نسخه چاپی

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا- چین

احسان پور، نخودی، قاسم پور، کریمی و محبی حریفان خود را شناختند
 • ۱۲:۲۲ ۱۳۹۸/۲/۳
 • مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

  در وزن 61 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند بهنام احسان پور در دور نخست به مصاف سیریپونگ جومپاکام از تایلند می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان جهانگیر میرزا توروبوف از ازبکستان و راحول آواره از هند می رود.

  در وزن 74 کیلوگرم محمد نخودی در مبارزه نخست با آمیت کومار دهانخار از هند سرشاخ می شود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی این لو از چین و یوهی فوجینامی دارنده مدال برنز جهان از ژاپن روبرو می شود. در این وزن 13 نفر حضور دارند.

  در وزن 86 کیلوگرم که 15 نفر شرکت کرده اند، کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان گوان اوک کیم از کره جنوبی و بهادر کودیروف از تاجیکستان مصاف می دهد.

  در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور اول با چنگیز کریم کولوف از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان آتسوشی ماتسوموتو دارنده مدال برنز جهان از ژاپن و چانگ جائه سوئه از کره جنوبی می رود. در این وزن 11 نفر شرکت کرده اند.

  در وزن 125 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند یداله محبی در دور نخست با مظفر ژاپویف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان دونگ هوان کیم از کره جنوبی و صحبت بیلی یف از ترکمنستان می رود.

  رقابت های اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (چهارشنبه) در شهر "شی آن" چین برگزار می شود.

  http://iawf.ir/lnks/56056/-.aspx