اخبار
شماره : 49483
۱۱:۳۷ ۱۳۹۶/۲/۲۸
رقابت های کشتی فرنگی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی/

قوره جيلي به مرحله نيمه نهايي راه يافت

نمایندگان ایران از صبح امروز (پنج شنبه) به مصاف حريفان خود در مسابقات چهار وزن دوم کشتی فرنگی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در شهر باكو رفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج كشتي گيران کشورمان تا كنون به شرح زیر است:

در وزن 66 كيلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل کامران ممدوف قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز اروپا، از آذربایجان رفت و با نتيجه 6 بر صفر مغلوب اين كشتي گير شد. وي در صورت حضور ممدوف در ديدار فينال به ديدار رده بندي راه مي يابد.

در وزن 75 کیلوگرم رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست استراحت در دور بعد با نتيجه 6 بر يك مغلوب الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان بازی های اروپایی از آذربایجان شد. در صورت حضور اين كشتي گير در ديدار فينال گرمسيري به ديدار رده بندي راه مي يابد.

در وزن 85 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست با نتيجه 2 بر يك مغلوب اسلام عباس اف قهرمان جوانان جهان از آذربایجان شد و بايد منتظر حضور اين كشتي گير در ديدار فينال باشد تا وي نيز به ديدار رده بندي براي كسب مدال برنز راه يابد.

در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتيجه 9 بر صفر حامیه حسن از لبنان را شكست داد وي در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با عثمان ایلدریم قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه کشتی مي گيرد.

©2011 . All Rights Reserved