رقابت های کشتی فرنگی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی/
  قوره جیلی به مرحله نیمه نهایی راه یافت
  اخبار بازدید:۶۹۵ ۱۱:۳۷ ۱۳۹۶/۲/۲۸ ادامه
  نمایندگان ایران از صبح امروز (پنج شنبه) به مصاف حریفان خود در مسابقات چهار وزن دوم کشتی فرنگی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در شهر باکو رفتند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تا کنون به شرح زیر است:

  در وزن 66 کیلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل کامران ممدوف قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز اروپا، از آذربایجان رفت و با نتیجه 6 بر صفر مغلوب این کشتی گیر شد. وی در صورت حضور ممدوف در دیدار فینال به دیدار رده بندی راه می یابد.

  در وزن 75 کیلوگرم رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست استراحت در دور بعد با نتیجه 6 بر یک مغلوب الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان بازی های اروپایی از آذربایجان شد. در صورت حضور این کشتی گیر در دیدار فینال گرمسیری به دیدار رده بندی راه می یابد.

  در وزن 85 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست با نتیجه 2 بر یک مغلوب اسلام عباس اف قهرمان جوانان جهان از آذربایجان شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز به دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز راه یابد.

  در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر حامیه حسن از لبنان را شکست داد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با عثمان ایلدریم قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه کشتی می گیرد.