• رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان

   کشتی گیران مطرح دنیا در مسابقات شرکت می کنند
   حضور اوتا، عزیزلی، چونایف، هیون وو، هان سو و کایالپ

   • ۹:۳۷ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
   رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان با حضور کشتی گیران مطرح دنیا روزهای 4 و 5 اسفندماه در شهر گیور مجارستان برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی،تیم کشتی فرنگی آذربایجان با الدانیز عزیزلی قهرمان جهان در وزن 55 کیلوگرم، رسول چونایف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیک در وزن 72 کیلوگرم و صباح شریعتی دارنده مدال برنز المپیک در وزن 130 کیلوگرم در این مسابقات شرکت می کند.

   کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان و ریو هان سو قهرمان جهان در اوزان 67 و 75 کیلوگرم از کره جنوبی، شینیبو اوتا نایب قهرمان المپیک در وزن 60 کیلوگرم از کشور ژاپن،رضا کایالپ قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک در سنگین وزن از ترکیه، ویکتور نمس قهرمان جهان در وزن 75 کیلوگرم  از صربستان به همراه نفرات مطرحی از کشور میزبان در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

   همچنین کشتی گیرانی از کشورهای الجزایر، بلاروس، شیلی، چین، چک، دانمارک، استونی، فنلاند، گرجستان، آلمان، ایتالیا، مولداوی، نروژ، رومانی، اسلواکی، سوئد، اوکراین و آمریکا در این مسابقات شرکت می کنند.

   تیم منتخب کشتی ایران نیز که هم اکنون در اردوی مشترک با کشتی گیران مجارستانی در این کشور حضور دارد، با نفرات زیر در این رقابت ها حضور خواهد داشت:

   وزن ۵۵ کیلوگرم: رضا خدری
   وزن ۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا
   وزن ۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش- میثم دلخانی
   وزن ۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی
   وزن ۷۲ کیلوگرم: محمدرضا آقانیا
   وزن ۷۷ کیلوگرم: پیام بویری
   وزن ۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی
   وزن ۸۷ کیلوگرم: یوسف قادریان
   وزن ۹۷ کیلوگرم: حسن آریایی نژاد
   وزن ۱۳۰ کیلوگرم: شهاب قوره‌جیلی
   مربیان: ناصر نوربخش- رسول جزینی- عادل بالی تبار
   سرپرست: حسام الدین جعفری


اتوماسیون اداری ژوبین