محمد قاسمی
      35- محمد ذوالفقاری
      36- رضا جهان بزرگی
      37- محمدرضا نوایی
      38- منوچهر اینانلو
      39- رضا حسین یزدی
      فرنگی:
      1- عبداله زارع
      2- حشمت اله زارع
      3- مهدی هوریا
      4- خسرو نظافت دوست
      5- علی الهیاری
      6- غلامعباس بشیری
      7- راهب صفری
      8- محمدتقی فکری
      9- علی محمدیان
      10- ناصر نوربخش
      11- بهروز حضرتی پور
      12- علی اصغر رضائی
      13- صیاد افروزی
      14- محسن سوریان

      استان کردستان:
      1- شاهپور علی پناه
      2- جمشید خیرآبادی
      3- علی پیشوا
      4- عبداله ستوده
      5- صالح ضیا پرمراری
      6- علی فتاحی
      7- انور بابا میری
      8- علی صالحی
      9- برهان فاتحی

      استان لرستان :
      1- محمدحسین شفائی
      2- سیدعسگر موسوی
      3- تیمور پیامنی
      4- کریم هوشیاری
      استان آذربایجان غربی :
      1- کیومرث ایراندوست
      2- اسماعیل کیومرثی
      3- ابراهیم شاداب
      4- یوسفعلی ساعی
      5- پرویز درویش نژاد
      6- ابراهیم باپیر آقایی
      استان مرکزی :
      1- داوود سلیم آبادی
      2- داوود شادالله
      3- داود روهنده ( فرنگی )
      4- امید رجبی( فرنگی )

      استان گلستان :
      1- اویس ملاح
      2- سیدحسین حسینی
      3- رمضانعلی علیانی نژاد
      4- محمدرضا طهماسبی
      5- سجاد نظری
      6- داوود قنبری
      7- ابراهیم کوزه گری
      8- علی امیرخانی

      استان یزد :
      1- مهدی عندلیبی

      استان کهکیلویه و بویراحمد :
      1- نصرت الله فتحی
      2- حسین ابوالحسنی
      3- روانبخش محمدپور
      4- مهرداد فارسیمدان
      فرنگی :
      1- یعقوب حسینی
      2- بزرگزاد حبیبی
      3- روح الله نظری
      4- کامران گرگانی
      5- صادق حسینی

      استان کرمانشاه :
      1- یدالله یوسفی
      2- کیومرث تیرانداز
      3- پرویز سلیمان پور
      4- محسن حسینی
      5- فریبرز غیبی
      6- شهرام چایچی
      7- علیرضا کهریزی
      8- سلیمان رحیمی
      9- کامران قدرتی
      10- تورج مهری

      استان مازندران :
      مربیان آزاد
      1- اسماعیل دنگسرکی
      2- سید مصطفی میرعمادیان
      3- اردشیر عبدی
      4- علی خدائی
      5- سید محمد شجری
      6- محمد حسین دباغی
      7- علی شکری پور
      8- محمود حسن نیا
      9- علی خراسانی
      10- اکبر خجسته
      11- نادر ناظری
      12- فرامرز بوداغی
      13- آیت واگذاری
      14- جانعلی خسرونژاد
      15- نادر صدیقی
      16- حسین نقیبی
      17- محمود اسماعیل پور
      18- حسن اسماعیل پور
      19- مجتبی حسین پور
      20- امید اسماعیل پور
      21- شهرام مردانی
      22- حمیدرضا رضازاده
      23- مجید نصریت
      24- حامد عباسپور
      25- کوروش عزیزی
      26- عقیل حیدری
      27- ولی اله پوریوسف
      28- ذبیح‌اله محمدی
      29- عباس مجیدی
      30- محمدعلی یعقوب زاده
      31- رضا شاه منصوری
      32- حسن قلی زاده
      33- فرامرز منصوری
      34- ابراهیم اسلامی
      35- حمید آقاجانی
      36- کاظم نریمانی
      مربیان فرنگی
      1- حسن حسین زاده
      2- سعید شیرزاد
      3- بختیار تقوی نیا
      4- فرهاد اسماعیل نژاد
      5- ابراهیم رهبر
      6- سیدهاشم میرزاده
      7- علی محمد جباری
      8- بهمن طیبی
      9- مظفر فولادی

      استان خوزستان:
      1- لقمان رضایی
      2- عزیز ناقوسی
      3- کریم کاکاحاجی
      4- مهرزاد قلاوند
      5- بابک کریم زاده
      6- حیدر ناصری
      7- منصور قاسمی
      8- امید محمدی
      9- روح الله محمدیان
      10- سعید سبحانی
      استان کرمان :
      1- سهیل ابراهیمی

      استان بوشهر :
      1- کوروش تقی زاده
      2- نادر پهلوان زاده
      3- مجید تابع بردبار
      4- علی تراکمه فرد
      5- عباس پهلوان زاده
      6- منصور ناصریان