صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 شنبه 9 اردیبهشت 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد/
رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد/
تبريك وزير ورزش و جوانان
اخبار بازدید:۲۶۸ ۱۸:۳۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ادامه
دكتر سلطاني فر قهرماني تيم كشتي آزاد در رقابت هاي جام جهاني كرمانشاه را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، دكتر مسعود سلطاني فر وزير ورزش و جوانان، ششمين قهرماني پياپي تيم ملي كشتي آزاد در جام جهاني كشتي آزاد را تبريك گفت.

در پيام دكتر سلطاني فر آمده است: قهرماني دلاورمردان تيم ملي كشتي آزاد كشورمان را در مسابقات جام جهاني 2017 كرمانشاه را تبريك مي گويم، فرخنده باد اين پيروزي.

جوانان سربلند ایران عزیز با قهرمانی در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد موجب شادی مردم و افتخار آنان به سرمایه های ارزشمند ورزش کشورشان را رقم زدند.

اینجانب ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌ مدیران، مربیان، دست‌اندرکاران و خصوصاً قهرمانان تیم ملی کشتی آزاد، این موفقیت را به کشتی‌گیران، ‌خانواده‌های محترم ایشان، جامعه ورزشی کشور و مردم شریف ایران عزیز تبریک می گویم و آرزوی ادامه پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران ایران عزیز را از خداوند باری تعالی مسئلت دارم.

همچنین در این فرصت از حضور قهرمانان و تیم های معتبر جهان که در کمال امنیت، میهمان جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای جام جهانی بودند، تشکر نموده و معتقدیم ورزش و ورزشکاران به دور از تنش های سیاسی، مرزبندی و دیوارکشی ها، پیام آور صلح و دوستی هستند

 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار