اخبار
شماره : 48539
۲۱:۲۶ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد- كرمانشاه/

نتايج روز نخست رقابت ها
ايران، آمريكا و آذربايجان بدون شكست

نتايج روز نخست رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد مشخص شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در سال 2017، از صبح امروز (پنج شنبه) با حضور 8 تيم برتر جهان، در سالن امام خميني (ره) شهر كرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تيم هاي برتر به پايان مي رسد.

در روز نخست اين رقابت ها 8 ديدار مقدماتي در دو دور انجام شد كه در گروه A اين مسابقات تيم هاي آمريكا و آذربايجان و در گروه B نيز تيم ايران با دو پيروزي و بدون شكست به كار خود پايان دادند.

نتايج دورهاي اول و دوم اين مسابقات به شرح زير است:
دور اول:
گروه A:
آذربايجان 4، برنده – روسيه 4 (دو تيم در امتياز مثبت مساوي شدند اما امتياز فني تيم آذربايجان 32 به 29 بود)
آمريكا 7- گرجستان يك
گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
مغولستان 7- هند يك
دور دوم:
گروه A:
آمريكا 6- روسيه 2
آذربايجان 5- گرجستان 3
گروه B:
ايران 8- هند صفر
تركيه 5- مغولستان 3


نتايج انفرادي ديدارهاي مقدماتي روز نخست (پنج شنبه) به شرح زير است:

دور اول:
گروه A:

آذربايجان، برنده 4- روسيه 4 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي 2- آرتم گبكوف، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 2- آلان گوگايف يك
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچيخانوف 6- ماگومدحبيب كاديماگمدوف، برنده 10
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 6- راديك وليف 2
86 كيلوگرم: شريف شريف اف يك – ولاديسلاوف واليف، برنده 2
97 كيلوگرم: ماگومد گادژيف يك- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 8- ولاديسلاو بايتسايف يك

آمريكا 7- گرجستان يك (اسامي تيم آمريكا در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آنتوني راموس، برنده 6- اوتاري گوگاوا يك
61 كيلوگرم: لوگان استيبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 كيلوگرم: فرانك مولينارو، برنده 10- ايوريكو جولاكيدزه يك
70 كيلوگرم: جيمز گرين، برنده 10- لوان كليخاشويلي صفر
74 كيلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر كويلاشويلي 2
86 كيلوگرم: ديويد تايلور، برنده 8- داتو مارساگيشويلي 3
97 كيلوگرم: كايل اسنايدر، برنده 11- زويادي مترولي صفر
125 كيلوگرم: زاچ ري صفر – گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
57 كيلوگرم: حسن رحيمي 6 – سزار آكگول صفر
61 كيلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگيز اردوغان 5
65 كيلوگرم: ميثم نصيري 5- صفا آكسوي 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني 4- ياكوپ گور صفر
74 كيلوگرم: پيمان ياراحمدي 12- اسلام كليچ 10
86 كيلوگرم: حسن يزداني 11- سردار بوكه يك
97 كيلوگرم: امير محمدي 10- فاروك آكويون صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي 10 – سليم اركان صفر


مغولستان 7- هند يك (اسامي تيم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماينده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ يك
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آميت كومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جيتيندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – ديپاك، برنده 8 ضربه فني
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجيت رانجي 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – كريشان صفر
دور دوم:
گروه A:
روسيه 2 – آمريكا 6 (اسامي تيم روسيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آرتم گبكوف، برنده 6- آنتوني راموس 2
61 كيلوگرم: ويكتور راسادين 4 – لوگان استيبر، برنده 7
65 كيلوگرم: چرمان واليف، برنده 4 – فرانك مولينارو 4
70 كيلوگرم: ماگومد حبيب كاديماگمدوف 6 - جيمز گرين، برنده 8
74 كيلوگرم: آتساماز ساناكويف يك – جردن باروز، برنده 10
86 كيلوگرم: ولاديسلاو واليف 4 – ديويد تيلور، برنده 14
97 كيلوگرم: يوري بلونوفسكي 2 – كايل اسنايدر، برنده 11
125 كيلوگرم: موخاماگاژي ماگومدوف يك – زاچ ري، برنده 4

آذربايجان 5 – گرجستان 3 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: ماهير اميرارسلان اف 5– اوتاري گوگاوا، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 12 – گئورگي روازيشويلي يك
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 12  - ايوريكو جولاكيدزه صفر
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف، برنده 7 – كنستانتين خابالاشويلي 5
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 5- جامبر كويلاشويلي صفر
86 كيلوگرم: شريف شريف اف 2- داويت خوتسيشويلي، برنده 2
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، برنده 10- زوياد مترولي صفر
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف 7- گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
تركيه 5 – مغولستان 3 (اسامي تيم تركيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: سزار آكگول، برنده 6 ضربه فني – سودنومداش باتبولد 6
61 كيلوگرم: چنگيزخان اردوغان، برنده 4 - نيام اوچير انخسايخان 2
65 كيلوگرم: صفا آكسوي، برنده 9 - باتمانگای باتچولون 3
70 كيلوگرم: ياكوپ گور صفر - مانداراخان گانزوریک، برنده 6
74 كيلوگرم: اسلام كيليچ، برنده 12 ضربه فني - آنخبایار باتچولون يك
86 كيلوگرم: سليم ياشار، برنده 10 - اونوربات پوریوجاو يك
97 كيلوگرم: فاروك آكويون 4 - باتزول اولزیسایخان، برنده 7
125 كيلوگرم: رضا ايلديريم 2 - زولبو ناتساگسورن، برنده 6

ايران 8 - هند صفر
57 كيلوگرم: يونس سرمستي، برنده - نماينده ندارد
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور، برنده 4 ضربه فني - هارفول 2
65 كيلوگرم: ميثم نصيري، برنده 9- باجرانگ 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني، برنده 11- آميت كومار دهانخار صفر
74 كيلوگرم: بهمن تيموري، برنده 8 - جيتيندر 2
86 كيلوگرم: عليرضا كريمي، برنده 10 – ديپاك صفر
97 كيلوگرم: حسين شهبازي، برنده 10 – روبليجت رانجي صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي، برنده – كريشهان (حريف هندي كشتي نگرفت)


نتايج كامل اين مسابقات به صورت فايل PDF در لينك زير قابل دريافت است:

©2010 iawf.ir . all rights reserved