رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی- آبادان/
    روسیه به عنوان قهرمانی رسید
    تیم های برتر مشخص شدند
    نتایج کامل مسابقات
    كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۷۳۶ ۱۹:۴ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ادامه
    تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت های جام جانی کشتی فرنگی در آبادان رسید.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و پنجمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور 8 تیم برتر جهان روزهای 26 و 27 اسفندماه در سالن کوثر شهر آبادان برگزار شد و در پایان تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید.

    در دیدار فینال این رقابت ها تیم های روسیه و آذربایجان به مصاف هم رفتند که نتیجه کشتی 5 بر 3 به سود روسیه به پایان رسید.
    نتایج انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:

    روسیه 5 – آذربایجان 3

    59 کیلوگرم: مینگیان سیمینوف، برنده 9 – طالح ممدوف 2
    66 کیلوگرم: آرتم سورکوف، برنده 8- نوفال بابایف صفر
    71 کیلوگرم: ابوزید مانتسیگوف یک - رسول چونایف، برنده 2
    75 کیلوگرم: رومن ولاسوف، برنده 2- الوین مورسالیف صفر
    80 کیلوگرم: ادلان آکیف یک – رفیق حسین اف، برنده یک
    85 کیلوگرم: داویت چاکوتادزه، برنده 2 – اسلام عباس اف یک
    98 کیلوگرم: ماکسیم صفریان صفر- اورخان نورایف، برنده 3
    130 کیلوگرم: سرگئی سیمینوف، برنده یک- صباح شریعتی یک

    رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:
    1- روسیه 2- آذربایجان 3- ایران 4- ترکیه 5- آلمان 6- اوکراین 7- قزاقستان 8- بلاروس


    نتایج سایر دیدارها به شرح زیر است:

    دیدار رده بندی:

    ایران 6- ترکیه 2

    59 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 9- همت رستم صفر
    66 کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده 4 – آتاکان یوکسل صفر
    71 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- ایلکر سومنز صفر
    75 کیلوگرم: رسول گرمسیری یک - امره کوش، برنده 2
    80 کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده 2- اصلان آتم یک
    85 کیلوگرم: مهدی فلاح، 2- متهان باشار یک (این دیدار با نظر مسئولان برگزاری مسابقات به دلیل جابه جایی کشتی گیران به نفع حریف ترک پایان یافت.)
    98 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 7- جنگ ایلدیم یک
    130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده 2- علی نالی ارسلان یک

    توضیح: در دیدار وزن 85 کیلوگرم حسین نوری بعنوان کشتی گیر معرفی شده بود که به دلیل مصدومیت حاضر نشد و به جای وی مهدی فلاح مبارزه کرد که با نظر مسئولان برگزاری مسابقات، نتیجه دیدار  به سود حریف ترک تمام شد.


    کسب مقام پنجم: آلمان 5- اوکراین 3
    59 کیلوگرم: کریستوفر کرامر 2- ژورا آبوویان، برنده 3
    66 کیلوگرم: اریک ویس یک – پرویز نصیب اف، برنده 2
    71 کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه، برنده 2 صربه فنی – روسلان اسرافیلوف صفر
    75 کیلوگرم: فلوریان نیومایر، برنده 2- میکولا داراگان یک
    80 کیلوگرم: پاسکال ایزل، برنده 7 – دمیترو پیشکوف یک
    85 کیلوگرم: رامسین عزیزسیر، برنده 2- یوری شکریوبا صفر
    98 کیلوگرم: پیتر اوهلر، برنده 7- ولادمیر واسیلیف صفر
    130 کیلوگرم: کریستین یوهن، صفر- الکساندر چرنتسکی، برنده 8 ضربه فنی

    کسب مقام هفتم:
    قزاقستان 6- بلاروس 2
    59 کیلوگرم: ژانسیریک سارسنبایف، برنده 7- ماکسیم کاژارسکی 3
    66 کیلوگرم: دانیار کالینوف، برنده – یاروسلاو کارداش، حاضر نشد
    71 کیلوگرم: دیمو ژاداریف 2- پاول لیاح، برنده 4
    75 کیلوگرم: ماخات یرژیپوف یک- ایهور کاسیانکوف، برنده 9
    80 کیلوگرم: دولت ژاکسیلیکوف، برنده 6- رادیک کولیکف یک
    85 کیلوگرم: عظمت کوستوبایف، برنده 4- میکولای استادوب یک
    98 کیلوگرم: علیم خان سیزدیکوف، برنده 8 ضربه فنی- ایهور یاسکاوتس صفر
    130 کیلوگرم: دامیر کاظم بایف، برنده 6 ضربه فنی- گئورگی چوگوشویلی صفر


    نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
    دور اول:
    گروه یک:
    روسیه 8- قزاقستان صفر
    ایران 7- آلمان یک
    گروه دو:
    آذربایجان 5 – ترکیه 3
    اوکراین 7- بلاروس یک
    دور دوم:
    گروه یک:
    روسیه 5- ایران 3
    آلمان 6- قزاقستان 2
    گروه دو:
    آذربایجان 5- بلاروس 3
    ترکیه 5- اوکراین 3
    دور سوم:
    گروه یک:
    روسیه 7- آلمان یک
    ایران 6- قزاقستان 2
    گروه 2:
    آذربایجان 5- اوکراین 3
    ترکیه 6- بلاروس 2

    نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
    روسیه 8- قزاقستان صفر:
    59 کیلوگرم: استفان ماریانیان، برنده 3- ژانسریک سارسنبایف صفر
    66 کیلوگرم: الکسی کیانیکین، برنده 2- دانیار کالینوف یک
    71 کیلوگرم: یوری دنیس اف، برنده 4- دمیو ژاداریف 2
    75 کیلوگرم: چنگیز لابازانوف، برنده 5- ماخات یرژیپوف یک
    80 کیلوگرم: ادلان آکیف، برنده 5- دولت ژاکسیلیکوف یک
    85 کیلوگرم: یوگنی سالیف، برنده یک- عظمت کاستوبایف یک
    98 کیلوگرم: ماکسیم صفریان 8- علیم خان سیزدیکوف یک
    130 کیلوگرم: بوریس واینشتین 5- دامیر کاظم بایف یک

    آذربایجان 5- ترکیه 3
    59 کیلوگرم: روشن بایراموف 3- رستم همت، برنده 6 – ضربه فنی
    66 کیلوگرم: کامران ممدوف 2-  آتاکان یوکسل، برنده 5
    71 کیلوگرم: حسن علی اف، برنده یک – ایلکر سومنز یک
    75 کیلوگرم: الوین مورسالیف، برنده 3- امره کوش یک
    80 کیلوگرم: رفیق حسین اف، 2 - اصلان آتم، برنده 2
    85 کیلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 7- متهان باشار صفر
    98 کیلوگرم: اورخان نورایف، برنده 3- جنگ ایلدیم یک
    130 کیلوگرم: صباح شریعتی، برنده 2- علی نالی ارسلان صفر

    ایران 7- آلمان یک
    59 کیلوگرم: محسن حاجی پور، برنده 2 – کریستوفر کرامر صفر
    66 کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده 2- اریک ویس صفر
    71 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 7 - ماکسیمیلیان شوابه صفر
    75 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 7- فلوریان نیومایر 2
    80 کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده 11- پاسکال ایزل 2
    85 کیلوگرم: حسین نوری، برنده 2- رامسین عزیزسیر یک
    98 کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده، برنده 5 – اولیور هاسلر صفر
    130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی 2- ادوارد پاپ، برنده 5

    اوکراین 6 – بلاروس 2
    59 کیلوگرم: ژورا آبویان، برنده 8- ماکسیم کاژارسکی 4
    66 کیلوگرم: پرویز نصیب اف، برنده 3- یاروسلاو کارداش 2
    71 کیلوگرم: روسلان ایسرافیلوف، صفر-  پاول لیاح، برنده 2
    75 کیلوگرم: میکولای داراگان، برنده 9 ضربه فنی – ایهور کاسیانکوف یک
    80 کیلوگرم: دمیترو پیشکوف، برنده 3- رادیک کولیف صفر
    85 کیلوگرم: یوری شکریوبا، برنده 2- میکلای استادوب یک
    98 کیلوگرم: ولادمیر واسیلیف، برنده 7- ایهور یاسکاوتس یک
    130 کیلوگرم: الکساندر چرنتسکی 4- گئورگی چوگاشویلی، برنده 4

    ایران 3- روسیه 5

    59 کیلوگرم: سامان عبدولی یک - مینگیان سیمینوف (برنز المپیک- نقره اروپا)، برنده 3
    66 کیلوگرم: علی ارسلان 4 - آرتم سورکوف، (قهرمان بازی های اروپایی) برنده 7
    71 کیلوگرم: محمدعلی گرائی برنده 4- ابوزید مانتسیگوف صفر
    75 کیلوگرم: سعید عبدولی یک- رومن ولاسوف، (قهرمان المپیک و جهان) برنده 5
    80 کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده 3 - رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) صفر
    85 کیلوگرم : حسین نوری صفر - داویت چاکوتادزه، برنده (قهرمان المپیک) 9
    98 کیلوگرم: سید مصطفی، برنده 2 - ماکسیم استفاریان صفر
    130 کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده یک - سرگئی سمینوف (برنز المپیک) برنده، 2

    آذربایجان 5 – بلاروس 3
    59 کیلوگرم: طالح ممدوف یک - ماکسیم کاژارسکی، برنده 2
    66 کیلوگرم: نوفال بابایف، برنده 8- یاروسلاو کارداش صفر
    71 کیلوگرم: حسن علی اف، برنده 9- پاول لیاح صفر
    75 کیلوگرم: الوین مورسالیف، برنده 10- ایهور کاسیانکوف 2
    80 کیلوگرم: رفیق حسین اف، برنده 2- رادیک کولیف صفر
    85 کیلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 3- میکلای استادوب صفر
    98 کیلوگرم: اورخان نورایف 7-  ایهور یاسکاوتس، برنده 8
    130 کیلوگرم: صباح شریعتی (کشتی نگرفت)- گئورگی چوگوشویلی، برنده

    آلمان 6- قزاقستان 2
    59 کیلوگرم: کریستوفر کرامر، برنده 4- ژانسریک سارسنبایف 3
    66 کیلوگرم: اریک ویس صفر- دانیار کالینوف، برنده 5
    71 کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه صفر- دیمو ژاداریف، برنده یک
    75 کیلوگرم: فلوریان نیومایر، برنده 3- تامرلان شادوکایف صفر
    80 کیلوگرم: پاسکال ایزل، برنده 5- دولت ژاکسیلیکوف یک
    85 کیلوگرم: رامسین عزیزسیر، برنده 2- عظمت کوستوبایف یک
    98 کیلوگرم: اولیور هاسلر، برنده 4- علیم خان سیزدیکوف 2
    130 کیلوگرم: ادوارد پاپ، برنده 6- دامیر کاظم بایف 3

    ترکیه 5- اوکراین 3
    59 کیلوگرم: همت رستم، برنده 9- ژورا آبوویان صفر
    66 کیلوگرم: آتاکان یوکسل، یک- پرویز نصیب اف، برنده 2
    71 کیلوگرم: ایلکر سونمز، برنده 2- روسلان اسرافیلوف یک
    75 کیلوگرم: امره کوش، برنده 5- میکولا داراگان یک
    80 کیلوگرم: اصلان آتم یک – دمیترو پیشکوف، برنده 4
    85 کیلوگرم: متهان باشار، برنده 4- یوری شکریوبا یک
    98 کیلوگرم: سلیمان دمیرچی، برنده 8- ولادمیر واسیلیف صفر
    130 کیلوگرم: علی نالی ارسلان صفر- الکساندر چرنتسکی، برنده 8

    روسیه 7- آلمان یک
    59 کیلوگرم: استفان ماریانیان، برنده 3- کریستوفر کرامر یک
    66 کیلوگرم: الکسی کیانیکین، برنده 5- اریک ویس یک
    71 کیلوگرم: یوری دنیس اف، برنده 4 ضربه فنی- ماکسیمیلیان شوابه صفر
    75 کیلوگرم: چنگیز لابازانوف، برنده 6- فلوریان نیومایر یک
    80 کیلوگرم: ادلان آکیف، برنده 10- پاسکال ایزل 4
    85 کیلوگرم: یوگنی سالیف، برنده 2- رامسین عزیزسیر، یک
    98 کیلوگرم: ماکسیم صفریان یک- پیتر اوهلر، برنده یک
    130 کیلوگرم: سرگئی سیمینوف، برنده 4 ضربه فنی- کریستین یوهن صفر

    آذربایجان 5- اوکراین 3
    59 کیلوگرم: طالح ممدوف، برنده 9 – ژورا آبوویان یک
    66 کیلوگرم: کامران ممدوف 2- پرویز نصیب اف، برنده 2
    71 کیلوگرم: رسول چونایف، برنده 7- روسلان اسرافیلوف صفر
    75 کیلوگرم: الوین مورسالیف، برنده 11- آرتم ماتیاش یک
    80 کیلوگرم: رفیق حسین اف یک- دمیترو پیشکوف، برنده 3
    85 کیلوگرم: اسلام عباس اف، برنده 3- یوری شکریوبا یک
    98 کیلوگرم: اورخان نورایف، برنده یک- ولادمیر واسیلیف یک
    130 کیلوگرم: اویان نظریانی یک – میکولا کوچمی، برنده 2

    ایران 6- قزاقستان 2
    59 کیلوگرم: محسن حاجی پور، برنده 2 – ژانسریک سارسنبایف یک
    66 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 3- دانیار کالینوف 2
    71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد، برنده یک – دیمیو ژاداریف یک
    75 کیلوگرم: رسول گرمسیری صفر- ماخات یرژیپوف، برنده 3
    80 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 3– دولت ژاکسیلیکوف صفر
    85 کیلوگرم: مهدی فلاح یک - عظمت کوستوبایف، برنده یک
    98 کیلوگرم: مهدی علیاری 10- علیم خان سیزدیکوف یک
    130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده 2 – دامیر کاظم بایف  صفر

    ترکیه 6- بلاروس 2
    59 کیلوگرم: همت رستم، برنده 2- ماکسیم کاژارسکی یک
    66 کیلوگرم: انس باشار، برنده – یاروسلاو کارداش (حاضر نشد)
    71 کیلوگرم: ایلکر سونمز، برنده 2- پاول لیاح یک
    75 کیلوگرم: امره کوش، برنده 2- ایهور کاسیانکوف یک
    80 کیلوگرم: اصلان آتم یک- رادیک کولیف، برنده 2
    85 کیلوگرم: متهان باشار، یک – میکلای استادوب، برنده 2
    98 کیلوگرم: سلیمان دمیرچی، برنده 8- ایهور یاسکاوتس صفر
    130 کیلوگرم: علی نالی ارسلان، برنده 2- گئورگی چوگوشویلی صفر

    نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: